Nowa płyta solowa Kazika 2020

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez nazywoalenazywo » 8 maja 2020, o 23:40

Chyba jeden z niewielu mocno pozytywnych rzeczy w czasie pandemii. Nie wierzyłem już w solową płytę po Silnym Kaziku z 2008, a ostatnimi laty poszedłem w hip hop, trap, brzmienia elektroniczne, a tu przyszła epidemia, a wraz z nią Kazik z nową ciekawą płytą! Najpierw trochę zgubiła mnie ludowa melodia, ale jak pojąłem o czym tekst jest - powiem jedno - jeden z lepszych tekstów ostatnich lat. Gdy artysta głodny, wtedy jest płodny :)
 
Posty: 46
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:20

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez Darek Szerszeń » 9 maja 2020, o 03:08

Tyś jest mój Bóg uzdrawiasz mnie, Tyś mym lekarzem.
Obawiałem się co to będzie, po pierwszym przesłuchaniu się podłamałem, ale po piątym zdałem sobie sprawę żeś "miszcz"
 
Posty: 120
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 18:36
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez artek » 9 maja 2020, o 09:48

Do tej pory Maria miała syna, ale okazało się wczoraj, że i córka była.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez onyx » 9 maja 2020, o 14:13

https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2509
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez djadijos » 9 maja 2020, o 15:29

Singiel jest jak coś dostępny już na streamingach.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez Marcowy » 9 maja 2020, o 22:04

Dalej czekam na obiecany teledysk do "Bólu". Bo przecież nie mówicie o tym żenującym pierdzie...
Avatar użytkownika
 
Posty: 107
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:56

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez Krzysieq » 10 maja 2020, o 16:01

Marcowy napisał(a):Dalej czekam na obiecany teledysk do "Bólu". Bo przecież nie mówicie o tym żenującym pierdzie...

No właśnie wczoraj miałem napisać, ale jakoś zapomniałem.
W podlinkowanym wyżej artykule na interii napisano jasno, ze reżyserem (!) teledysku jest Sławomir Pietrzak.
No kurwa, proszę ja Was, piosenka bardzo fajna - bez chujowych rymów, jest o czymś, melodia ładna.
A teledysk? To już nie jest naplucie sztuce teledysku w twarz. To zesranie się na rzadko do ust.

Może i SP dysponuje już statywem (bo chyba '4 pokoje' nagrywano kamerą, która stała na stercie palet - potwierdzone info) i kamerę HD, ale pomysłów na sensowny wideoklip brak.

Szkoda dobrego kawałka na taki teledysk.
Kaliber 44 - Księga Tajemnicza. Prolog.
No way.
Avatar użytkownika
 
Posty: 128
Dołączył(a): 7 lip 2014, o 20:39
Lokalizacja: Brzeg/Toruń

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez spokojnie » 10 maja 2020, o 21:26

Kręcenie teledysku w lepszej lokalizacji mogłoby się skończyć grzywną do 30 tysięcy złotych. Jak wyjdzie płyta, będzie można zapomnieć o teledysku. Widownia zweryfikowała i "Twój ból jest lepszy niż mój" ma na ten moment więcej wyświetleń niż "Wojny" i "Zabiłem kolegę na poligonie" razem wzięte. Warhead broni fakt iż jest to tylko cover album nagrany w większości w obcym języku (mimo wszystko lepszy niż się spodziewałem przed premierą) ale liczby mówią za siebie. Od ostatniego wydawnictwa z udziałem Kazika minęły 2 lata więc można oczekiwać czegoś na poziomie.
 
Posty: 43
Dołączył(a): 2 maja 2018, o 21:51

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez artek » 10 maja 2020, o 21:59

spokojnie napisał(a):Kręcenie teledysku w lepszej lokalizacji mogłoby się skończyć grzywną do 30 tysięcy złotych. Jak wyjdzie płyta, będzie można zapomnieć o teledysku. Widownia zweryfikowała i "Twój ból jest lepszy niż mój" ma na ten moment więcej wyświetleń niż "Wojny" i "Zabiłem kolegę na poligonie" razem wzięte. Warhead broni fakt iż jest to tylko cover album nagrany w większości w obcym języku (mimo wszystko lepszy niż się spodziewałem przed premierą) ale liczby mówią za siebie. Od ostatniego wydawnictwa z udziałem Kazika minęły 2 lata więc można oczekiwać czegoś na poziomie.




Ale jakiej lepszej lokalizacji? Na cmentarzu?
Czas na kolegę od ankiet i Tombakowego Arbuza...
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez onyx » 10 maja 2020, o 22:32

spokojnie napisał(a):Kręcenie teledysku w lepszej lokalizacji mogłoby się skończyć grzywną do 30 tysięcy złotych. Jak wyjdzie płyta, będzie można zapomnieć o teledysku. Widownia zweryfikowała i "Twój ból jest lepszy niż mój" ma na ten moment więcej wyświetleń niż "Wojny" i "Zabiłem kolegę na poligonie" razem wzięte. Warhead broni fakt iż jest to tylko cover album nagrany w większości w obcym języku (mimo wszystko lepszy niż się spodziewałem przed premierą) ale liczby mówią za siebie. Od ostatniego wydawnictwa z udziałem Kazika minęły 2 lata więc można oczekiwać czegoś na poziomie.

Brak sensu porównywać cover album z najnowszym. Niezmiennie muzycznie jest bardzo dobrze.
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2509
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez onyx » 11 maja 2020, o 14:13

djadijos napisał(a):Singiel jest jak coś dostępny już na streamingach.


https://www.onet.pl/?utm_source=kultura ... ae&utm_v=2
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2509
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez onyx » 12 maja 2020, o 16:57

artek napisał(a):
spokojnie napisał(a):Kręcenie teledysku w lepszej lokalizacji mogłoby się skończyć grzywną do 30 tysięcy złotych. Jak wyjdzie płyta, będzie można zapomnieć o teledysku. Widownia zweryfikowała i "Twój ból jest lepszy niż mój" ma na ten moment więcej wyświetleń niż "Wojny" i "Zabiłem kolegę na poligonie" razem wzięte. Warhead broni fakt iż jest to tylko cover album nagrany w większości w obcym języku (mimo wszystko lepszy niż się spodziewałem przed premierą) ale liczby mówią za siebie. Od ostatniego wydawnictwa z udziałem Kazika minęły 2 lata więc można oczekiwać czegoś na poziomie.




Ale jakiej lepszej lokalizacji? Na cmentarzu?
Czas na kolegę od ankiet i Tombakowego Arbuza...

https://natemat.pl/308167,kazik-spiewa- ... zy-niz-moj
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2509
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez Grzesiek » 12 maja 2020, o 23:29

Drugi singel z płyty będzie nosił tytuł ”Noże i pistolety”. Ma pojawić się w sieci za około dwa tygodnie i też ma być piosenką o polityce.
https://gwiazdy.wp.pl/dlaczego-kazikowi ... 754392705a
Avatar użytkownika
 
Posty: 199
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:23

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez Łukasz_eM » 13 maja 2020, o 10:52

Grzesiek napisał(a):Drugi singel z płyty będzie nosił tytuł ”Noże i pistolety”. Ma pojawić się w sieci za około dwa tygodnie i też ma być piosenką o polityce.
https://gwiazdy.wp.pl/dlaczego-kazikowi ... 754392705a


"Lepsze gazy trujące od noży, pistoletów"
 
Posty: 448
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:48

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez artek » 13 maja 2020, o 13:03

Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez artek » 16 maja 2020, o 08:22

Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez Grzesiek » 16 maja 2020, o 09:14

Nowość na pierwszym miejscu listy przebojów programu trzeciego :)
Avatar użytkownika
 
Posty: 199
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:23

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez jarekg » 16 maja 2020, o 09:41

To coś czuję, że szybko będzie "Złota Płyta"
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2014, o 10:52

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez artek » 16 maja 2020, o 13:46

Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez jarekg » 16 maja 2020, o 14:56

Jeszcze trochę i Kazik będzie musiał nosić teksty do pana Gawdzika i pana Konopki.
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2014, o 10:52

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez flaa » 16 maja 2020, o 15:30

Polskie Radio usuwa Listę przebojów z utworem Kazika krytykującego Kaczyńskiego

https://www.wykop.pl/link/5504115/polskie-radio-usuwa-liste-przebojow-z-utworem-kazika-krytykujacego-kaczynskiego/
 
Posty: 33
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:41

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez Dąbek » 16 maja 2020, o 19:26

"Szanowni Słuchacze,
podczas elektronicznego głosowania nad Listą Przebojów Trójki w dn. 15.05.2020 r. został złamany regulamin i do głosowania wprowadzono piosenkę spoza listy. Nadto dokonano manipulacji przy liczeniu głosów oddawanych na poszczególne piosenki, co zafałszowało wynik końcowy.
W związku z tym Redakcja podjęła decyzję o unieważnieniu tego głosowania. Wyrażamy ubolewanie i przepraszamy wszystkich słuchaczy za zaistniałą sytuację.
Na kolejne głosowanie Listy Przebojów Trójki zapraszamy 22 maja o stałej porze."

https://www.polskieradio.pl/9/29/Artyku ... gn=mozaika
Avatar użytkownika
 
Posty: 84
Dołączył(a): 17 wrz 2016, o 18:26

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez Krzysieq » 16 maja 2020, o 20:45

flaa napisał(a):Polskie Radio usuwa Listę przebojów z utworem Kazika krytykującego Kaczyńskiego

https://www.wykop.pl/link/5504115/polskie-radio-usuwa-liste-przebojow-z-utworem-kazika-krytykujacego-kaczynskiego/

Panie Kaziku Staszewski,
czy teraz nadal Pan uważa, że demokracja w Polsce jest niezagrożona? Czy ten podatek, dzięki któremu zostaje u Pana (artysty) w kieszeni więcej pieniędzy (Pana słowa) nadal Pana przekonuje, że PiS robi dobrą robotę?
Bardzo proszę o odpowiedź, może być poprzez Piotra Wieteskę, może być na maila (podam) może być telefonicznie (numer też mogę podać).
Naprawdę, chciałbym od Pana to usłyszeć. Bo to Pan pochwalał partię, która mi teraz ojczyznę rozpierdziela.

Proszę o kontakt.
Kaliber 44 - Księga Tajemnicza. Prolog.
No way.
Avatar użytkownika
 
Posty: 128
Dołączył(a): 7 lip 2014, o 20:39
Lokalizacja: Brzeg/Toruń

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez agt » 16 maja 2020, o 20:52

Cześć, dzień dobry, co to się wydarzyło? I czemu (czy świadomie, czy z głupoty, czy ze złośliwości) Trójka robi z Kazika męczennika-bohatera?
are you such a dreamer to put the world to rights?
Avatar użytkownika
 
Posty: 81
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:53

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez spokojnie » 16 maja 2020, o 20:59

Od dawna, jak głosowałem na LP3, dziwił mnie brak jakichkolwiek zabezpieczeń - np. typu captcha. Bardzo łatwo było napisać bota, który tworzyłby w nieskończoność nowe konta i głosował na jedną piosenkę. Nie było żadnego problemu by zaprząść farmę trolli i wywrócić głosowanie. Zapewne okazało się że Kazik zdobył 100 razy więcej głosów niż kandydat z drugiego miejsca i LP3 znalazło się w klinczu.
Oczywiście najłatwiej doszukiwać się wszędzie teorii spiskowych. Jakby władze Polskiego Radia tak bardzo chciały dowalić Kazikowi, po prostu by mu obniżyli wynik na etapie liczenia głosów i nikt by się nie zorientował. Tym bardziej, że LP3 zostało oczyszczone z antyrządowych dziennikarzy i nie miałby kto protestować.
Bawi mnie oskarżanie Kazika o schlebianie PIS-owi skoro dobrze widać jak w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy z pozycji niezależnego coraz bardziej dryfuje w kierunku opozycji. Występ na Woodstocku, wyrażenie zgody na wykorzystanie własnej muzyki w filmie Kler i ostatni singiel to raczej nie są gesty przyjaźni wobec rządu. Na takie utwory jak Prosto, Odejdę i Pęknięty dom na nowej płycie Kultu może zabraknąć miejsca. No ale sympatycy wiadomej opcji (nawet ci co z Kazikiem nie mieli dotąd do czynienia) rzucą się teraz na nową płytę, będzie przynajmniej dwukrotna platyna, a przecież o to chodzi, żeby się sprzedawało i były pieniądze.
 
Posty: 43
Dołączył(a): 2 maja 2018, o 21:51

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 201 gości