Nowa płyta solowa Kazika 2020

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez kastapianistow » 18 maja 2020, o 22:26

spokojnie napisał(a): Przedsiębiorstw państwowych w Polsce od dawna nie ma.


Są.
 
Posty: 50
Dołączył(a): 21 gru 2013, o 23:22

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez Neghe » 18 maja 2020, o 22:33

Można z powrotem głosować na numer Kazika.
 
Posty: 208
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:00

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez Jaaasiek » 18 maja 2020, o 22:55

Neghe napisał(a):Można z powrotem głosować na numer Kazika.

No cóż, poszło w świat, obsrali się po prostu i tyle :)

Myślę, że ludzie zadbają aby wrócił tenże utwór na pierwsze miejsce (chyba, że dyrekcja PR3 zadba o to by nie wrócił :D )
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez artek » 19 maja 2020, o 00:54

Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez Jaaasiek » 19 maja 2020, o 01:17

artek napisał(a):https://www.youtube.com/watch?v=kD14oeHsGEA&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2TQnKEjC_B527Y9dedYKDLz2Di-nDWIhF9b0TYpGVkCju9HslQkzWjGAM


podobno hbo chce serial zrobić

Ciekawe kiedy Długopis zabierze głos w tej sprawie :D

"Komentarze do tego filmu zostały wyłączona" - najlepsze podsumowanie ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez artek » 19 maja 2020, o 01:26

Jaaasiek napisał(a):
artek napisał(a):https://www.youtube.com/watch?v=kD14oeHsGEA&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2TQnKEjC_B527Y9dedYKDLz2Di-nDWIhF9b0TYpGVkCju9HslQkzWjGAM


podobno hbo chce serial zrobić

Ciekawe kiedy Długopis zabierze głos w tej sprawie :D

"Komentarze do tego filmu zostały wyłączona" - najlepsze podsumowanie ;)



Długopisowi może być trudno, przekroczył próg świata artystycznego, a to jednak zobowiązuje. Prezydentem się bywa, ale raperem jest już do końca życia....

ps.
https://naszeblogi.pl/56061-tw-bera-i-k ... -homerycki
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez Jaaasiek » 19 maja 2020, o 01:48

artek napisał(a):Długopisowi może być trudno, przekroczył próg świata artystycznego, a to jednak zobowiązuje. Prezydentem się bywa, ale raperem jest już do końca życia....

ps.
https://naszeblogi.pl/56061-tw-bera-i-k ... -homerycki

O kurwa, na tym blogu to komuś nie tylko odjechał pociąg, ale i peron razem z dworcem i parkingiem... Komentarze cudowne :D
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez spokojnie » 19 maja 2020, o 03:34

Krzysieq napisał(a):
spokojnie napisał(a):Wypominanie pedofilii w Kościele na forum muzycznym to niezła hipokryzja. Showbiznes jak żadna inna dziedzina życia był dotknięty w ostatnich latach falą skandali seksualnych. Różnica jest taka, że Miachaela Jacksona się czci i nazywa na jego cześć ulice,

No ale zaraz.. pytałeś mnie o PiS, to odpowiedziałem o PiS.
Prawo i Sprawiedliwość chroni pedofilów w sutannach. Byłbym tak samo oburzony, gdyby rząd chronił pedofilów w togach.

Albo jesteś skończonym tumanem albo (co bardziej by pasowało) jesteś cynicznym obrońcą Prawa i Sprawiedliwośći, który ma logikę za kurwę.

Z mojej strony EOT,
Nie pozdrawiam, ręki nie podaję, policzka nie nadstawiam.

Jeśli masz dowód na to że rząd broni pedofilów, to idź z tym do sądu. To poważne przestępstwo. Jeśli nie masz, to jest to zwykłe oszczerstwo. Jeden mi zarzuca, że jestem za Kaczyńskim, drugi że za Konfederacją. Dogadajcie najpierw wspólną wersję.
 
Posty: 43
Dołączył(a): 2 maja 2018, o 21:51

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez artek » 19 maja 2020, o 09:58

spokojnie napisał(a):
Krzysieq napisał(a):
spokojnie napisał(a):Wypominanie pedofilii w Kościele na forum muzycznym to niezła hipokryzja. Showbiznes jak żadna inna dziedzina życia był dotknięty w ostatnich latach falą skandali seksualnych. Różnica jest taka, że Miachaela Jacksona się czci i nazywa na jego cześć ulice,

No ale zaraz.. pytałeś mnie o PiS, to odpowiedziałem o PiS.
Prawo i Sprawiedliwość chroni pedofilów w sutannach. Byłbym tak samo oburzony, gdyby rząd chronił pedofilów w togach.

Albo jesteś skończonym tumanem albo (co bardziej by pasowało) jesteś cynicznym obrońcą Prawa i Sprawiedliwośći, który ma logikę za kurwę.

Z mojej strony EOT,
Nie pozdrawiam, ręki nie podaję, policzka nie nadstawiam.

Jeśli masz dowód na to że rząd broni pedofilów, to idź z tym do sądu. To poważne przestępstwo. Jeśli nie masz, to jest to zwykłe oszczerstwo. Jeden mi zarzuca, że jestem za Kaczyńskim, drugi że za Konfederacją. Dogadajcie najpierw wspólną wersję.



a Ty nie jesteś ani lewa noga, ani prawa tylko między nogami?
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez Marcowy » 19 maja 2020, o 13:39

A nie czujecie niesmaku, że profil Kultoficjalnie z FB nadal zachęca do głosowania na "Ból" na LP3? Podczas gdy pół środowiska się z tego bagna wycofało w geście solidarności z zespołem?
Załączniki
kult.jpg
kult.jpg (40.23 KiB) Przeglądane 6782 razy
Avatar użytkownika
 
Posty: 107
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:56

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez djadijos » 19 maja 2020, o 13:59

Właśnie Kazik zdecydował,że wycofają.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez Milan » 19 maja 2020, o 14:17

Marcowy napisał(a):A nie czujecie niesmaku, że profil Kultoficjalnie z FB nadal zachęca do głosowania na "Ból" na LP3? Podczas gdy pół środowiska się z tego bagna wycofało w geście solidarności z zespołem?


Szkoda że nie zachęcali tak do głosowania na Złotego Bączka na Kult :)
 
Posty: 58
Dołączył(a): 11 paź 2018, o 08:45

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez Dev » 19 maja 2020, o 14:56

Marcowy napisał(a):A nie czujecie niesmaku, że profil Kultoficjalnie z FB nadal zachęca do głosowania na "Ból" na LP3? Podczas gdy pół środowiska się z tego bagna wycofało w geście solidarności z zespołem?

Ciezko to nazwac zachecaniem ;)
 
Posty: 178
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 17:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez jarekg » 19 maja 2020, o 17:25

djadijos napisał(a):Właśnie Kazik zdecydował,że wycofają.

Skąd ta informacja?

EDIT: Dobra, już znalazłem. Zastanawiam się, czy to dobra decyzja.
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2014, o 10:52

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez Marcowy » 19 maja 2020, o 17:37

djadijos napisał(a):Właśnie Kazik zdecydował,że wycofają.


To ładnie.
Avatar użytkownika
 
Posty: 107
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:56

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez onyx » 19 maja 2020, o 18:44

Piotr Metz też odchodzi z radiowej Trójki.
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2509
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez artek » 19 maja 2020, o 19:56

jarekg napisał(a):
djadijos napisał(a):Właśnie Kazik zdecydował,że wycofają.

Skąd ta informacja?

EDIT: Dobra, już znalazłem. Zastanawiam się, czy to dobra decyzja.



200% honorowo.
Skoro Muniek, Zalewski, Rojek, Zawiałow, Lao Che i wiele innych zespołów i wykonawców, zaapelowało o nie puszczane ich piosenek na antenie Chujki, to teraz my mieli byśmy głosować na Ból Kazika?
No dla mnie to klarowne i czytelne zachowanie i decyzja.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez gad » 19 maja 2020, o 20:07

Też uważam, że decyzja słuszna. Jest to trochę prezent dla władz Trójki, bo będą mogli już spokojnie zdjąć sobie piosenkę z anteny. No ale, na szczęście, teraz to już bez znaczenia :)

A tak w ogóle to Pan Piotr Metz pokazał SMSa jakiego dostał od dyrektora Trójki Tomasza Kowalczewskiego, o treści: "Piotrze, dopilnuj aby piosenka o której rozmawialiśmy nie była na Antenie".
Zawyły chamy:
- Bij gejów, mścij braci!
A tak wyje cham, gdy rozum traci.
 
Posty: 184
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez jarekg » 19 maja 2020, o 20:16

gad napisał(a):Też uważam, że decyzja słuszna. Jest to trochę prezent dla władz Trójki, bo będą mogli już spokojnie zdjąć sobie piosenkę z anteny. No ale, na szczęście, teraz to już bez znaczenia :)

Ok, też sobie to tłumaczę podobnie jak Ty i artek. Przypomina mi się też, jak Kazik mówił, że gdy cenzura miała jakieś zastrzeżenia do jego tekstów i nakazywała zmiany, to raczej nie nagrywał piosenki, niż wprowadzał ich zalecenia. Czy jakoś tak. W każdym razie tok myślenia wydaje mi się podobny.
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2014, o 10:52

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez Marcowy » 19 maja 2020, o 20:20

To może by z tej okazji normalny klip nakręcić? Historyczna piosenka (imho: z bardzo dobrym tekstem i fajnie stylizowaną muzą), a do tego obraz kompletnie z dupy?
Avatar użytkownika
 
Posty: 107
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:56

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez Karma » 19 maja 2020, o 21:28

https://www.onet.pl/muzyka/onetmuzyka/k ... f,681c1dfa

Gościu pisze 90% artykułu o poglądach politycznych Kazika, na podstawie wypowiedzi/twórczości - stawiając go jako najwyższy autorytet państwowy w tej kwestii.

Kurwa, to jest (nie)zwykły grajek! Jak coś go boli - napiszę o tym piosenkę, ale to nie podstawa do ciemnej wiary w jego pogląd na daną sytuację.

Pochwalił jakis rząd - bo ma z tego kasę, a nie z powodu przywiązań ideologicznych.

Z narracja tego dziennikała Kazik tylko straci. Napewno boli go zaistniała sytuacją, ale zajebiście postąpił, nie wypowiadając się w temacie ruchawki w Trójce, bo wie że jest w centrum.tego.zamieszania.

Kazik to artysta - śpiewa o czym chce, ale maszynie go w politycznym błocie w tym epicentrum rozpierdolu mediów publicznych, robiąc z niego twarz tego wydarzenia nie wyjdzie mi na dobrze.

Życzę mu wytrwałości, oby w trakcie.wywiadow.na temat nowej solowej płyty, potrafił odciąć się od politycznej ruchawki i nawijal jako muzyk o muzyce.
 
Posty: 40
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:39

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez gad » 19 maja 2020, o 21:53

gad napisał(a):TVPiS wypuści co jakiś czas ckliwy materiał o tym, jak to Jarek na tych grobach był, bo tak NALEŻAŁO i jak poczucie narodowej wspólnoty tym budował.

A propos tego co napisałem tu wczoraj - dzisiejsze wydanie wiadomości
Myślę, że to całkiem zabawne :lol:
Zawyły chamy:
- Bij gejów, mścij braci!
A tak wyje cham, gdy rozum traci.
 
Posty: 184
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez jarekg » 19 maja 2020, o 21:59

Tymczasem ciekawy wywiad Roberta Mazurka z niejakim Krzysztofem Czabańskim z tak zwanej Rady Mediów Narodowych:
https://natemat.pl/amp/309085,czabanski ... zkodliwosc
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2014, o 10:52

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez jarekg » 19 maja 2020, o 22:06

Podobno jutro na Żoliborzu zbiera się grupa ludzi. Będą jeździć samochodami i puszczać jak najgłośniej "Twój ból...".
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2014, o 10:52

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez Horst Uhlke » 19 maja 2020, o 22:59

gad napisał(a):
Horst Uhlke napisał(a):

Cześć Horst! Kiedyś mieliśmy przyjemność dyskutować w temacie o występie Kultu na Przystanku Woodstock o obecnej TVP (w kontekście pojawiających się na telebimach urywkach z Dziennika Telewizyjnego z wklejonymi prezenterami "Wiadomości"). Tak dla przypomnienia - twierdziłeś, że obecna TVP niczym nie różni się od poprzednich jej wcieleń (za innych rządów) i być może są tylko mniej subtelni w tym co robią, ale zasadniczo to jest tak jak zawsze było. Powiedz mi tak z ciekawości - Trójka też się nic nie zmieniła? Teraz ta akcja z Kazikiem to nie jest gruba akcja? To nie jest cenzura?

Czy się zmieniła? Nie wiem - nie słucham PR3 już od wielu lat.
Niemniej jednak wielu z tych aktualnie odchodzących, jakoś nie przeszkadzało sobie w "puszczaniu muzy" gdy ludzi w tym czasie pałowano na ulicach a ich kolegów zwalniano z roboty za poglądy.
Z tego co wtedy pisałem - nie wycofuje się, bo to co się dzieje to kwestia systemowa a nie problem obecnej władzy - ot, jakiś koleś którego funkcja przerosła posrał się w majty, bo usłyszał coś "nieodpowiedniego". To naprawdę zadziało się od dziś? Nawet w PR3 niejaka Jethon też robiła czystki w PR3 wywalając ludzi Skowrońskiego - i co? I nic - po prostu jedni przychodzą, drudzy wychodzą. Trzaskowski już się wygrażał jakiemuś dziennikarzowi z TVP, że już niedługo zrobią z nim porządek. ...niech tylko dojdą do władzy - nihil novi.
A cenzura? Najlepsze czasy (licząc od 1989 r.) mamy już za sobą - gdzie jeden redaktor decydował o czym można pisać a o czym nie (apogeum to chyba afera Rywina) - teraz na szczęście jest większy pluralizm i cenzura tak naprawdę to nie jest żaden oręż a wręcz przeciwnie.
Kazikowi współczuje, bo teraz przez to hasło, koszulki i ch... wie co jeszcze - został wciągnięty w ten spór,
Avatar użytkownika
 
Posty: 107
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:04

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 217 gości