WYWIADY

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: WYWIADY

Postprzez lothian » 15 maja 2018, o 21:41

kolezko kastapianistów gdybyś znał chociaż trochę Kazika to wiedziałbyś, że On unika odpowiadzi na
takie pytania bo nie faworyzuje żadnej ze stron politycznych ( i za to szacun, w przeciwieństwie do takich kay, stuhrów itp "artystów") " każdy polityk to świnia czarna..." i dla naszego( słuchaczy) obiektywnego odbioru Sztuki każden artysta swoje preferencje polityczne powinien zachowac dla siebie
 
Posty: 119
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 17:05

Re: WYWIADY

Postprzez artek » 15 maja 2018, o 23:05

Krzysieq napisał(a):
kastapianistow napisał(a):Czy po latach dobrze się czujesz z tym, że doprowadziłeś do zamknięcia najlepszej strony www dotyczącej całej Twojej twórczości?

To jest naprawdę dobre i ciekawe pytanie.


Z tego co pamiętam, Kazik już o tym kiedyś mówił.

Krzysieq napisał(a):Faceciku, za starych czasów to by Cię większość Forumowiczów wciągnęła nosem podczas dyskusji. W nomenklaturze kibolskiej - nie miałbyś nawet startu, trolu.


klękałeś w starych czasach? choć może się mylę - teraz pisowcy cisną w każdej materii, a to jakieś takie charakterystyczne dla Ciebie

no cóż, a kto umarł, ten nie żyje ...
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: WYWIADY

Postprzez spokojnie » 15 maja 2018, o 23:13

Zarejestrowałem się tutaj kilka tygodni temu ale dopiero teraz zabiorę głos. Kazik się nie wpisuje w tak popularne wśród polskich artystów myślenie zerojedynkowe, że moja partia jest jedyna słuszna, a ci drudzy to zdrajcy itd. Wbrew pozorom na Wstydzie są także kawałki krytykujące obecną władzę, a dobrym podsumowaniem może być Odejdę. To że Kazik nie bierze udziału w marszach i manifestacjach opozycji nie znaczy, że jest twardym elektoratem partii rządzącej. No ale niektórzy niezależnie od tego kto by nie rządził zawsze będą wierzyć że ci co rządzą w danym momencie to złodzieje, a po zmianie władzy będzie raj i pozamykają tych starych do więzienia. I za to szanuję Kazika że nie zniża się do poziomu politycznych awantur i nie jest naiwny.
 
Posty: 43
Dołączył(a): 2 maja 2018, o 21:51

Re: WYWIADY

Postprzez kastapianistow » 19 maja 2018, o 04:57

artek napisał(a):liczyłem na coś bardziej ciekawego
ziewam, ale to raczej temat niewyspania od odłuższego czasu



Taaa... Nawet Jasnowidz z Człuchowa nie spodziewał się, że tu zabiorę głos, ale widać Ty się tego spodziewałeś i "liczyłeś na coś bardziej ciekawego..." Przykro mi, że rozczarowałem.
Wyśpij się.
 
Posty: 50
Dołączył(a): 21 gru 2013, o 23:22

Re: WYWIADY

Postprzez kastapianistow » 19 maja 2018, o 05:21

lothian napisał(a):kolezko kastapianistów gdybyś znał chociaż trochę Kazika to wiedziałbyś, że On unika odpowiadzi na
takie pytania bo nie faworyzuje żadnej ze stron politycznych ( i za to szacun, w przeciwieństwie do takich kay, stuhrów itp "artystów") " każdy polityk to świnia czarna..." i dla naszego( słuchaczy) obiektywnego odbioru Sztuki każden artysta swoje preferencje polityczne powinien zachowac dla siebie


Trochę faktycznie się zagalopowałem... Dostałem pół roku temu jakąś płytę Kultu, a istotnie powinienem najpierw "znać chociaż trochę Kazika". Tylko powiedz mi koleżko lothianie - jak mam go poznać? Tak chociaż trochę? Kiedyś nawet chciałem go o coś zapytać na koncercie, ale jakiś gruby fan spocony stał przede mną przy barierce i bałem się, że otrę się o niego i będę mokry... Także daj mi może jakąś dobrą radę, jak poznać chociaż trochę Kazika, najlepiej tak, abym mógł osobiście zapytać go o kilka spraw... A odnośnie tego Stuhra, tego jak go nazwałeś - "artysty", to przyznaję ci rację... Co to z niego za "artysta" skoro grał w filmach Kieślowskiego, któren kolegował się z Piesiewiczem o którym wiemy jak skończył... Przecież jako Austriak, rodak wiadomo kogo, powinien trzymać narodowo-socjalistyczne poglądy a nie jakieś lewackie... Buuuu
 
Posty: 50
Dołączył(a): 21 gru 2013, o 23:22

Postprzez oksymoron » 9 cze 2018, o 10:38

Nature has a way sometimes of reminding Man of just how small he is. She occasionally throws up terrible offspring of our pride and carelessness, to remind us of how puny we really are in the face of a tornado, an earthquake, or Godzilla.
Avatar użytkownika
 
Posty: 297
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 18:25
Lokalizacja: chujowe miasto

Re: WYWIADY

Postprzez artek » 9 lip 2018, o 01:28

Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: WYWIADY

Postprzez amonos » 15 lip 2018, o 11:36

Ciekawy wywiad. Myślicie że powstanie kolejna płyta pod szyldem Mozzol, Kazik i Arythmic Perfecion?
 
Posty: 82
Dołączył(a): 28 sie 2015, o 10:23

Re: WYWIADY

Postprzez Dąbek » 5 lis 2018, o 23:41

W środę, Kazimierz Staszewski będzie gościem audycji Piotra "Makaka" Szarłackiego w Antyradiu.
ŚRODA 7.11.2018 ,ANTYRADIO 22:00
Avatar użytkownika
 
Posty: 84
Dołączył(a): 17 wrz 2016, o 18:26

Re: WYWIADY

Postprzez spokojnie » 8 lis 2018, o 01:19

Kazik w wywiadzie zapowiedział że zamierza poświęcić aktualny ,,rok szkolny" na koncerty i czas wolny i nie należy się w tym czasie spodziewać nowej płyty. Co ciekawe jest nagrany materiał z koncertów akustycznych i być może zostanie on kiedyś wydany. Wniosek z tego jest taki że nowa płyta Kazika lub Kultu najwcześniej w I połowie 2020 roku.
 
Posty: 43
Dołączył(a): 2 maja 2018, o 21:51

Re: WYWIADY

Postprzez Thorgal » 9 lis 2018, o 03:22

Lub po roku szkolnym a wiec na jesien 2019. Akustik mogliby wydać.
mój blog: pbartosik.pl
Avatar użytkownika
 
Posty: 366
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 11:05
Lokalizacja: Gdańsk

Re: WYWIADY

Postprzez spokojnie » 18 lis 2018, o 02:27

W ostatnim czasie wyszły dwa albumy koncertowe więc pewnie z tego powodu nie wyszedł album z akustików. Skoro w najbliższych miesiącach nic nie wyjdzie to mogliby zrobić reedycję Spalam się i Spalaj się. SP Records swego czasu pisało na Facebooku że podobno nie ma już problemów z prawami autorskimi.
 
Posty: 43
Dołączył(a): 2 maja 2018, o 21:51

Re: WYWIADY

Postprzez slaw » 21 lis 2018, o 21:28

Avatar użytkownika
 
Posty: 405
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:33

Re: WYWIADY

Postprzez onyx » 5 gru 2018, o 20:32

https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2508
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: WYWIADY

Postprzez Artek Miszcz » 13 maja 2019, o 22:34

https://www.youtube.com/watch?v=qNb4x_GkNEc
Wywiad przeplatany utworami z "45-89" z wyjątkiem Wioślarzy, chyba nagrany po koncercie w Łodzi z 92 roku do którego link podesłałem już wiele miesięcy temu. W zasadzie nic nowego, ale Kazik jeszcze wtedy tak nie "eeeyyyyyaaaaał" :D
 
Posty: 106
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 18:51
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: WYWIADY

Postprzez onyx » 14 maja 2019, o 19:41

Dawno nie słyszałam Studentów i Wysłannika.A w wywiadzie jest kilka ciekawych szczegółów.Dobrze że coś takiego przetrwało próbę czasu.
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2508
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: WYWIADY

Postprzez artek » 30 maja 2019, o 21:42

Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: WYWIADY

Postprzez artek » 31 maja 2019, o 18:14

https://superwizjer.tvn.pl/aktualnosci, ... 92322.html


Alternatywa wobec opcji politycznej z Gdańska i tej z Nowogrodzkiej.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: WYWIADY

Postprzez artek » 13 cze 2019, o 17:03

Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: WYWIADY

Postprzez Neghe » 13 cze 2019, o 22:05

artek napisał(a):https://m.trojmiasto.pl/rozrywka/Kult-gdanszczanka-nakrecila-film-o-zespole-Premiera-produkcji-jesienia-n134924.html


Pani dawno nie była już chyba na koncercie - ja Kazika klękającego dawno nie widziałem. Co do tego klękania, to nie jest to żaden zarzut jak coś :D Po prostu takie czepialstwo.
 
Posty: 208
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:00

Re: WYWIADY

Postprzez artek » 14 cze 2019, o 00:17

Neghe napisał(a):
artek napisał(a):https://m.trojmiasto.pl/rozrywka/Kult-gdanszczanka-nakrecila-film-o-zespole-Premiera-produkcji-jesienia-n134924.html


Pani dawno nie była już chyba na koncercie - ja Kazika klękającego dawno nie widziałem. Co do tego klękania, to nie jest to żaden zarzut jak coś :D Po prostu takie czepialstwo.



to będziesz miał okazję w filmie zobaczyć ;)
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: WYWIADY

Postprzez artek » 21 paź 2019, o 10:27

Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: WYWIADY

Postprzez artek » 21 paź 2019, o 14:02

Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: WYWIADY

Postprzez artek » 23 paź 2019, o 10:56

Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50


Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: onyx i 22 gości