Świt.

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Świt.

Postprzez tomekT.T » 25 lut 2022, o 19:58

Jak co prawie w każdy świt słucham Bacha panie Putin. Wiem, wiem, że pan zna! Wiadomo Drezno, Lipsk i Enerde. Stare, dobre czasy. A czego pan, jeśli oczywiście można spytać słucha rano? Raportów, podsłuchów i wyroków!? O, to może szkodzić, negatywna energia, rozumiem.

A o której pan wstaje, bo ja przed świtem. Cenię sobie spokój czarnych ranków, gdy nie przeszkadza nic. Tak, tak trzeba wcześnie się kłaść, żeby wcześnie wstać. Leki? Nie, żadnych nie biorę. Czasem jakaś herbata na uspokojenie a czasem kładę się po prostu na tak zwanej bani. A pan leki, tak? No cóż, widać to nieraz.

A jak u pana z używkami? Widziałem, że ciężko było w czasach zarazy. Izolacja, brak kontaktu z drugim człowiekiem. Ludziom odbiło z tego powodu. A u pana jeszcze na dodatek całe państwo, cały świat na głowie! Po twarzy trudno poznać, bo jak na moje oko to zbyt dużo w czoło wstrzyknął pan botoksu.

Nie, nie wierzę, że ni grama w czole i kieliszku! Dobra, nie będę nalegać. Ja na ten przykład za kołnierz nie wylewam. Wiadomo, piję jak Polak albo Ukrainiec, tak to chyba w Moskwie mówią.

Kończy mi się ten dzisiejszy Bach panie Putin, czas rozpocząć nowy dzień. W Kijowie spadają już pierwsze bomby a do dat urodzin dopisują DZISIAJ tym co mieli pecha.

Pan już wie, że przegrał prawda? Że nie będzie pan Stalinem ani Katarzyną, w której łóżku teraz sypia. Niewygodnie tam i pewnie ciężko ze snem, gdy o czwartej wypełzają bloki moskiewskie w powietrze wysadzone, zabici, porwani i samotność, w której ginie własny dech.

Nieznośne delle piccole ore, małe godziny tuż przed świtem, kiedy wszystko takim jest jakie jest. Oczywiście też je mam i też się budzę! Ale potem drzemię płytko. Ale, ale, o czym ja to mówiłem? Aha, właśnie: przegrał pan i umrze.

Zostanie kilka nekrologów, jakiś plac czy pomnik do zburzenia. Ile stron w podręcznikach? Nie jestem pewien, ale chyba niewiele. Coś pomiędzy Berią a Tołstojem, ale tym drugim, mniej znanym Aleksiejem co to pisał dla Stalina. Nie, nie jestem złośliwy. Mogę się oczywiście mylić i nie doceniać pana.

Z każdą bombą w Ukrainie ginie jeden pański dzień. Skończył się dzisiejszy Bach. Skończy się i pan. Do Niego wracać będą zawsze, do pana nigdy. Żegnam.


tomekT.T poeta podmiejski. Luty dwudziestego drugiego.
Avatar użytkownika
 
Posty: 109
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 09:09

Re: Świt.

Postprzez sumkinda » 27 lut 2022, o 14:11

Jebać Putina
Na wysokim stanowisku czyny są nie te, możesz rozpierdolić nawet całą planetę...
Avatar użytkownika
 
Posty: 104
Dołączył(a): 19 kwi 2013, o 15:08
Lokalizacja: Piła


Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron