Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez wb83 » 3 paź 2017, o 03:06

Pudełko normalne czy taka chujoza jak w przypadku "Madrytu"?
Avatar użytkownika
 
Posty: 274
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 18:08
Lokalizacja: Łódź

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez djadijos » 3 paź 2017, o 08:36

Digipack
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez artek » 3 paź 2017, o 09:34

okładka Wstydu coś mi przypomina, na pierwszy rzut oka, jakaś płyta z widokiem kuli ziemskiej
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez sumkinda » 3 paź 2017, o 12:08

artek napisał(a):okładka Wstydu coś mi przypomina, na pierwszy rzut oka, jakaś płyta z widokiem kuli ziemskiej


Anthrax - Stomp 442
Zresztą jest wiele takich płyt...
Pamiętam powstanie warszawskie, bo powstałem po imprezie we Warszawie właśnie...
Avatar użytkownika
 
Posty: 123
Dołączył(a): 19 kwi 2013, o 15:08
Lokalizacja: Piła, Warszawa, Ełk

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez Łukasz_eM » 3 paź 2017, o 13:49

Jak długo jeszcze SP Records będzie stosowało ten szpetny "zabieg" informowania o LIMITOWANEJ EDYCJI
Nie można tego umieścić dyskretnie z tyłu okładki ? Przykład: "Plamy na słońcu/ Bar la curva" Pewnie niedługo reedycja Kult-Kult, Posłuchaj to do Ciebie, Kaseta... jak to kurwa będzie wyglądało !?

Da się do nich jakoś dotrzeć, żeby tego zaprzestali, dać do zrozumienia, że to szpeci, niszczy cały urok czarnej płyty...
Zespół w tej kwestii nie ma nic do powiedzenie, czy ma po prostu totalnie wyjebane ?
 
Posty: 448
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:48

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez artek » 3 paź 2017, o 14:12

Łukasz_eM napisał(a):Jak długo jeszcze SP Records będzie stosowało ten szpetny "zabieg" informowania o LIMITOWANEJ EDYCJI
Nie można tego umieścić dyskretnie z tyłu okładki ? Przykład: "Plamy na słońcu/ Bar la curva" Pewnie niedługo reedycja Kult-Kult, Posłuchaj to do Ciebie, Kaseta... jak to kurwa będzie wyglądało !?

Da się do nich jakoś dotrzeć, żeby tego zaprzestali, dać do zrozumienia, że to szpeci, niszczy cały urok czarnej płyty...
Zespół w tej kwestii nie ma nic do powiedzenie, czy ma po prostu totalnie wyjebane ?



tel. +48 606 421 029 (Pn.-Pt. 11:00 - 18:00)
e-mail: sklep@sprecords.com.pl
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez Łukasz_eM » 3 paź 2017, o 14:52

Telefonicznie, np. podczas wyjaśniania opóźnienia mojej przesyłki nieraz zwracałem na to uwagę, zero konkretów w odpowiedzi, a że to się ktoś inny tym zajmuje itp... Czego zresztą można się spodziewać, kiedy nie wiedzą, albo nie chcą nic powiedzieć na temat tłoczenia płyt, limitów itp. Więc ten sposób nie działa.
 
Posty: 448
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:48

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez djadijos » 3 paź 2017, o 15:05

Na ich stronie tak apropo jest adware podłączone ;)
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez wb83 » 3 paź 2017, o 18:31

Łukasz_eM napisał(a):Jak długo jeszcze SP Records będzie stosowało ten szpetny "zabieg" informowania o LIMITOWANEJ EDYCJI
Nie można tego umieścić dyskretnie z tyłu okładki ? Przykład: "Plamy na słońcu/ Bar la curva" Pewnie niedługo reedycja Kult-Kult, Posłuchaj to do Ciebie, Kaseta... jak to kurwa będzie wyglądało !?

Da się do nich jakoś dotrzeć, żeby tego zaprzestali, dać do zrozumienia, że to szpeci, niszczy cały urok czarnej płyty...
Zespół w tej kwestii nie ma nic do powiedzenie, czy ma po prostu totalnie wyjebane ?


Ponieważ ten wydawca ma na ludzi wyjebane. Ja to już nawet nie chce pisać kolejny raz co myślę o tych napisach na winylych. Ktoś kto to wymyśla i "przyklepuje" do tłoczenia, albo noe myśli, albo jest idiotą. Szkoda że ogólnie dzialalność wydawcy nie wiele obchodzi zespoły. Cena, jakość, tłoczenie itp i itd...
Avatar użytkownika
 
Posty: 274
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 18:08
Lokalizacja: Łódź

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez djadijos » 3 paź 2017, o 19:01

wb83 napisał(a):Ktoś kto to wymyśla i "przyklepuje" do tłoczenia,


jest księgowym ;) :lol:
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez SafeMan » 3 paź 2017, o 19:08

artek napisał(a):okładka Wstydu coś mi przypomina, na pierwszy rzut oka, jakaś płyta z widokiem kuli ziemskiej


Captain Beefheart - Safe as Milk

nie kula ziemska, ale okładka łudząco podobna
Avatar użytkownika
 
Posty: 192
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:59

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez artek » 3 paź 2017, o 19:20

SafeMan napisał(a):
artek napisał(a):okładka Wstydu coś mi przypomina, na pierwszy rzut oka, jakaś płyta z widokiem kuli ziemskiej


Captain Beefheart - Safe as Milk

nie kula ziemska, ale okładka łudząco podobna




dzięki :) nie lubię jak coś mi się tłucze po głowie i nie wiem z czym to poskładać ;)
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez sumkinda » 5 paź 2017, o 18:49

Singiel już w drodze...
Pamiętam powstanie warszawskie, bo powstałem po imprezie we Warszawie właśnie...
Avatar użytkownika
 
Posty: 123
Dołączył(a): 19 kwi 2013, o 15:08
Lokalizacja: Piła, Warszawa, Ełk

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez djadijos » 5 paź 2017, o 19:11

Mam nadzieję że skoro już wysyłają dziś to paczkomat też :D
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez wb83 » 6 paź 2017, o 15:01

Singiel wstępnie przesłuchany... ciężko znaleźć faworyta :-)
Avatar użytkownika
 
Posty: 274
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 18:08
Lokalizacja: Łódź

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez djadijos » 6 paź 2017, o 15:26

Kur, a mogłem wybrać jednak pocztę.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez djadijos » 7 paź 2017, o 21:34

można prosić o nr katalogowy singla??
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez artek » 7 paź 2017, o 22:52

djadijos napisał(a):można prosić o nr katalogowy singla??



02/17
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez djadijos » 7 paź 2017, o 23:07

Niech Ci bozia w dzieciach wynagrodzi :)
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez djadijos » 10 paź 2017, o 18:41

Wstyd Janusza został pominięty na stronie s.p. records ;)
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez djadijos » 10 paź 2017, o 21:04

Szybka opinia po 2 odsłuchach:

z jednej strony ten singiel ma genialne momenty np zdunek, czy goehs, Roman Malik,Zacier czy najlepszy dla mnie Gruda a z drugiej są takie zapchajdziury jak Janusz czy Morawiec, nie wiem sam w sumie jak ocenić.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez polake » 11 paź 2017, o 15:45

Czy singiel Wstyd można dostać gdzieś poza SP Records?
polake.art.pl wywiady z Januszem Zdunkiem: nr1 nr2
Obrazek
Stoję goły pod prysznicem, wkoło wszędzie goło
pod prysznicem z kolegami i jest mi wesoło!
Avatar użytkownika
 
Posty: 137
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:37

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez djadijos » 11 paź 2017, o 19:55

Ni.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez nazywoalenazywo » 13 paź 2017, o 00:37

djadijos napisał(a):Szybka opinia po 2 odsłuchach:

z jednej strony ten singiel ma genialne momenty np zdunek, czy goehs, Roman Malik,Zacier czy najlepszy dla mnie Gruda a z drugiej są takie zapchajdziury jak Janusz czy Morawiec, nie wiem sam w sumie jak ocenić.


Podobne odczucia. Zdarzają się lepsze momenty, ale żadna z nowych wersji nie wydaje mi się lepsza od albumowej. Każda wersja jest kombinacją instrumentów, elektroniki, jakiegoś bitu czy innego głosu, ale mimo że są oczywiście inne to żadna się nie wyróżnia jakoś szczególnie. Wersja Grudy niezła, ale pomysł nieco wtórny, jakby kalka jego wersji Madrytu.

Wszystkie wersje są poprawne, ale brakuje jakiejś bardziej zwariowanej czy zupełnie innej kompozycji. Na singlu Madryt szczególnie lubiałem puszczać wersję Jarka Ważnego, z bitem i innym tekstem. Tutaj leci jakiś bit niemal w każdej wersji, ale całość sprawia jakby jedna osoba siadła i pobawiła się programem do edycji, tu dodała bit, tam coś wycięła, dodała pogłos...

Oczywiście wiele singli już było, zdarzały się i podobne, ale z reguły jakieś perełki dało się wyłapywać... Tym razem nawet Doktor Yry i Zacier niczym szczególnym nie zaskoczyli ani tekstowo, wokalnie czy muzycznie (chyba że brak zaskoczenia miał być efektem zaskoczenia). Nie wiem czy dawniej materiał na single nie był pozostałością z sesji nagraniowych, teraz mam wrażenie że są jakby dogrywane po wydaniu płyty po podjęciu decyzji jaki utwór.

Inna sprawa, że gdyby dorzucili jakieś inne odrzucone kawałki albo inne wersje innych utworów byłoby ciekawiej.

Ale nie ma co narzekać, pewnie puszczę sobie czasem to i owo.
 
Posty: 46
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:20

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez nazywoalenazywo » 13 paź 2017, o 20:10

Dziś bardziej wyspany, po ponownych przesłuchaniach znacznie lepiej oceniam ten singiel, zaczynam dostrzegać w każdej wersji unikalne piękno. Póki co najbardziej bitowo podeszła mi wersja Krzysia i ją najczęściej puszczam.
 
Posty: 46
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:20

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 211 gości