Kult - Pol'and'Rock Festival oficjalne wydawnictwo

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: Kult - Pol'and'Rock Festival oficjalne wydawnictwo

Postprzez djadijos » 17 kwi 2020, o 09:22

Thorgal napisał(a):Material, ktory zgral sobie fan z oficjalnej transmisji legalnymi programami jest wlasnoscia Zlotego Melona?

Tak, dokładnie. Zabronione jest jego rozpowszechnianie.

Thorgal napisał(a):Nie sądzę. Jest to wlasnosc fana na jego użytek.


Na jego użytek nawet nie jest własnością. Zgodnie z art. którymś tam, użytkownik nie jest właścicielem praw autorskich majątkowych, a tym bardziej niemajątkowych. Nie może więc, jak kolega Thorgal przypisać sobie własność do danego utworu.

Thorgal napisał(a):Zloty Melon nawet nie zapowiada plyty z tego. Owsiak na pytanie o plyte odpowiada: To skomplikowane.

Moze wiec cos bedzie za rok, trzy, siedem lub wcale.


W dobie koronoświrusa wszystko jest bardzo skomplikowane, gdy nie ma jeszcze pełnego porozumienia pomiędzy SP Records, Kultem i Złotym Melonem. Wszelkie rozmowy mogą być tylko telefoniczno mailowe. A to jest skomplikowane.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Kult - Pol'and'Rock Festival oficjalne wydawnictwo

Postprzez djadijos » 17 kwi 2020, o 10:18

Jedyne co mają z tego co wiem dogadane w Złotym Melonie to Majka Jeżowska Band i Renata Przemyk. I to ma wkrótce wyjść.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Kult - Pol'and'Rock Festival oficjalne wydawnictwo

Postprzez Jaaasiek » 17 kwi 2020, o 12:20

Thorgal napisał(a):Material, ktory zgral sobie fan z oficjalnej transmisji legalnymi programami jest wlasnoscia Zlotego Melona?

Nie sądzę. Jest to wlasnosc fana na jego użytek.

Jeśli nie zakupiłeś tego to nie, nie jest. Póki produkt nie jest dopuszczony do obiegu darmowego, jak też płatnego, to o sposobie rozpowszechniania decydują Owsiak i Kult i oni jako jedyni mogą udostępniać to, jak sam napisałeś, w OFICJALNEJ i LEGALNEJ transmisji.

Thorgal napisał(a):Zloty Melon nawet nie zapowiada plyty z tego. Owsiak na pytanie o plyte odpowiada: To skomplikowane.

Nie musi jej nawet nigdy wydać. Jest mnóstwo materiałów TVP z lat ubiegłych z rozmaitych koncertów i wydarzeń, które, pomimo iż były transmitowane na żywo, czy to w TVP czy internecie, są dalej WŁASNOŚCIĄ TVP, leżą w archiwum i w ich przypadku działa dokładnie to samo prawo. Poza tym materiały prezentowane podczas koncertu są objęte prawem autorskim i wizerunkowym. Mają prawo Ci to usuną z neta nawet jeśli byś to nagrał Sony Ericssonem K750i.

Thorgal napisał(a):Moze wiec cos bedzie za rok, trzy, siedem lub wcale.

Może, ale Ty możesz tylko czekać na info o takowej sytuacji, jeśli nie jesteś złodziejem.
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Kult - Pol'and'Rock Festival oficjalne wydawnictwo

Postprzez onyx » 17 kwi 2020, o 12:59

Jeśli wszystko idzie o uczciwość.
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2508
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Kult - Pol'and'Rock Festival oficjalne wydawnictwo

Postprzez djadijos » 17 kwi 2020, o 13:36

https://www.youtube.com/watch?v=DEHtLkd8FHA

ja podsumuje to muzycznie

A każdy zna chyba treść siódmego.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Kult - Pol'and'Rock Festival oficjalne wydawnictwo

Postprzez kroy » 19 kwi 2020, o 01:16

Thorgal napisał(a):Material, ktory zgral sobie fan z oficjalnej transmisji legalnymi programami jest wlasnoscia Zlotego Melona?

Nie sądzę. Jest to wlasnosc fana na jego użytek.

Zloty Melon nawet nie zapowiada plyty z tego. Owsiak na pytanie o plyte odpowiada: To skomplikowane.

Moze wiec cos bedzie za rok, trzy, siedem lub wcale.


Z całym szacunkiem dla Pisma Świętego.
Nagranie z koncertu nie jest Pismem Świętym, że każdy kto chce może sobie je wykorzystywać w sposób jaki mu się podoba ;-)
A ja widzę, że świat już prawie runął...
i co? i mam, kurwa, dobry humor
Avatar użytkownika
 
Posty: 352
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:25

Re: Kult - Pol'and'Rock Festival oficjalne wydawnictwo

Postprzez kroy » 25 kwi 2020, o 21:24

Dla chętnych - w 15 odcinkiu Domowej Orkiestry jest Parada Wspomnień z koncertu na Woodzie - na początku gdzieś :)

Fajna zabawa tam musiała byc :) :)
A ja widzę, że świat już prawie runął...
i co? i mam, kurwa, dobry humor
Avatar użytkownika
 
Posty: 352
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:25

Re: Kult - Pol'and'Rock Festival oficjalne wydawnictwo

Postprzez Milan » 29 kwi 2020, o 14:16

kroy napisał(a):Dla chętnych - w 15 odcinkiu Domowej Orkiestry jest Parada Wspomnień z koncertu na Woodzie - na początku gdzieś :)

Fajna zabawa tam musiała byc :) :)


Zabawa była więcej jak fajna :) Szkoda że w tym roku bez Pol'and'Rock.
 
Posty: 58
Dołączył(a): 11 paź 2018, o 08:45

Re: Kult - Pol'and'Rock Festival oficjalne wydawnictwo

Postprzez djadijos » 2 maja 2020, o 13:55

https://forms.gle/VR58QyEncp8AQjhd6

Taka mała ankieta ANONIMOWA w jakiej formie chcesz by wydano koncert.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Kult - Pol'and'Rock Festival oficjalne wydawnictwo

Postprzez djadijos » 2 maja 2020, o 14:24

https://forms.gle/pt7pyiNBCzyhqZ7y7

Niestety zapomniałem dodać winyl i kasetę, dlatego nowy link
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Kult - Pol'and'Rock Festival oficjalne wydawnictwo

Postprzez artek » 3 maja 2020, o 00:53

djadijos napisał(a):https://forms.gle/pt7pyiNBCzyhqZ7y7

Niestety zapomniałem dodać winyl i kasetę, dlatego nowy link



Mam pytanie o kolor winyli, ile mogłoby być wersji?
Czy nakłady limitowane?
Nie wiem, czy możesz to sprawdzić w Melonie czy w SP?
A jeśli nie zapadły decyzje, to może coś wymyślisz w tym temacie?
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Kult - Pol'and'Rock Festival oficjalne wydawnictwo

Postprzez djadijos » 3 maja 2020, o 17:03

Mniej hejtu Artek. Ta ankieta ma przede wszystkim być ankietą wstępną by móc pokazać Złotemu Melonowi i SP nasze zainteresowanie i nasze preferencje jako Ci najbardziej fanatyczni i ile możemy wydać. Wyniki dostanie Złoty Melon i SP Records. Ale chodzi tylko o badanie zainteresowania. Nic nie pisałem i nie piszę o tym co będzie itp. (żart primaaprilisowy się nie liczy).

Jeśli masz uwagi jak według Ciebie ma to wyglądać masz opcję inne.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Kult - Pol'and'Rock Festival oficjalne wydawnictwo

Postprzez artek » 4 maja 2020, o 00:02

djadijos napisał(a):Mniej hejtu Artek. Ta ankieta ma przede wszystkim być ankietą wstępną by móc pokazać Złotemu Melonowi i SP nasze zainteresowanie i nasze preferencje jako Ci najbardziej fanatyczni i ile możemy wydać. Wyniki dostanie Złoty Melon i SP Records. Ale chodzi tylko o badanie zainteresowania. Nic nie pisałem i nie piszę o tym co będzie itp. (żart primaaprilisowy się nie liczy).

Jeśli masz uwagi jak według Ciebie ma to wyglądać masz opcję inne.



nie no... nadinterpretujesz...

Nie wiem ile w tym prawdy ale wydawcy szykują swoje ankiety.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Kult - Pol'and'Rock Festival oficjalne wydawnictwo

Postprzez Krzysieq » 5 maja 2020, o 09:11

djadijos napisał(a):Mniej hejtu Artek. Ta ankieta ma przede wszystkim być ankietą wstępną by móc pokazać Złotemu Melonowi i SP nasze zainteresowanie i nasze preferencje jako Ci najbardziej fanatyczni i ile możemy wydać. Wyniki dostanie Złoty Melon i SP Records. Ale chodzi tylko o badanie zainteresowania. Nic nie pisałem i nie piszę o tym co będzie itp. (żart primaaprilisowy się nie liczy).

Jeśli masz uwagi jak według Ciebie ma to wyglądać masz opcję inne.

Djadijos, nie chcę Cię pozbawiać wrażenia, że robisz coś ważnego, ale Twoje 'badanie' jest bezużyteczne dla firm typu Złoty Melon i SP. Robisz badanie wśród forumowiczów, którzy stanowią może] 1% ludzi, którzy słuchają Kultu. Choć może wśród kupujących wydawnictwa jest to już procent większy.
Określiłeś 'nas' jako tych najbardziej fanatycznych - takie oszołomy kupią nawet za stówkę CD z chujową grafiką i bez książeczki. Ale za to limitka (chuj, że potem dotłoczona trzy razy).

Jestem ciekaw, co Cię napędza i czym się kierujesz. Pracujesz w SP (to badziewie może mieć taki kulawy marketing)? Złoty Melon jest chyba bardziej profesjonalny. Może jesteś wolnym strzelcem? Planujesz pokazać wyniki gównoankiety z gównoforum jakiemuś dyrektorowi wykonawczemu w ZM?
Serio, jestem ciekaw co planujesz poczynić z wynikami badania.
Kaliber 44 - Księga Tajemnicza. Prolog.
No way.
Avatar użytkownika
 
Posty: 128
Dołączył(a): 7 lip 2014, o 20:39
Lokalizacja: Brzeg/Toruń

Re: Kult - Pol'and'Rock Festival oficjalne wydawnictwo

Postprzez djadijos » 6 maja 2020, o 17:24

Przede wszystkim, nie pracuję dla nikogo. To miało być i jest badanie sprawdzające czy w ogóle jest wzięcie, nawet wśród największych fanów na nośniki Bluray czy CD, DVD, wiemy jaka jest teraz tendencja rynkowa, streaming dominuje i niszczy wszystko inne. Wyniki są w zadowalające i nie przesadzone, więc nie wykluczam rozszerzenia ankiety już na cały internet.

Krzysieq napisał(a):Określiłeś 'nas' jako tych najbardziej fanatycznych - takie oszołomy kupią nawet za stówkę CD z chujową grafiką i bez książeczki. Ale za to limitka (chuj, że potem dotłoczona trzy razy).


Wyniki pokazują jednak,że nie do końca też tak jest. Jednak należy tak jak mówisz patrzeć na to z przymrużeniem oka i ja od początku sobie z tego zdaję sprawę. Grupa badawcza jest mała i specyficzna. Ale nie chciałem też proponować badania publicznego co do wyników których mogłem być zawiedziony. Mocno zawiedziony. Teraz jest jakiś w miarę entuzjazm i też wiem czego można się spodziewać.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Kult - Pol'and'Rock Festival oficjalne wydawnictwo

Postprzez artek » 7 maja 2020, o 12:01

djadijos napisał(a):Przede wszystkim, nie pracuję dla nikogo. To miało być i jest badanie sprawdzające czy w ogóle jest wzięcie, nawet wśród największych fanów na nośniki Bluray czy CD, DVD, wiemy jaka jest teraz tendencja rynkowa, streaming dominuje i niszczy wszystko inne. Wyniki są w zadowalające i nie przesadzone, więc nie wykluczam rozszerzenia ankiety już na cały internet.

Krzysieq napisał(a):Określiłeś 'nas' jako tych najbardziej fanatycznych - takie oszołomy kupią nawet za stówkę CD z chujową grafiką i bez książeczki. Ale za to limitka (chuj, że potem dotłoczona trzy razy).


Wyniki pokazują jednak,że nie do końca też tak jest. Jednak należy tak jak mówisz patrzeć na to z przymrużeniem oka i ja od początku sobie z tego zdaję sprawę. Grupa badawcza jest mała i specyficzna. Ale nie chciałem też proponować badania publicznego co do wyników których mogłem być zawiedziony. Mocno zawiedziony. Teraz jest jakiś w miarę entuzjazm i też wiem czego można się spodziewać.




Ty, a może debata?
Tanajno, Żółtek, djadijos
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Kult - Pol'and'Rock Festival oficjalne wydawnictwo

Postprzez Krzysieq » 7 maja 2020, o 13:18

djadijos napisał(a):Przede wszystkim, nie pracuję dla nikogo. To miało być i jest badanie sprawdzające czy w ogóle jest wzięcie, nawet wśród największych fanów na nośniki Bluray czy CD, DVD,

Ok, ja tylko jestem ciekaw po co Ci wyniki badania, skoro nie masz żadnego wpływu na wydanie tego koncertu.
Załóżmy, że z ankiety wyskoczą dane, że 96% ankietowanych kupi blu-raya w cenie do 129 zł brutto za wydawnictwo.
I co dalej z tym wynikiem? Tak dla swojej satysfakcji badasz?

djadijos napisał(a):
Krzysieq napisał(a):Określiłeś 'nas' jako tych najbardziej fanatycznych - takie oszołomy kupią nawet za stówkę CD z chujową grafiką i bez książeczki. Ale za to limitka (chuj, że potem dotłoczona trzy razy).


Wyniki pokazują jednak,że nie do końca też tak jest. Jednak należy tak jak mówisz patrzeć na to z przymrużeniem oka i ja od początku sobie z tego zdaję sprawę. Grupa badawcza jest mała i specyficzna. Ale nie chciałem też proponować badania publicznego co do wyników których mogłem być zawiedziony. Mocno zawiedziony. Teraz jest jakiś w miarę entuzjazm i też wiem czego można się spodziewać.


Ponawiam pytanie: po co Ci te wyniki, skoro nic z nimi nie zrobisz?
Pytam, bo jestem po ludzku ciekawy, co Tobą kieruje.

Od razu zaznaczę, że nie kupuję w sklepach nic, na czym Pan Staszewski mógłby zarobić choćby złotówkę. Pamiętam schylanie się po kradzione, pamiętam sądami straszenie.
Chociaż ostatnio się złamałem, bo kupiłem sobie CDeczko 'Oddalenie'. To arcydzieło, proszę o rozgrzeszenie.
Kaliber 44 - Księga Tajemnicza. Prolog.
No way.
Avatar użytkownika
 
Posty: 128
Dołączył(a): 7 lip 2014, o 20:39
Lokalizacja: Brzeg/Toruń

Re: Kult - Pol'and'Rock Festival oficjalne wydawnictwo

Postprzez djadijos » 7 maja 2020, o 15:41

Nie napisałem, że nic z nimi nie zrobię. W tym momencie właścicielem ankiety już jest WOŚP i Złoty Melon i to oni zdecydują co dalej. Są właścicielem w pełnym tego słowa znaczeniu. Dostali prawa najpierw edycji, a następnie przeniosłem uprawnienia właściciela na nich.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Kult - Pol'and'Rock Festival oficjalne wydawnictwo

Postprzez Krzysieq » 7 maja 2020, o 16:49

djadijos napisał(a):Nie napisałem, że nic z nimi nie zrobię. W tym momencie właścicielem ankiety już jest WOŚP i Złoty Melon i to oni zdecydują co dalej. Są właścicielem w pełnym tego słowa znaczeniu. Dostali prawa najpierw edycji, a następnie przeniosłem uprawnienia właściciela na nich.

Aha. :lol:
Kaliber 44 - Księga Tajemnicza. Prolog.
No way.
Avatar użytkownika
 
Posty: 128
Dołączył(a): 7 lip 2014, o 20:39
Lokalizacja: Brzeg/Toruń

Re: Kult - Pol'and'Rock Festival oficjalne wydawnictwo

Postprzez djadijos » 27 maja 2020, o 18:16

koniec września/początek października CD+DVD

Teraz jak najmocniej możemy trzeba naciskać na Złotego Melona na Blu-Ray + kod do pobrania digital HD.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Kult - Pol'and'Rock Festival oficjalne wydawnictwo

Postprzez Milan » 28 maja 2020, o 07:24

djadijos napisał(a):koniec września/początek października CD+DVD

Teraz jak najmocniej możemy trzeba naciskać na Złotego Melona na Blu-Ray + kod do pobrania digital HD.


To pewne info ? Na plus zamiast pomarańczowej trasy będziemy mieli płytę.
 
Posty: 58
Dołączył(a): 11 paź 2018, o 08:45

Re: Kult - Pol'and'Rock Festival oficjalne wydawnictwo

Postprzez onyx » 28 maja 2020, o 08:15

Ale tegorocznej pomarańczowej trasy tak czy inaczej jest żal.
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2508
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Kult - Pol'and'Rock Festival oficjalne wydawnictwo

Postprzez djadijos » 28 maja 2020, o 09:31

Milan napisał(a):
djadijos napisał(a):koniec września/początek października CD+DVD

Teraz jak najmocniej możemy trzeba naciskać na Złotego Melona na Blu-Ray + kod do pobrania digital HD.


To pewne info ? Na plus zamiast pomarańczowej trasy będziemy mieli płytę.

Pewne.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Kult - Pol'and'Rock Festival oficjalne wydawnictwo

Postprzez djadijos » 8 wrz 2020, o 16:23

https://www.instagram.com/p/CE3zxqVoKe_ ... f5lj3wgk1h

Oficjalnie zapowiedziano wydanie Happysad i Kultu. Happysad 16 października na 100%, Kult jeszcze nie znam żadnej konkretnej daty.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Kult - Pol'and'Rock Festival oficjalne wydawnictwo

Postprzez djadijos » 8 wrz 2020, o 18:58

30 października :)
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości