Nowa płyta solowa Kazika 2020

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez onyx » 18 maja 2020, o 14:27

jarekg napisał(a):2 100 000 wyświetleń.

Bez awarii :arrow:
https://www.dobreprogramy.pl/Radiowa-Tr ... 07928.html
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2509
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez Jaaasiek » 18 maja 2020, o 14:28

spokojnie napisał(a):Nie, to nie jest cenzura, tylko prawo własności. Polskie Radio jako właściciel praw autorskich Listy Przebojów Trójki ma prawo wedle własnego uznania decydować kogo na nią wpuścić. Przedsiębiorstw państwowych w Polsce od dawna nie ma. Publiczne spółki od lat działają na zasadach rynkowych. Ministerstwo skarbu państwa czy jak to się teraz nazywa sprawuje nad nimi normalny nadzór właścicielski. Jeśli nie lubię jakiegoś piosenkarza, to nie jest to cenzura.

Bzdura pogania bzdurę. Media publiczne nie mają być od "nielubienia" kogoś. Mają być bezstronne i obiektywne. Przecież tak obiecywał Kaczor, że takie będą po przejęciu :D

Jeśli uważasz, że TVP lub PR ma prawo kogoś nie lubić na antenie to nie masz podstaw do dyskusji. Są dotowane z NASZYCH pieniędzy, państwo takowych nie ma. Jeśli jest inaczej to nie mają prawa się nazywać mediami publicznymi.
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez spokojnie » 18 maja 2020, o 14:40

Krzysieq napisał(a):Jeżeli Ty uważasz, że to teraz się dzieje w tym nieszczęsnym kraju (propaganda TVP, jaja w SN, przekręty z maseczkami, chronienie pedofilii w KK, rozdawnictwo nierobom pieniędzy) jest normalne, to chyba bliżej Ci Białorusi niż, na przykład Norwegii czy Danii.
Ja Kazikowi nie nakazuję zakłądać wora pokutnego, chciałbym tylko od niego usłyszeć, czy naprawdę nadal uważa, że rządy PiS są dobre dla kraju i demokracji. Nic więcej.
Nie jestem zwolennikiem powrotu kogokolwiek do koryta, jak to zainsynuowałeś. Z dumą mogę napisać, że nigdy nie głosowałem na PiS, PO, Korwina i Lewicę. W zasadzie nigdy na nikogo nie głosowałem, co uważam za mój mały osobisty sukces.

W Danii i Norwegii jest jeszcze większy socjal niż w Polsce. Pedofili nikt nie broni i występują oni we wszystkich grupach społecznych. Z tego co wiem Kazik nie jest demokratą, tylko monarchistą. Obrona demokracji z jego strony nie byłaby wiarygodna.
 
Posty: 43
Dołączył(a): 2 maja 2018, o 21:51

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez Dev » 18 maja 2020, o 14:40

Bozesz, szkoda, ze Kazo na forum nie wchodzi bo by sobie zebral troche materialu na wojne polsko-polska. Jak nie o Woodstocku to o tym kto jest bardziej czerwony jakby to mialo jakiekolwiek znaczenie.

Kazik nagral piosenke, ktora jest glosem wielu polakow.
Piosenka ta zyskala niespodziewany rozglos.
Piosenka ta spowodowala, ze znowu o nim glosno i tym razem z dobrego powodu.
Cieszmy sie i ekscytujmy nowa plyta, a nie rozczulajmy nad dlugoscia swoich czlonkow.

20 lat w doroslosci zyje i juz sie dawno nauczylem, ze w kontekscie polityki nie przekonasza dyskutanta, szczegolnie w Internecie. A racja nigdy nie jest twojsza czy mojsza, bo polityka jest subiektywna. Wiec po co probowac?
 
Posty: 178
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 17:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez spokojnie » 18 maja 2020, o 14:43

Jaaasiek napisał(a):Bzdura pogania bzdurę. Media publiczne nie mają być od "nielubienia" kogoś. Mają być bezstronne i obiektywne. Przecież tak obiecywał Kaczor, że takie będą po przejęciu :D

Jeśli uważasz, że TVP lub PR ma prawo kogoś nie lubić na antenie to nie masz podstaw do dyskusji. Są dotowane z NASZYCH pieniędzy, państwo takowych nie ma. Jeśli jest inaczej to nie mają prawa się nazywać mediami publicznymi.

Słowo "publiczny" określa tylko strukturę właścicielską. Mam rozumieć, że dla ciebie media "bezstronne i obiektywne" to media o takich samych poglądach jak twoje? Państwo posiada jak najbardziej swoje pieniądze pochodzące z podatków i nie jest to żadna kradzież. Podatki płacą również wyborcy PiS, czyli aktualnie większość społeczeństwa.
 
Posty: 43
Dołączył(a): 2 maja 2018, o 21:51

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez gad » 18 maja 2020, o 14:45

spokojnie napisał(a):Nie, to nie jest cenzura, tylko prawo własności. Polskie Radio jako właściciel praw autorskich Listy Przebojów Trójki ma prawo wedle własnego uznania decydować kogo na nią wpuścić. Przedsiębiorstw państwowych w Polsce od dawna nie ma. Publiczne spółki od lat działają na zasadach rynkowych. Ministerstwo skarbu państwa czy jak to się teraz nazywa sprawuje nad nimi normalny nadzór właścicielski. Jeśli nie lubię jakiegoś piosenkarza, to nie jest to cenzura. Porównywanie tego do PRL-u jest po prostu absurdalne.


O kurewsku. Grubo. Gdyby nie to, że straszne to co wypisujesz, to byłoby nawet zabawne. Nie piszę tego do Ciebie, tak bardzo. Nie mam wątpliwości, że jesteś fanatykiem, dlatego, wiem, że nie jestem w stanie nic Ci wytłumaczyć. Na szczęście jak to na forum internetowym ludzie czytają tę naszą rozmową i widzą argumenty. Dlatego tak do wszystkich czytelników - wcześniej wspominałem o tym, że PiS stosuje zasadę małych kroczków i powoli forsuje rozwiązania antydemokratyczne. To się właśnie zadziało w Trójce. Może przypadkiem? Może celowo? Nieistotne. Właśnie PiS wykonał pierwszy mały krok w stronę cenzury. Można to zlać i się nie przejmować, ale nie można zaprzeczyć, że to było chujowe. A teraz zobaczcie - ludzie tacy jak Kolega spokojnie tworzą takie wygibasy jak powyżej, żeby to legitymizować. Okazuje się, że już to nie był błąd w liczeniu, okazuje się, że to nie spisek WIADOMYCH środowisk, okazuje się, że zrobili to bo mieli do tego prawo - bo Trójka to nie jest przedsiębiorstwo państwowe. Ministerstwo Skarbu Państwa, chyba też już nie jest państwowe. To są takie byty, które po objęciu przez tych u steru stają się prywatnym folwarkiem. I jak nie podoba im się ktoś, to mogą go wykreślić. Jak u Orwella.

spokojnie napisał(a):Demokracja to tyrania większości.

W wykonaniu PiSu na pewno. Jednak jako obywatel mam jeszcze prawo mówienia o tym, że coś mnie boli i wskazywania co rząd robi nie tak. Dlatego korzystam z tego prawa. Nie wiem jak Ty, ale ja jednak bym wołał, żeby rządzący funkcjonowali w demokracji z poszanowaniem praw mniejszości, a nie na zasadzie tyranii.

spokojnie napisał(a):Partia rządząca ma prawo stanowić prawo jakie chce. Prof. Krystyna Pawłowicz została wybrana do Trybunału Konstytucyjnego zgodnie z prawem. Kilka dni temu prezesem niemieckiego TK został wybrany dotychczasowy poseł z partii CDU. Oczywiście ufam, że obrońcy demokracji nie są hipokrytami i będą tak samo walczyć o demokrację w Niemczech.

To o Pawłowicz, było już nie do Ciebie, tylko taka ogólna myśl i analogia do tego co robi PiS u władzy. Dlatego nie chcę wkraczać na te rejony dyskusji, bo jest ona dużo bardziej skomplikowana niż dyskusja na temat co wydarzyło się w Trójce. Tym bardziej, że jako argument na to, co się wydarzyło w Trójce, podajesz, że "PiS może robić co chce". Zasadniczo to kończy każdą dyskusję. Chociaż ciągle ciekaw jestem, oczywiście nie liczę, że mi odpowiesz, bo jak na razie konsekwentnie tego unikasz, ale jednak spróbuję. Okej, wiemy, że myślisz, że PiS tak mogło zrobić, że to był spisek itd. Ale już odrywając od tego wszystkiego, sam fakt - dajmy na to, że to nie był spisek i że piosenka znalazła się na pierwszym miejscu, po czym lista została anulowana tylko i wyłączenie z uwagi na fakt, że była nieprzychylna PiSowi - czy pochwalasz takie zachowanie? Czy uważasz, że to dobrze, że tak zrobili? Władze Trójki lub PiS.

spokojnie napisał(a):Jeśli odcinasz się od PO i mówisz głosem PO, to najprawdopodobniej głosujesz na którąś z jego partii satelickich.

Nie wiem co rozumiesz przez partie satelickie, ale jeśli masz na myśli partie zrzeszone w KO, to znowu pudło! I już tłumaczyłem, że nie mówię głosem PO, mówię głosem rozsądku, a jeśli akurat zdarza się, że w PO na ten temat też tak mówią, to spoko.
Zawyły chamy:
- Bij gejów, mścij braci!
A tak wyje cham, gdy rozum traci.
 
Posty: 184
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez jarekg » 18 maja 2020, o 14:50

spokojnie napisał(a):Nie, to nie jest cenzura, tylko prawo własności. Polskie Radio jako właściciel praw autorskich Listy Przebojów Trójki ma prawo wedle własnego uznania decydować kogo na nią wpuścić.

Aha, czyli głosy nie mają znaczenia?

spokojnie napisał(a):Demokracja to tyrania większości. Partia rządząca ma prawo stanowić prawo jakie chce. Prof. Krystyna Pawłowicz została wybrana do Trybunału Konstytucyjnego zgodnie z prawem. Kilka dni temu prezesem niemieckiego TK został wybrany dotychczasowy poseł z partii CDU. Oczywiście ufam, że obrońcy demokracji nie są hipokrytami i będą tak samo walczyć o demokrację w Niemczech.

Niemcy mnie kompletnie nie interesują, mogą tam sobie stanowić takie prawo, jakie chcą, jeżeli nie zagrażają mojej wolności i nie stanowią dla mnie zagrożenia. Ale cieszę się, że mamy w naszych szeregach kosmopolitę.

spokojnie napisał(a):Jeśli odcinasz się od PO i mówisz głosem PO, to najprawdopodobniej głosujesz na którąś z jego partii satelickich.

Widzę, że włączyłeś detektor wroga. Naprawdę tak bardzo Ci zależy na poznaniu poglądów politycznych forumowiczów?
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2014, o 10:52

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez spokojnie » 18 maja 2020, o 15:06

O kurewsku. Grubo. Gdyby nie to, że straszne to co wypisujesz, to byłoby nawet zabawne. Nie piszę tego do Ciebie, tak bardzo. Nie mam wątpliwości, że jesteś fanatykiem, dlatego, wiem, że nie jestem w stanie nic Ci wytłumaczyć. Na szczęście jak to na forum internetowym ludzie czytają tę naszą rozmową i widzą argumenty. Dlatego tak do wszystkich czytelników - wcześniej wspominałem o tym, że PiS stosuje zasadę małych kroczków i powoli forsuje rozwiązania antydemokratyczne. To się właśnie zadziało w Trójce. Może przypadkiem? Może celowo? Nieistotne. Właśnie PiS wykonał pierwszy mały krok w stronę cenzury. Można to zlać i się nie przejmować, ale nie można zaprzeczyć, że to było chujowe. A teraz zobaczcie - ludzie tacy jak Kolega spokojnie tworzą takie wygibasy jak powyżej, żeby to legitymizować. Okazuje się, że już to nie był błąd w liczeniu, okazuje się, że to nie spisek WIADOMYCH środowisk, okazuje się, że zrobili to bo mieli do tego prawo - bo Trójka to nie jest przedsiębiorstwo państwowe. Ministerstwo Skarbu Państwa, chyba też już nie jest państwowe. To są takie byty, które po objęciu przez tych u steru stają się prywatnym folwarkiem. I jak nie podoba im się ktoś, to mogą go wykreślić. Jak u Orwella.

Normalnie zaraz będzie jak w Korei Północnej i będą zamykać za krytykę PiS. Polecam Nowy wspaniały świat. Ta książka dużo lepiej oddaje zagrożenia stojące przed współczesną rzeczywistością.
Nie wiem jak Ty, ale ja jednak bym wołał, żeby rządzący funkcjonowali w demokracji z poszanowaniem praw mniejszości, a nie na zasadzie tyranii.

Znowu mieszasz pojęcia. Tyrania to rządy jednostki nie wybieranej w sposób demokratyczny. Demokracja wyklucza coś takiego jak "prawa mniejszości", ponieważ demokracja to rządy większości. Nawet PO nie kwestionuje, że wygrane przez PiS były demokratyczne.
 
Posty: 43
Dołączył(a): 2 maja 2018, o 21:51

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez Jaaasiek » 18 maja 2020, o 15:22

spokojnie napisał(a):
Jaaasiek napisał(a):Bzdura pogania bzdurę. Media publiczne nie mają być od "nielubienia" kogoś. Mają być bezstronne i obiektywne. Przecież tak obiecywał Kaczor, że takie będą po przejęciu :D

Jeśli uważasz, że TVP lub PR ma prawo kogoś nie lubić na antenie to nie masz podstaw do dyskusji. Są dotowane z NASZYCH pieniędzy, państwo takowych nie ma. Jeśli jest inaczej to nie mają prawa się nazywać mediami publicznymi.

Słowo "publiczny" określa tylko strukturę właścicielską. Mam rozumieć, że dla ciebie media "bezstronne i obiektywne" to media o takich samych poglądach jak twoje?

Nie, mówię o mediach o których krzyczał PiS, że będą bezstronne i wszystkich będą traktowały równo. Obecnie jest to propagandowa szczujnia za pieniądze podatników. I nie wyskakuj mi tu z porównaniami do TVN bo prywatne stacje jedno a publiczne jedno.

spokojnie napisał(a):Państwo posiada jak najbardziej swoje pieniądze pochodzące z podatków i nie jest to żadna kradzież. Podatki płacą również wyborcy PiS, czyli aktualnie większość społeczeństwa.

Nik tu o kradzieży nic nie pisał. Większość społeczeństwa to nie wyborcy PiS. Wyborcy PiS to ok. 41,5% z 61% uprawnionych do głosowania. Takie są oficjalne dane z wyborów.
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez spokojnie » 18 maja 2020, o 15:32

Nie, mówię o mediach o których krzyczał PiS, że będą bezstronne i wszystkich będą traktowały równo. Obecnie jest to propagandowa szczujnia za pieniądze podatników. I nie wyskakuj mi tu z porównaniami do TVN bo prywatne stacje jedno a publiczne jedno.

Za rządów PO TVP było również publiczne i tak samo propagandowe.
 
Posty: 43
Dołączył(a): 2 maja 2018, o 21:51

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez kastapianistow » 18 maja 2020, o 15:37

spokojnie napisał(a):
Nie, mówię o mediach o których krzyczał PiS, że będą bezstronne i wszystkich będą traktowały równo. Obecnie jest to propagandowa szczujnia za pieniądze podatników. I nie wyskakuj mi tu z porównaniami do TVN bo prywatne stacje jedno a publiczne jedno.

Za rządów PO TVP było również publiczne i tak samo propagandowe.



Tak samo?
 
Posty: 50
Dołączył(a): 21 gru 2013, o 23:22

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez gad » 18 maja 2020, o 15:38

spokojnie napisał(a):Normalnie zaraz będzie jak w Korei Północnej i będą zamykać za krytykę PiS.

Nie wiem. Ty też tego nie wiesz. Jakby mi ktoś kilka lat temu powiedział, że Pawłowicz będzie w TK popukałbym się w czoło. Gdyby powiedzieli mi kilka lat temu, że Piotrowicz będzie w TK, otarłbym łzy ze śmiechu - no jak partia, która bazuje na retoryce czyszczeniu sądów z postkomuny do TK dałaby postkomunistę? Gdyby ktoś kilka lat temu powiedział mi, że TVP przejmie wzorce z Dziennika Telewizyjnego, to powiedziałbym "Nie no, do tego to się posunął przecież.". A tu proszę! Także, takie przymiarki do cenzury, zawsze powinny być traktowane poważnie i tutaj Twoje bagatelizowanie tematu jest nie na miejscu. Swoją drogą piękną drogą przeszedłeś - od twierdzenia, że głosowanie było ustawione, poprzez narrację, że mogą robić co chcę, aż do bagatelizowania problemu.
spokojnie napisał(a):Polecam Nowy wspaniały świat. Ta książka dużo lepiej oddaje zagrożenia stojące przed współczesną rzeczywistością.

Polecasz mi książkę, której przesłaniem jest postawienie wolności nad innymi wartościami w kontekście cenzury w Trójce? Serio?
spokojnie napisał(a):Znowu mieszasz pojęcia. Tyrania to rządy jednostki nie wybieranej w sposób demokratyczny.

Mówiliśmy o demokracji. Powiedziałem Ci, że prawdziwa demokracja, to rządy większości z poszanowaniem praw mniejszości. Ty na to odpowiedziałeś mi, że demokracja to tyrania większości. Ustaliliśmy więc dwie definicje w granicach demokracji, dwie drogi. Ja następnie powiedziałem, że PiS niewątpliwie hołduje tej drodze tyranii większości. Nie powiedziałem, że PiS rządzi na zasadach tyranii. Powiedziałem, że PiS traktuje demokrację jako tyranię większości. Więc to chyba Ty mylisz pojęcia.
spokojnie napisał(a):Demokracja wyklucza coś takiego jak "prawa mniejszości", ponieważ demokracja to rządy większości.

Ojoj... No głupstwa opowiadasz. Demokracja nie wyklucza praw mniejszości. Polska jest państwem prawa, ja rozumiem, że w ostatnim czasie jest to co raz bardziej umowne, jednak nawet politycy PiSu zachowują jakieś pozory. Widzę, że Ty tak na ostro już lecisz...
Zawyły chamy:
- Bij gejów, mścij braci!
A tak wyje cham, gdy rozum traci.
 
Posty: 184
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez Krzysieq » 18 maja 2020, o 15:48

spokojnie napisał(a):W Danii i Norwegii jest jeszcze większy socjal niż w Polsce. Pedofili nikt nie broni i występują oni we wszystkich grupach społecznych. Z tego co wiem Kazik nie jest demokratą, tylko monarchistą. Obrona demokracji z jego strony nie byłaby wiarygodna.

Danię i Norwegię na to stać. Nas nie stać. Mamy niedofinansowane szpitale, szkoły, wojsko i Bóg wie co jeszcze. Telewizję mamy dobrze dofinansowaną.
Pedofile w sutannach mają jeśli nie ochronę (obejrzyj ostatni film braci Sekielskich), to na pewno pomoc.

Co do poglądów Kazika, to nie podejmuję rękawicy - nie znam go osobiście.
Kaliber 44 - Księga Tajemnicza. Prolog.
No way.
Avatar użytkownika
 
Posty: 128
Dołączył(a): 7 lip 2014, o 20:39
Lokalizacja: Brzeg/Toruń

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez flaa » 18 maja 2020, o 16:09

spokojnie napisał(a):Za rządów PO TVP było również publiczne i tak samo propagandowe.


TAK SAMO PROPAGANDOWE XD
 
Posty: 33
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:41

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez spokojnie » 18 maja 2020, o 17:27

Nie wiem. Ty też tego nie wiesz. Jakby mi ktoś kilka lat temu powiedział, że Pawłowicz będzie w TK popukałbym się w czoło. Gdyby powiedzieli mi kilka lat temu, że Piotrowicz będzie w TK, otarłbym łzy ze śmiechu - no jak partia, która bazuje na retoryce czyszczeniu sądów z postkomuny do TK dałaby postkomunistę? Gdyby ktoś kilka lat temu powiedział mi, że TVP przejmie wzorce z Dziennika Telewizyjnego, to powiedziałbym "Nie no, do tego to się posunął przecież.". A tu proszę! Także, takie przymiarki do cenzury, zawsze powinny być traktowane poważnie i tutaj Twoje bagatelizowanie tematu jest nie na miejscu. Swoją drogą piękną drogą przeszedłeś - od twierdzenia, że głosowanie było ustawione, poprzez narrację, że mogą robić co chcę, aż do bagatelizowania problemu.

Piotrowicz spełnia wymogi formalne i został wybrany do TK zgodnie z prawem. Oskarżasz PiS o łamanie prawa i wskazujesz jako przykład zgodnie z prawem wykonaną procedurę.
Polecasz mi książkę, której przesłaniem jest postawienie wolności nad innymi wartościami w kontekście cenzury w Trójce? Serio?

Ta książka świetnie opisuje sytuację w przytaczanej tu za wzór Danii i Norwegii.
Mówiliśmy o demokracji. Powiedziałem Ci, że prawdziwa demokracja, to rządy większości z poszanowaniem praw mniejszości. Ty na to odpowiedziałeś mi, że demokracja to tyrania większości. Ustaliliśmy więc dwie definicje w granicach demokracji, dwie drogi. Ja następnie powiedziałem, że PiS niewątpliwie hołduje tej drodze tyranii większości. Nie powiedziałem, że PiS rządzi na zasadach tyranii. Powiedziałem, że PiS traktuje demokrację jako tyranię większości. Więc to chyba Ty mylisz pojęcia.

Wskaż mi państwo demokratyczne, w którym rządzi mniejszość.
Danię i Norwegię na to stać. Nas nie stać. Mamy niedofinansowane szpitale, szkoły, wojsko i Bóg wie co jeszcze. Telewizję mamy dobrze dofinansowaną.
Pedofile w sutannach mają jeśli nie ochronę (obejrzyj ostatni film braci Sekielskich), to na pewno pomoc.

Widziałem i powiem ci, że występują oni we wszystkich grupach społecznych. Polecam Nowy wspaniały świat, bo ta książka świetnie opisuje świat bez religii, czyli coś o czym prawdopodobnie marzysz.

My się tu kłócimy, a tymczasem do SP Records płyną grube pieniądze z wyświetleń na youtube, czyli to co w branży muzycznej jest najważniejsze. Im więcej kontrowersji, tym lepsza sprzedaż. Wy dalej myślcie, że ktoś chce muzyką naprawiać świat i nie chodzi tu tylko o kolejne zero na koncie.
 
Posty: 43
Dołączył(a): 2 maja 2018, o 21:51

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez gad » 18 maja 2020, o 18:06

spokojnie napisał(a):Piotrowicz spełnia wymogi formalne i został wybrany do TK zgodnie z prawem. Oskarżasz PiS o łamanie prawa i wskazujesz jako przykład zgodnie z prawem wykonaną procedurę.

Nie wskazuję że PiS złamał prawo przy wyborze Piotrowicza do TK. Wskazuję, że kilka lat temu wybór postkomunisty to TK z powołania PiSu wydawałby mi się nieprawdopodobny. Tak jak teraz dla wielu ludzi nieprawdopodobnym jest, żeby doszło u nas w kraju do "mocnej" cenzury. Mam wrażenie, że mało rozumiesz z tego co do Ciebie piszę.
spokojnie napisał(a):Ta książka świetnie opisuje sytuację w przytaczanej tu za wzór Danii i Norwegii.

To mi polecasz książkę, bo ktoś wspomniał o krajach skandynawskich w dyskusji? Trudno jest nadążyć za Twoją logiką. Ale mimo, że to nie ja powołałem te kraje, to proszę wytłumacz mi jak książka "Nowy wspaniały świat" opisuje sytuację w Danii i Norwegii.
spokojnie napisał(a):Wskaż mi państwo demokratyczne, w którym rządzi mniejszość.

Nie umiem tego zrobić. A teraz Ty mi powiedz jaki to ma związek z tym o czym tu piszemy?
spokojnie napisał(a):Widziałem i powiem ci, że występują oni we wszystkich grupach społecznych.

Tylko, że żadna inna grupa społeczna nie wykształciła metod tuszowania takich spraw. A kościół katolicki wykształcił.
spokojnie napisał(a):Polecam Nowy wspaniały świat, bo ta książka świetnie opisuje świat bez religii, czyli coś o czym prawdopodobnie marzysz.

Zaczynam podejrzewać, że Ty wcale tej książki nie czytałeś. A jeśli jednak czytałeś, to polecam zrobić to jeszcze raz, tylko wolno.
spokojnie napisał(a):My się tu kłócimy, a tymczasem do SP Records płyną grube pieniądze z wyświetleń na youtube, czyli to co w branży muzycznej jest najważniejsze. Im więcej kontrowersji, tym lepsza sprzedaż. Wy dalej myślcie, że ktoś chce muzyką naprawiać świat i nie chodzi tu tylko o kolejne zero na koncie.

W nosie mam to, czy Kazik chce swoją muzyką naprawiać świat. W nosie mam również to ile ma zer na koncie. W nosie nie mam natomiast czy jakiś misiek z zarządu stosuje cenzurę.
Ostatnio edytowano 18 maja 2020, o 18:08 przez gad, łącznie edytowano 1 raz
Zawyły chamy:
- Bij gejów, mścij braci!
A tak wyje cham, gdy rozum traci.
 
Posty: 184
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez jarekg » 18 maja 2020, o 18:06

Prawdę mówiąc zastanawiam się, czy kupować popcorn, czy ponownie włączyć się w tę dyskusję.

Nadal nie otrzymałem od Kolegi spokojnie odpowiedzi na pytanie, czy skoro lista Trójki jest własnością radia, to oddawane przez słuchaczy głosy się nie liczą.

Jeżeli Kolega spokojnie jest takim legalistą, to zastanawiam się, jak w jego oczach wygląda sprawa ułaskawienia Mariusza Kamińskiego przez partyjnego prezydenta Dudę. Zaznaczam, że ułaskawienie nastąpiło przed wydaniem wyroku skazującego.

Widziałem i powiem ci, że występują oni we wszystkich grupach społecznych

Ja tam nie słyszałem o tym, żeby muzyk oskarżony o pedofilię został przesunięty za karę z jednego zespołu do innego. Albo żeby w ramach kary zabroniono mu grać koncerty przez rok albo dwa. Nie rozumiem, dlaczego chcesz bronić patologii? Naprawdę uważam, że to co robi kościół jest w porządku?

Wy dalej myślcie, że ktoś chce muzyką naprawiać świat i nie chodzi tu tylko o kolejne zero na koncie.

Teraz z kolei chcesz zdezawuować Kazika. Ja jednak wolę myśleć, że ta piosenka nie powstała może z chęci naprawiania świata, ale z chęci wykrzyczenia swojej frustracji na działania rządzących, do czego wokalista kapeli młodzieżowej ma pełne prawo. Myślę również, że Polskie Radio powinno uznać wyniki głosowania na ten utwór, który słuchacze uznali za najlepszy z zestawu piosenek. Choćby dlatego, że ta "publiczna spółka działająca na zasadach rynkowych" jest utrzymywana m.in. z obowiązkowej daniny obywateli, zwanej abonamentem.

Tezy, że TVP za czasów PO było tak samo propagandowe jak PiS nie będę komentował. Moim zdaniem nie da się tego udowodnić na forum, musiałby na ten temat powstać doktorat. Od razu mówię - z hipotezą, a nie z tezą.
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2014, o 10:52

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez spokojnie » 18 maja 2020, o 18:20

Odniosę się zbiorowo.
Nowy wspaniały świat - wizja świata libertyńskiego, pozbawionego religii, państw narodowych i tożsamości. Bardzo przypomina to dzisiejszą Europę Zachodnią.
Wypominanie pedofilii w Kościele na forum muzycznym to niezła hipokryzja. Showbiznes jak żadna inna dziedzina życia był dotknięty w ostatnich latach falą skandali seksualnych. Różnica jest taka, że Miachaela Jacksona się czci i nazywa na jego cześć ulice, za to w Australii niedawno sąd zrehabilitował księdza, który rok przesiedział w więzieniu będąc niewinnie skazanym za rzekomą pedofilię. Jeśli ktoś oczekuje, że szeregowy ksiądz ma przepraszać za zachowanie innych, to czekam aż na przykład Kazik przeprosi za pedofilię w świecie celebrytów, do którego sam się zalicza.
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,25850452,kardynal-george-pell-uniewinniony-od-zarzutu-molestowania-seksualnego.html
 
Posty: 43
Dołączył(a): 2 maja 2018, o 21:51

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez spokojnie » 18 maja 2020, o 18:31

Stanisław Piotrowicz jest parlamentarzystą z ramienia PiS od 2005 roku, więc nie widzę nic zaskakującego w jego wyborze na ważne stanowisko. Nie uważam Radiowej Trójki za dobro narodowe. We wszystkich firmach przeprowadza się restrukturyzacje, zwolnienia i zmienia kształt świadczonych usług.
 
Posty: 43
Dołączył(a): 2 maja 2018, o 21:51

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez Krzysieq » 18 maja 2020, o 19:01

spokojnie napisał(a):Wypominanie pedofilii w Kościele na forum muzycznym to niezła hipokryzja. Showbiznes jak żadna inna dziedzina życia był dotknięty w ostatnich latach falą skandali seksualnych. Różnica jest taka, że Miachaela Jacksona się czci i nazywa na jego cześć ulice,

No ale zaraz.. pytałeś mnie o PiS, to odpowiedziałem o PiS.
Prawo i Sprawiedliwość chroni pedofilów w sutannach. Byłbym tak samo oburzony, gdyby rząd chronił pedofilów w togach.

Albo jesteś skończonym tumanem albo (co bardziej by pasowało) jesteś cynicznym obrońcą Prawa i Sprawiedliwośći, który ma logikę za kurwę.

Z mojej strony EOT,
Nie pozdrawiam, ręki nie podaję, policzka nie nadstawiam.
Kaliber 44 - Księga Tajemnicza. Prolog.
No way.
Avatar użytkownika
 
Posty: 128
Dołączył(a): 7 lip 2014, o 20:39
Lokalizacja: Brzeg/Toruń

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez gad » 18 maja 2020, o 19:21

spokojnie napisał(a):Stanisław Piotrowicz jest parlamentarzystą z ramienia PiS od 2005 roku, więc nie widzę nic zaskakującego w jego wyborze na ważne stanowisko.

Jak sobie przeczytasz co napisałem, tak powoli i ze zrozumieniem, to może odniesiesz się do tego o czym mowa, bo jak na razie mówisz o czymś zupełnie innym.
spokojnie napisał(a):Nie uważam Radiowej Trójki za dobro narodowe. We wszystkich firmach przeprowadza się restrukturyzacje, zwolnienia i zmienia kształt świadczonych usług.

Aha. A to się ma jak do tego, że Trójka cenzuruje listę w jaki sposób?

Panie spokojnie, nie odnosisz się do zadawanych pytań. Piszesz ogólniki zupełnie nie na temat. Wytłumaczenia widzę dwa:
1. Może jesteś jeszcze młodym człowiekiem i tak za bardzo się nakręcasz? Nasłuchałeś się Korwina, wiesz jaki jest ogólny kierunek polityczny i tak brniesz w to ślepo? To jest wersja optymistyczna, bo naprawdę z takich rzeczy się wyrasta.
2. Wersja mniej optymistyczna jest taka, że masz powyżej tych 20 lat i to nie jest ten młodzieńczy zryw, tylko serio masz tak słabe poglądy. W takim wypadku, no przykro mi, najprawdopodobniej już nic nie uda się z tym zrobić. Taki pozostaniesz. Im będziesz starszy tym bardziej będziesz wierzyć w teorie spiskowe. W pewnym momencie stwierdzisz, że za wszystkim stoją Żydzi, a szczepionki to masoński plan na depopulację społeczeństwa.

Ja raczej też EOT, chyba, że Pan spokojnie odniesie się do pytań, które wcześniej były zadane, bo mam wrażenie, że omija tak +/- 90% treści.

Joł!
Zawyły chamy:
- Bij gejów, mścij braci!
A tak wyje cham, gdy rozum traci.
 
Posty: 184
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez kastapianistow » 18 maja 2020, o 19:55

spokojnie napisał(a):Stanisław Piotrowicz jest parlamentarzystą z ramienia PiS od 2005 roku...


Nie jest. Był do ostatnich wyborów, w których suweren uznał, że nie ma dla niego miejsca w parlamencie.
 
Posty: 50
Dołączył(a): 21 gru 2013, o 23:22

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez jarekg » 18 maja 2020, o 20:47

Ja jeszcze na zakończenie dyskusji z mojej strony (odpowiedzi na swoje pytania się nie doczekałem) podrzucam Koledze spokojnie do przeczytania ten artykuł:

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci ... #s=BoxMMt2
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2014, o 10:52

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez Łukasz_eM » 18 maja 2020, o 21:26

Oddali Kazika :P
Na czwartym jest. Teraz i tak chuj z tym wszystkim ; )
 
Posty: 448
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:48

Re: Nowa płyta solowa Kazika 2020

Postprzez lothian » 18 maja 2020, o 21:54

Kilka lat temu we Wrocławiu (w nieistniejącym juz klubie Eter )na pomarańczowej trasie Kaziu wraz z Wojtkiem weszli na scenę dosyć wgięci ( tak tak z Wojtkiem z którym stworzyl Zarazę, mam nadzieję, że nietuzinkową płytę ). Ich "choroba filipińska" nie miala wpływu na jakość koncertu, który jak na Kult był przeciętny ( bylem na wszystkich pomarańczowych i dziesiatkach innych).Kaziu tłumaczyl, że z Wojtkiem są prawdziwymi punkowcami bo grają dzisiaj za darmo ( wiadomo alkomat...). Tak gdzies w połowie koncertu Kaziu zaczął nawijkę ( oj był wtedy gadulski ) i mówi: " a platforma obywatelska jest chujowa ( bylo to za rządów po) bo robi tyle zamieszania wokół dopalaczy a prawdziwym problemem tego kraju jest wódka..." i zaczęli grać Wódke. I ja go za to szanuje, że dopierdala wszystkim ( choć mam czasami inne poglądy niż Kazo), artysta nie powinien sie publicznie opowiadac za żadną opcja, tak jak robi to większość tefałenowskich "artystów" ( swoje poglądy powinien zostawic dla siebie), za to szanuję Kazika i niech nadal krytykuje to co na krytyke zasługuje!
 
Posty: 119
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 17:05

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 179 gości