Koncerty Woodstockowe/Pol'and'Rockowe na CD,DVD, winyl i yt

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Koncerty Woodstockowe/Pol'and'Rockowe na CD,DVD, winyl i yt

Postprzez djadijos » 1 cze 2019, o 09:38

Cześć. Dawno mnie tu nie było. Pomyślałem by w jednym wątku wrzucać informacje, opinie, dyskusje o nowych wydawnictwach koncertowych z Pol'and'Rocka.

Tak więc na początek:
Na kanale kręcioła.tv wrzucili z tegorocznego festiwalu całe koncerty zespołów Hunter, oraz Koniec Świata.

Natomiast 6 czerwca wyjdzie na CD+DVD oraz jako podwójny winyl koncert Nocnego Kochanka.

Patrząc po zapowiedziach i tym co robią na koncertach szykuje się konkretny materiał.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Koncerty Woodstockowe/Pol'and'Rockowe na CD,DVD, winyl i

Postprzez djadijos » 5 cze 2019, o 00:48

Zgodnie z najnowszym przeciekiem jaki mam 28 czerwca wyjdzie 2CD + DVD oraz także jako podwójny winyl koncertu Lao Che z festiwalu Pol'and'Rock !.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Koncerty Woodstockowe/Pol'and'Rockowe na CD,DVD, winyl i

Postprzez uve » 5 cze 2019, o 11:38

Jeżeli jako supertajny tylko dla Ciebie znany przeciek nazywasz oficjalną informację podaną na paru platformach oraz już uruchomioną przedsprzedaż przez siemashop jak i zarówno Mystic to szacun
 
Posty: 542
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:29
Lokalizacja: Tarnów

Re: Koncerty Woodstockowe/Pol'and'Rockowe na CD,DVD, winyl i

Postprzez djadijos » 6 cze 2019, o 08:12

Dowiedziałem się o tym kilka dni wcześniej zanim jakakolwiek sprzedaż ruszyła, nie sprawdziłem jak to pisałem, czy już ogłosili, mea culpa. Trochę głupio wyszło...
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Koncerty Woodstockowe/Pol'and'Rockowe na CD,DVD, winyl i

Postprzez artek » 6 cze 2019, o 14:42

djadijos napisał(a):Dowiedziałem się o tym kilka dni wcześniej zanim jakakolwiek sprzedaż ruszyła, nie sprawdziłem jak to pisałem, czy już ogłosili, mea culpa. Trochę głupio wyszło...



nie przejmuj się, zdarza się najlepszym...
jakbyś wiedział o wydawnictwie Kultu, pisz koniecznie
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Koncerty Woodstockowe/Pol'and'Rockowe na CD,DVD, winyl i

Postprzez djadijos » 2 lis 2019, o 14:08

8.11 Łydka Grubasa - Live Pol'and'Rock Festival 2019 CD + DVD
19.11 Dubioza Kolektiv - Live Pol'and'Rock Festival 2018 CD + DVD
29.11 Kwiat Jabłoni - Live Pol'and'Rock Festival 2019 CD + DVD
06.12 Agnieszka Chylińska - Live Pol'and'Rock Festival 2019 CD + DVD
Do tego po nowym roku Majka Jeżowska - Live Pol'and'Rock Festival 2019 CD + DVD

W planach także DVD z koncertu Renaty Przemyk.

O Kulcie niestety nie mam żadnych pewnych informacji.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Koncerty Woodstockowe/Pol'and'Rockowe na CD,DVD, winyl i

Postprzez jarekg » 2 lis 2019, o 16:20

No kurde, szkoda by było gdyby tego nie wydali.
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2014, o 10:52

Re: Koncerty Woodstockowe/Pol'and'Rockowe na CD,DVD, winyl i

Postprzez djadijos » 2 lis 2019, o 16:41

Niestety powoli trzeba raczej oswajać się z wiadomością, że raczej Złoty Melon ma gdzieś Kult. :cry: :(
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Koncerty Woodstockowe/Pol'and'Rockowe na CD,DVD, winyl i

Postprzez lothian » 2 lis 2019, o 21:24

djadijos napisał(a):Niestety powoli trzeba raczej oswajać się z wiadomością, że raczej Złoty Melon ma gdzieś Kult. :cry: :(

chyba na odwrót, co to za prestiż wydać okrojoną jak na Kult koncertówkę z Polandu, posiadam wszystkie wydawnictwa Kultu i dla zASADY OWEJ BYM NIE KUPIŁ !
 
Posty: 119
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 17:05

Re: Koncerty Woodstockowe/Pol'and'Rockowe na CD,DVD, winyl i

Postprzez artek » 2 lis 2019, o 21:40

djadijos napisał(a):Niestety powoli trzeba raczej oswajać się z wiadomością, że raczej Złoty Melon ma gdzieś Kult. :cry: :(

złote co?
wg moich wieści nie ma woli do takiego wydawnictwa
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Koncerty Woodstockowe/Pol'and'Rockowe na CD,DVD, winyl i

Postprzez djadijos » 3 lis 2019, o 12:17

lothian napisał(a):
djadijos napisał(a):Niestety powoli trzeba raczej oswajać się z wiadomością, że raczej Złoty Melon ma gdzieś Kult. :cry: :(

chyba na odwrót, co to za prestiż wydać okrojoną jak na Kult koncertówkę z Polandu, posiadam wszystkie wydawnictwa Kultu i dla zASADY OWEJ BYM NIE KUPIŁ !


Czyli made in poland 1 , a szczególnie made in poland 2 nie kupiłeś. Bo dosyć że pocięta na maxa, to jeszcze w przypadku 2 krótka.

Akurat ten koncert dosyć, że ma fajną trackliste (ok, mogłoby być dłużej, może za rok jak się uda), istny the best off, to jeszcze do tego ogromna publika, największa w historii Kultu. I jest nagrane wideo w full hd (słyszałem kiedyś plotki o 4K, ale na to nie mam żadnego źródła ani pewności) na kilka (8-10) kamer praktycznie za pół darmo. Bo koszty kamer i tak są już poniesione na cały festiwal. A nagranie wideo kosztuje. Szczególnie, że Kult nie ma nagranego koncertu od początku do końca elektrycznego. A już nie mówię o nagraniach wideo. Tego Kult w wersji elektrycznej w ogóle nie ma. Zdajmy sobie sprawę, że ten koncert to może być jedyna szansa na wydawnictwo wideo przez te x lat. Gdyby Kult miał multum koncertówek moglibyśmy mówić że Owsiak be, ale w sytuacji, gdy zespół nie ma nic nagranego to jest to szansa.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Koncerty Woodstockowe/Pol'and'Rockowe na CD,DVD, winyl i

Postprzez djadijos » 3 lis 2019, o 12:55

Do tego jeszcze trzeba mieć na uwadze fakt, że nawet jeśli SP Records zleci nagranie wideo to przepuszczą nawet problemy z głosem Kazika (diwidisekcja), koszty kamer nie są takie niskie i nie decydowali się na powtórne nagranie w innym dniu-koszty.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Koncerty Woodstockowe/Pol'and'Rockowe na CD,DVD, winyl i

Postprzez lothian » 3 lis 2019, o 23:37

djadijos napisał(a):Do tego jeszcze trzeba mieć na uwadze fakt, że nawet jeśli SP Records zleci nagranie wideo to przepuszczą nawet problemy z głosem Kazika (diwidisekcja), koszty kamer nie są takie niskie i nie decydowali się na powtórne nagranie w innym dniu-koszty.

Wiesz co kurwa przekonałeś mnie, owsiak to menda, ale ten koncert mógłby się ukazac, twoje argumenty są logiczne
 
Posty: 119
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 17:05

Re: Koncerty Woodstockowe/Pol'and'Rockowe na CD,DVD, winyl i

Postprzez djadijos » 4 lis 2019, o 00:18

Zapomniałem jeszcze wspomnieć, że Made in Poland to tak naprawdę koncertowe albumy kompilacyjne. Nie wiem czy tylko tak u mnie, ale tam nawet na tej samej płycie słychać że ewidentnie warunki akustyczne były różne. Bo różne sale. Owszem, to fajne albumy, ale brakuje tego czegoś. I Pol'and'Rock mógłby tą lukę uzupełnić. Szczególnie że mają już wszystko i tak nagrane. Mnie dziwi że, nie było tam ekipy dodatkowej, która kamerowala by czysto Kult tylko, przed i po koncercie by z tego zrobić Makeing off. Chyba że się mylę to przepraszam.

P.S. Właśnie słucham tego koncertu z prywatnego nagrania na nowych głośnikach i jest moc. Jest kurwa moc....
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Koncerty Woodstockowe/Pol'and'Rockowe na CD,DVD, winyl i

Postprzez Milan » 5 lis 2019, o 11:02

Niestety , ale sądząc po mailowych odpowiedziach od jednych oraz braku od drugich coś ewidentnie nie zagrało i Panowie nie dogadali się co do płyty z koncertu. A szkoda bo sam Jurek ze sceny mówił ze będzie płyta z tego.
 
Posty: 58
Dołączył(a): 11 paź 2018, o 08:45

Re: Koncerty Woodstockowe/Pol'and'Rockowe na CD,DVD, winyl i

Postprzez djadijos » 5 lis 2019, o 14:43

Dlatego jakiś czas temu już wiedząc, że nie jest sytuacja zbyt wesoła zrobiłem na razie tylko dla siebie bootlegowe DVD + CD z materiału który był streamowany.

Bądźmy jednak dobrej myśli.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Koncerty Woodstockowe/Pol'and'Rockowe na CD,DVD, winyl i

Postprzez Pleban » 5 lis 2019, o 22:44

Kult ma swoje twarde warunki, takoż i Złoty Melon. Szkoda, że takie tuzy nie potrafią się dogadać, ale w sumie celu większego w tym nie ma. Nie pierwsza byłaby to płyta koncertowa i nie ostatnia.
Avatar użytkownika
 
Posty: 30
Dołączył(a): 13 paź 2014, o 11:15

Re: Koncerty Woodstockowe/Pol'and'Rockowe na CD,DVD, winyl i

Postprzez djadijos » 6 lis 2019, o 00:42

Od początku do końca elektryczna pierwsza, nie koncertowy album kompilacyjny jak Made in Poland ;) Tan to też nie był jeden koncert.

Czy ostatnia to patrząc na wiek chłopaków wszystko niestety możliwe...

Cel jest, pierwsze w historii wydawnictwo elektryczne koncertowe wideo. Do tego z największą publiką jaką kiedykolwiek zebrali. Ba, to rekord festiwalu. 750-1000 tyś według szacunków jakie czytałem.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Koncerty Woodstockowe/Pol'and'Rockowe na CD,DVD, winyl i

Postprzez djadijos » 6 lis 2019, o 01:31

Do tego to co misiaczki lubią najbardziej.
Technikalia.
Na Pol'and'Rock jest osobny wóz transmisyjny do wideo od ATM i osobny do audio. Sprzęt w nich jest najwyższej klasy. MTV Unplugged było tak nagrywane. Efekt ?
Jak dla mnie rewelacyjna jakość obrazu i dźwięku na Blu-ray.
Popatrzcie za to sobie chociaż by np na inne ich wydawnictwa. Efekty oszczędzania widoczne od razu. SP Records nie zdecyduje się na taki rozmach technologiczny. Tego jestem pewien.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Koncerty Woodstockowe/Pol'and'Rockowe na CD,DVD, winyl i

Postprzez Milan » 6 lis 2019, o 13:01

djadijos napisał(a): SP Records nie zdecyduje się na taki rozmach technologiczny. Tego jestem pewien.

Czemu SP Records ma sie nie zgodzić ?
 
Posty: 58
Dołączył(a): 11 paź 2018, o 08:45

Re: Koncerty Woodstockowe/Pol'and'Rockowe na CD,DVD, winyl i

Postprzez djadijos » 6 lis 2019, o 19:08

Popatrz sobie na ekhem jakość wideo KNŻ Ostatni Koncert w Mieście. Do tego Zobacz sobie jak wydali DVD Oberschlesien Symfonicznie. Bez książeczki, niczego, do tego osobno audio osobno wideo sprzedawane. Byle taniej i byle wincyj piniondzuff było. Diwidisekcja zamiast jednak nagrać na innym koncercie grupy wideo, gdy głos Kazika odmówił posłuszeństwa, wydali materiał trochę jednak nie do końca profesjonalny. Nie mówiąc o tym, że Kwartet sam musiał dopominać się o książeczkę do DVD. Do tego multum innych sytuacji. Oni są znani z oszczędzania na maksa. Z MTV mieli układ, i dlatego jakość jest genialna.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Koncerty Woodstockowe/Pol'and'Rockowe na CD,DVD, winyl i

Postprzez Milan » 8 lis 2019, o 12:01

djadijos napisał(a):Popatrz sobie na ekhem jakość wideo KNŻ Ostatni Koncert w Mieście. Do tego Zobacz sobie jak wydali DVD Oberschlesien Symfonicznie. Bez książeczki, niczego, do tego osobno audio osobno wideo sprzedawane. Byle taniej i byle wincyj piniondzuff było. Diwidisekcja zamiast jednak nagrać na innym koncercie grupy wideo, gdy głos Kazika odmówił posłuszeństwa, wydali materiał trochę jednak nie do końca profesjonalny. Nie mówiąc o tym, że Kwartet sam musiał dopominać się o książeczkę do DVD. Do tego multum innych sytuacji. Oni są znani z oszczędzania na maksa. Z MTV mieli układ, i dlatego jakość jest genialna.

Płyta Kult z PolAndRock dobrze by się sprzedawała i było by dużo piniondzuff :) Choć ciekawe jak są dzielone zyski ze sprzedaży ile % Złoty Melon ile dany zespół ?
 
Posty: 58
Dołączył(a): 11 paź 2018, o 08:45

Re: Koncerty Woodstockowe/Pol'and'Rockowe na CD,DVD, winyl i

Postprzez djadijos » 8 lis 2019, o 18:04

Milan napisał(a):
djadijos napisał(a):Popatrz sobie na ekhem jakość wideo KNŻ Ostatni Koncert w Mieście. Do tego Zobacz sobie jak wydali DVD Oberschlesien Symfonicznie. Bez książeczki, niczego, do tego osobno audio osobno wideo sprzedawane. Byle taniej i byle wincyj piniondzuff było. Diwidisekcja zamiast jednak nagrać na innym koncercie grupy wideo, gdy głos Kazika odmówił posłuszeństwa, wydali materiał trochę jednak nie do końca profesjonalny. Nie mówiąc o tym, że Kwartet sam musiał dopominać się o książeczkę do DVD. Do tego multum innych sytuacji. Oni są znani z oszczędzania na maksa. Z MTV mieli układ, i dlatego jakość jest genialna.

Płyta Kult z PolAndRock dobrze by się sprzedawała i było by dużo piniondzuff :) Choć ciekawe jak są dzielone zyski ze sprzedaży ile % Złoty Melon ile dany zespół ?

Zależy od kanału dystrybucji. Zespół może sprzedawać też w swoim sklepie i wtedy jest inaczej, inaczej też w siemashop, inaczej w empiku. itp.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Koncerty Woodstockowe/Pol'and'Rockowe na CD,DVD, winyl i

Postprzez djadijos » 8 lis 2019, o 21:50

A co do płyty z Pol'and'Rock to przeczuwam, że Kult byłby w stanie spokojnie sprzedać winyli + , kasety + CD+DVD + Blu-ray+CD te 15k. Do tego jeszcze sprzedaż cyfrowa.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Koncerty Woodstockowe/Pol'and'Rockowe na CD,DVD, winyl i

Postprzez Milan » 2 gru 2019, o 13:31

Odpowiedz WOSP odnosnie plyty z koncertu : " Jurek powiedział że płyta będziemy,a my mówimy po prostu ze nie wiemy kiedy, moze na wiosne, moze na jesień, na wydanie płyty składa się bardzo duzo czynników i decyzja nie ejst do końca zależna od nas, a od wydawnictwa. na ten moment jestesmy jzu w zaawansowanych przygotowaniach do finału wiec a jesien konczymy brakiem ustalen w tej kwestii "
 
Posty: 58
Dołączył(a): 11 paź 2018, o 08:45

Następna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 95 gości