Sowieci

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Sowieci

Postprzez tomekT.T » 5 mar 2022, o 14:42

Sowieci. Ruscy. Moskale. Bolszewicy. Kacapy. Tak nazywamy Rosjan, ludzi, którzy w niczym i nigdy nie zasłużyli sobie na naszą pogardę czy nienawiść. Rosjan, którzy byli ofiarami tej samej co my nędzy, zbrodni i kłamstwa, któremu na imię Imperium. Kłamstwa, bo nigdy ten twór żadnym imperium nie był. Powstały na gruzach zdegenerowanej i skorumpowanej carskiej Rosji historyczny absurd dzięki garstce gotowych na wszystko bandytów ogłosił się państwem proletariackiego raju, którego szczęścia miały od teraz strzec karabiny maszynowe i syberyjski śnieg.

Drugi absurd powstały na gruzach zniszczonego państwa, poszedł o krok dalej i katorgę zamienił na gaz. Rosjanie zapłacili za zwycięstwo nad hitlerem milionami ofiar. Walczyli dzielnie i nieustępliwie, walczyli za swój kraj i życie innych budząc trwogę nie tylko u wroga. Dla wielu z nich defilada zwycięstwa zakończyła się na Sybirze.

Teraz ten zmutowany absurd zwany putinowską Rosją najechał niepodległą i bohaterską Ukrainę, naszych sąsiadów, naszych braci.

Są w ojczyźnie rachunki krzywd, których obca dłoń nie wykreśli. My, Polacy pokazujemy w tym trudnym czasie, że wiersz pamiętamy. Jednak zjednoczeni w pomocy dla Ukrainy nie zapominajmy o Rosjanach. Nie pozwólmy, żeby pulchna łapa kremlowskiego satrapy wykreśliła następne pokolenia Rosjan.

Ich miejsce jest tu, obok nas, w dostatniej i bezpiecznej Europie, która choć powstała na zgliszczach wojen nie jest żadnym absurdem, ale snem tych wszystkich, którzy chcą żyć, tworzyć i kochać. I nic więcej, więcej nic.

tomekT.T poeta wielkomiejski.
Avatar użytkownika
 
Posty: 106
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 09:09

Re: Sowieci

Postprzez kroy » 7 mar 2022, o 09:52

Bardzo ciekawy tekst i zgadzam się - zal minRosjan. Niestety nierzadko sankcje i izolacja powodują nieszczęście, agresje i chęć zemsty.
Jedyna nadzieja, ze Rosjanie sami zrozumieją, ze Rosja i Putin to nie to samo i, że są w stanie zmienić swoje państwo.
A ja widzę, że świat już prawie runął...
i co? i mam, kurwa, dobry humor
Avatar użytkownika
 
Posty: 335
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:25

Re: Sowieci

Postprzez sumkinda » 22 maja 2022, o 22:43

hej hej mars napada

codzien rano gruz200
Na wysokim stanowisku czyny są nie te, możesz rozpierdolić nawet całą planetę...
Avatar użytkownika
 
Posty: 103
Dołączył(a): 19 kwi 2013, o 15:08
Lokalizacja: Piła

Re: Sowieci

Postprzez sumkinda » 2 cze 2022, o 22:43

średnio co dzień 300 kacapów gryzie piach i to jest super ale na dłuższą metę w taki sposób UA przegra wojnę przez wyczerpanie bo przecież ich jest od chuja
Trzeba im dać taką broń żeby mogli napierdalać w ruskie miasta albo kreml wtedy to będzie coś..
Na wysokim stanowisku czyny są nie te, możesz rozpierdolić nawet całą planetę...
Avatar użytkownika
 
Posty: 103
Dołączył(a): 19 kwi 2013, o 15:08
Lokalizacja: Piła


Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości