WYWIADY

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: WYWIADY

Postprzez marman » 19 mar 2020, o 12:45

Artek Miszcz napisał(a):Ciekawe co się stało z Grudą, myślałem, że zachorował, a to chyba jakieś problemy jak w 1998 roku... oby znów nie odszedł z Kultu na półtora roku.

Czy możesz coś więcej na ten temat napisać ?
Ktoś, coś wie więcej ?
 
Posty: 145
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:54

Re: WYWIADY

Postprzez artek » 19 mar 2020, o 15:08

marman napisał(a):
Artek Miszcz napisał(a):Ciekawe co się stało z Grudą, myślałem, że zachorował, a to chyba jakieś problemy jak w 1998 roku... oby znów nie odszedł z Kultu na półtora roku.

Czy możesz coś więcej na ten temat napisać ?
Ktoś, coś wie więcej ?



"kwarantanna"
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: WYWIADY

Postprzez artek » 20 mar 2020, o 11:10

Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: WYWIADY

Postprzez onyx » 20 mar 2020, o 16:08

artek napisał(a):https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1462109,kazik-staszewski-koronawirus-w-polsce-wywiad.html

Takie kontrolowanie wszystkiego rozbudowane bezgranicznie
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2508
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: WYWIADY

Postprzez jarekg » 20 mar 2020, o 16:55

artek napisał(a):https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1462109,kazik-staszewski-koronawirus-w-polsce-wywiad.html

Dzięki. Bardzo mądry wywiad.
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2014, o 10:52

Re: WYWIADY

Postprzez kastapianistow » 23 mar 2020, o 23:19

Ja normalnie nie wierzę, że taki wywiad mógł popełnić Krzysiek...

:)))
 
Posty: 50
Dołączył(a): 21 gru 2013, o 23:22

Re: WYWIADY

Postprzez onyx » 20 maja 2020, o 16:56

https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2508
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: WYWIADY

Postprzez artek » 22 maja 2020, o 09:03

Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: WYWIADY

Postprzez Horst Uhlke » 23 maja 2020, o 22:30

artek napisał(a):https://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/poranna-rozmowa/news-kazik-staszewski-o-wizycie-prezesa-pis-na-cmentarzu-10-kwiet,nId,4508700


Bardzo dobry wywiad - red. Mazurek i Kazik z dużym dystansem do polityki i tej całej histerii z listą w PR3. I w zasadzie Kazik znowu chyba będzie miał przechlapane u różnych bojowników o "wolność i konstytucje", bo po pierwsze - "nie odczuwa braku wolności" po drugie - nie będzie "wojował z PiS" a po trzecie nazwał pisowskiego nominanta do SN, swojego kolegę "przesympatycznym człowiekiem".
Avatar użytkownika
 
Posty: 107
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:04

Re: WYWIADY

Postprzez artek » 23 maja 2020, o 23:33

Horst Uhlke napisał(a):
artek napisał(a):https://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/poranna-rozmowa/news-kazik-staszewski-o-wizycie-prezesa-pis-na-cmentarzu-10-kwiet,nId,4508700


Bardzo dobry wywiad - red. Mazurek i Kazik z dużym dystansem do polityki i tej całej histerii z listą w PR3. I w zasadzie Kazik znowu chyba będzie miał przechlapane u różnych bojowników o "wolność i konstytucje", bo po pierwsze - "nie odczuwa braku wolności" po drugie - nie będzie "wojował z PiS" a po trzecie nazwał pisowskiego nominanta do SN, swojego kolegę "przesympatycznym człowiekiem".



Wielu oczekiwało, że przyjdzie na Myśliwiecką w golfie "konstytucja" i wpisze się w ta martyrologię...
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: WYWIADY

Postprzez Krzysieq » 24 maja 2020, o 19:20

artek napisał(a):
Horst Uhlke napisał(a):
artek napisał(a):https://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/poranna-rozmowa/news-kazik-staszewski-o-wizycie-prezesa-pis-na-cmentarzu-10-kwiet,nId,4508700


Bardzo dobry wywiad - red. Mazurek i Kazik z dużym dystansem do polityki i tej całej histerii z listą w PR3. I w zasadzie Kazik znowu chyba będzie miał przechlapane u różnych bojowników o "wolność i konstytucje", bo po pierwsze - "nie odczuwa braku wolności" po drugie - nie będzie "wojował z PiS" a po trzecie nazwał pisowskiego nominanta do SN, swojego kolegę "przesympatycznym człowiekiem".



Wielu oczekiwało, że przyjdzie na Myśliwiecką w golfie "konstytucja" i wpisze się w ta martyrologię...

Ja pierdolę, typie, ale ty jesteś dzbanem.
Co wejdę na forum, to oczom nie wierzę, że takie dzbanisko może być fanem człowieka, którego teksty (szczególnie te starsze) wymagają IQ wyższego niż 70. I to twoje jednozdaniowe bobki (bo postami tego nie da się nazwać).
Napierdalasz te posty, jakbyś miał za nie płacone. Podpowiem, że ten Złoty Czajnik to tylko taki żart w sumie.
Kaliber 44 - Księga Tajemnicza. Prolog.
No way.
Avatar użytkownika
 
Posty: 128
Dołączył(a): 7 lip 2014, o 20:39
Lokalizacja: Brzeg/Toruń

Re: WYWIADY

Postprzez Krzysieq » 24 maja 2020, o 19:22

EDIT: znalazłem opcję typu 'zablokuj', nie musisz odpowiadać.
Kaliber 44 - Księga Tajemnicza. Prolog.
No way.
Avatar użytkownika
 
Posty: 128
Dołączył(a): 7 lip 2014, o 20:39
Lokalizacja: Brzeg/Toruń

Re: WYWIADY

Postprzez artek » 24 maja 2020, o 19:24

Bardzo dobry wywiad - red. Mazurek i Kazik z dużym dystansem do polityki i tej całej histerii z listą w PR3. I w zasadzie Kazik znowu chyba będzie miał przechlapane u różnych bojowników o "wolność i konstytucje", bo po pierwsze - "nie odczuwa braku wolności" po drugie - nie będzie "wojował z PiS" a po trzecie nazwał pisowskiego nominanta do SN, swojego kolegę "przesympatycznym człowiekiem".[/quote]


Wielu oczekiwało, że przyjdzie na Myśliwiecką w golfie "konstytucja" i wpisze się w ta martyrologię...[/quote]
Ja pierdolę, typie, ale ty jesteś dzbanem.
Co wejdę na forum, to oczom nie wierzę, że takie dzbanisko może być fanem człowieka, którego teksty (szczególnie te starsze) wymagają IQ wyższego niż 70. I to twoje jednozdaniowe bobki (bo postami tego nie da się nazwać).
Napierdalasz te posty, jakbyś miał za nie płacone. Podpowiem, że ten Złoty Czajnik to tylko taki żart w sumie.[/quote]

Co chciałeś tym powiedzieć? ''Wolne sądy'' i ''konstytucja''? Tylko nie pisz pół strony bo i tak nie ma czasu na selekcję.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: WYWIADY

Postprzez artek » 24 maja 2020, o 19:32

Krzysieq napisał(a):EDIT: znalazłem opcję typu 'zablokuj', nie musisz odpowiadać.


ty to już taki mistrz jesteś, że sam siebie blokujesz?
Uważasz, że zjadłeś wszystkie rozumy?
ty mi wypominasz ilość napisanego tekstu? A na jakiej podstawie?
co ty taki strażnik z ekspresówki? W TIRach robisz?
Ja rozumiem, że można się różnić w poglądach ale ataki czysto personalne to czym można uzasadnić? No zwykły chamuś z ciebie bo na chama to za okrągły jesteś.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: WYWIADY

Postprzez Horst Uhlke » 26 maja 2020, o 12:42

Krzysieq napisał(a):Ja pierdolę, typie, ale ty jesteś dzbanem.
Co wejdę na forum, to oczom nie wierzę, że takie dzbanisko może być fanem człowieka, którego teksty (szczególnie te starsze) wymagają IQ wyższego niż 70. I to twoje jednozdaniowe bobki (bo postami tego nie da się nazwać).
Napierdalasz te posty, jakbyś miał za nie płacone. Podpowiem, że ten Złoty Czajnik to tylko taki żart w sumie.


No grubo ... ale takimi wypowiedziami wystawiasz świadectwo tylko sobie. Z opinią kolegi Artka dot. ewentualnego udziału Kazika w martyrologii można się zgodzić lub nie, ale przypominam, że to miejsce nazywa się "FORUM" a nie kółko wzajemnej adoracji i raczej Twoje dobre sampoczucie nie będzie żadnym kryterium dla użytkowników wrzucających tutaj swoje przemyślenia. Jeśli zakładasz inaczej, myślę że dla własnego zdrowia psychicznego powinieneś unikać takich miejsc.
Avatar użytkownika
 
Posty: 107
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:04

Re: WYWIADY

Postprzez Horst Uhlke » 26 maja 2020, o 12:47

artek napisał(a):
Wielu oczekiwało, że przyjdzie na Myśliwiecką w golfie "konstytucja" i wpisze się w ta martyrologię...


Tak - gdzieś mi się obił wywiad ze Skibą, który wyraził zadowolenie, że Kazik wreszcie przejrzał "na oczy". Pardoksalnie tą wypowiedzią Skiba wykazał, że w ogóle nic nie rozumie z konsekwentnej postawy Kazika wobec tej całej politycznej gównoburzy.
Avatar użytkownika
 
Posty: 107
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:04

Re: WYWIADY

Postprzez artek » 26 maja 2020, o 14:42

Horst Uhlke napisał(a):
artek napisał(a):
Wielu oczekiwało, że przyjdzie na Myśliwiecką w golfie "konstytucja" i wpisze się w ta martyrologię...


Tak - gdzieś mi się obił wywiad ze Skibą, który wyraził zadowolenie, że Kazik wreszcie przejrzał "na oczy". Pardoksalnie tą wypowiedzią Skiba wykazał, że w ogóle nic nie rozumie z konsekwentnej postawy Kazika wobec tej całej politycznej gównoburzy.



Po wypowiedzi Kazika, w której dziękuje wszystkim za troskę, równocześnie wskazując, że jej nie potrzebuje, widać ewidentnie zmianę nastawienia chociażby TVN. Każdy materiał dot. PR III, emitowany przez ostatni tydzień, zawierał fragment teledysku, ale już ostatnie wydania weekendowe Faktów, były pozbawione tegoż.
Nawet Pan dziennikarz GW, wydania katowickiego, Peadar de Burca, napisał artykuł (24.05.) pt. "Mój ból, kiedy całą rodzina słucha Kazika", w którym oddał nieco sprawiedliwości Kazikowi w całym politycznym zamieszaniu, niemniej zdecydowanie nie wyraził zachwytu piosenką i wykonawcami. Co ciekawe zrobił to obcokrajowiec na naszym terenie, a można było znaleźć kilka dzienników światowych, które temat Kazika i Bólu poruszały, w większości pisali nasi korespondenci.
Swoją drogą, niezdrowe podniecenie tematem, wykazał PAD, będąc Gościem Wiadomości 24.05. (od 32:30) https://vod.tvp.pl/video/gosc-wiadomosc ... 0,48134057

Pan Skiba, zwyczajnie nie rozumie, że opowiedzenie się po określonej stronie kosztuje, a powinien wiedzieć, że Kazik się nie sprzedaje.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: WYWIADY

Postprzez onyx » 26 maja 2020, o 15:18

Unikanie sprzedajności niezmiennie od lat.
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2508
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: WYWIADY

Postprzez Horst Uhlke » 26 maja 2020, o 20:51

artek napisał(a):widać ewidentnie zmianę nastawienia chociażby TVN. Każdy materiał dot. PR III, emitowany przez ostatni tydzień, zawierał fragment teledysku, ale już ostatnie wydania weekendowe Faktów, były pozbawione tegoż.
Nawet Pan dziennikarz GW, wydania katowickiego, Peadar de Burca, napisał artykuł (24.05.) pt. "Mój ból, kiedy całą rodzina słucha Kazika", w którym oddał nieco sprawiedliwości Kazikowi w całym politycznym zamieszaniu, niemniej zdecydowanie nie wyraził zachwytu piosenką i wykonawcami. Co ciekawe zrobił to obcokrajowiec na naszym terenie, a można było znaleźć kilka dzienników światowych, które temat Kazika i Bólu poruszały, w większości pisali nasi korespondenci.
Swoją drogą, niezdrowe podniecenie tematem, wykazał PAD, będąc Gościem Wiadomości 24.05.
Pan Skiba, zwyczajnie nie rozumie, że opowiedzenie się po określonej stronie kosztuje, a powinien wiedzieć, że Kazik się nie sprzedaje.


onyx napisał(a):Unikanie sprzedajności niezmiennie od lat.


Daleki jestem od kadzenia Kazikowi, ale zawsze go za to szanowałem, że się nie skundlił i za te jego przekazy płynące z wywiadów czy wielu tekstów tj. tych kilka imponderabiliów. Jest osobą znaną dzięki czemu jest dobrym nośnikiem tych coraz bardziej zanikających wartości. Zawsze robił swoje - pamiętam początkowy Kult i antykościelne piosenki, co przecież wtedy też mogło być odebrane jako działanie wspierające ówczesny komunistyczny reżim - a wiemy przecież, że tak nie było. Dzisiaj widzę nawet pewne analogie, gdy słyszę jak różni bojownicy "o wolność" krytykują Kazika, za to że za mało krytykuje Jarkacza i obóz "historycznej grupy rekonstrukcyjnej sanacji".
Niestety zarówno politycy wszelkich opcji, jak i koledzy-artyści robiący za "użytecznych idiotów" - po prostu takiej postawy nie kumają. Tym drugim może też zwyczajnie jest głupio i prą żeby inni także wsiedli na ich wózek, w myśl zasady "im nas jest więcej, tym mniej widać tą całą żenadę".
Avatar użytkownika
 
Posty: 107
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:04

Re: WYWIADY

Postprzez Thorgal » 27 maja 2020, o 01:30

Wywiad fajny. Jednego nie rozumiem. Kazik powiedział, że w rzeczywistości 10 kwietnia cmentarze (poza wyjątkami) nie były zamknięte. Jesli tak bylo (tego nie wiem), to o co kaman? Ze Kaczynski to wiedzial i poszedl?

I po drugie: Zagłosuję na kolesia antyPiS. Wszystko jedno którego (wylosuję), ale by nie wygrał Duda.

To było słabe. Reszta fajna i wesoła z dystansem i poczuciem humoru.
mój blog: pbartosik.pl
Avatar użytkownika
 
Posty: 366
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 11:05
Lokalizacja: Gdańsk

Re: WYWIADY

Postprzez Horst Uhlke » 27 maja 2020, o 09:59

Thorgal napisał(a):Wywiad fajny. Jednego nie rozumiem. Kazik powiedział, że w rzeczywistości 10 kwietnia cmentarze (poza wyjątkami) nie były zamknięte. Jesli tak bylo (tego nie wiem), to o co kaman? Ze Kaczynski to wiedzial i poszedl?


Stare Powązki (w odróżnieniu od Wojskowych) formalnie były wtedy zamknięte decyzją ADM cmentarza, ale nie rozkminiałbym już tego - Kazik wyjaśnił w czym rzecz, generalny przekaz był taki "są równi i równiejsi" - i tak to wygląda nawet nie tylko w kontekście wizyty Jarka na cmentarzu, ale w ogóle

Thorgal napisał(a):I po drugie: Zagłosuję na kolesia antyPiS. Wszystko jedno którego (wylosuję), ale by nie wygrał Duda.

To było słabe. Reszta fajna i wesoła z dystansem i poczuciem humoru.


Ale tu nie ma żadnego "oczka" do opozycjj, tylko konsekwencja postawy "jestem zawsze w kontrze do władzy, oboojętnie kto tam w danej chwili jest" (którą zresztą Kazik zwerbalizował także w tym wywiadzie) - pomijając już fakt, że "literalnie" może to również oznaczać głos na Bosaka czy Żółtka, co akurat "bojownikom o wolność i demokracje" niekoniecznie musi się już podobać, więc chyba jednak nie będą tego ugywać pod siebie.
Nota bene to głos w dyskusji, czy w naszym systemie ustrojowym wybory powszechne na prezydenta mają sens.... w mojej ocenie nie - wystarczyłoby wybranie go przez Zgromadzenie Narodowe.
Avatar użytkownika
 
Posty: 107
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:04

Re: WYWIADY

Postprzez artek » 27 maja 2020, o 10:29

Horst Uhlke napisał(a):
Thorgal napisał(a):I po drugie: Zagłosuję na kolesia antyPiS. Wszystko jedno którego (wylosuję), ale by nie wygrał Duda.

To było słabe. Reszta fajna i wesoła z dystansem i poczuciem humoru.


Ale tu nie ma żadnego "oczka" do opozycjj, tylko konsekwencja postawy "jestem zawsze w kontrze do władzy, oboojętnie kto tam w danej chwili jest" (którą zresztą Kazik zwerbalizował także w tym wywiadzie) - pomijając już fakt, że "literalnie" może to również oznaczać głos na Bosaka czy Żółtka, co akurat "bojownikom o wolność i demokracje" niekoniecznie musi się już podobać, więc chyba jednak nie będą tego ugywać pod siebie.
Nota bene to głos w dyskusji, czy w naszym systemie ustrojowym wybory powszechne na prezydenta mają sens.... w mojej ocenie nie - wystarczyłoby wybranie go przez Zgromadzenie Narodowe.


Wyobrażasz sobie aktualne wybory prezydenta przez ZN? Teraz kiedy senat kolejny raz pogrywa terminem wyborów, dążąc do rozchwiania ustrojowego systemu? Najpierw grali na zamianę kandydatów a teraz liczą na osłabienie Dudy i cudowne wzmocnienie RafaLala?
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: WYWIADY

Postprzez Horst Uhlke » 27 maja 2020, o 11:52

artek napisał(a):
Wyobrażasz sobie aktualne wybory prezydenta przez ZN? Teraz kiedy senat kolejny raz pogrywa terminem wyborów, dążąc do rozchwiania ustrojowego systemu? Najpierw grali na zamianę kandydatów a teraz liczą na osłabienie Dudy i cudowne wzmocnienie RafaLala?


Niekoniecznie - w takim systemie, obstrukcja mogłaby się okazać nieskuteczna i sprzyjająca wręcz przeciwnikom. Poza tym - czym niby opozycja miałaby tłumaczyć absencję na takim wyborczym ZN? Musieliby podaważać wcześniejsze wyniki wyborów do parlamentu ... co zresztą - patrząc teraz na to co Budka wygadywał o powołaniu I Prezesa SN - jest całkiem możliwe :)
Tutaj zresztą wchodzimy w głębszą dyskusję nie związaną z tematyką forum: jak dla mnie nasza konstytucja to przegadany bubel prawny, wprowadzający zbędny (bo rozmywający odpowiedzialność) dualizm władzy ustawodawczej i wykonawczej oraz dodatkowo w pewnych kwestiach pisany "ad hoc" po doświadczeniach prezydentury Wałęsy.
Avatar użytkownika
 
Posty: 107
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:04

Re: WYWIADY

Postprzez Dąbek » 27 maja 2020, o 22:42

Jutro o 9:20, Kazik Staszewski będzie drugim gościem Jacka Nizinkiewicza w #RZECZoPOLITYCE (Rzeczpospolita).
https://twitter.com/JNizinkiewicz/statu ... 7560089601
Avatar użytkownika
 
Posty: 84
Dołączył(a): 17 wrz 2016, o 18:26

Re: WYWIADY

Postprzez artek » 28 maja 2020, o 00:09

Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości