Kult - Pol'and'Rock Festival oficjalne wydawnictwo

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: Kult - Pol'and'Rock Festival oficjalne wydawnictwo

Postprzez djadijos » 17 gru 2020, o 12:31

Oficjalnie mamy platynę.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Kult - Pol'and'Rock Festival oficjalne wydawnictwo

Postprzez onyx » 17 gru 2020, o 15:05

Gratulacje :)
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2508
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Kult - Pol'and'Rock Festival oficjalne wydawnictwo

Postprzez onyx » 9 sty 2021, o 23:19

djadijos napisał(a):Oficjalnie mamy platynę.

Zdanie z recenzji autorstwa Jordana Babuli:
Gołym okiem widać,że ten występ był świętem na prawdę dla wszystkich,którzy w nim uczestniczyli.
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2508
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Kult - Pol'and'Rock Festival oficjalne wydawnictwo

Postprzez djadijos » 10 sty 2021, o 15:30

kastapianistow napisał(a):[i][i]- nietuzinkowa setlista z jakimś smaczkami - koncert wypada blado. Mieliśmy przegląd całych 35 lat, dużo hitów, ale nie było perełek na miarę odświeżonej "Kasty[/i][/i]

No nie było.
To wydawnictwo dla mas.
Nieomal tzw. set festynowy.
A tyle stareńkich koncertów można by wydać ku pełnej archiwizacji i dokumentacji czasów wspaniałych.

Pozdrawiam.
Krzysztof/KastaPianistów

Przede wszystkim. Wątpię by inne koncerty oprócz Malty były nagrane te powyżej 2000 roku. Ten z Opola jest jeszcze krótszy niż z Pol'and'Rock.

Do tego które z tych koncertów nagrano w HD? Nawet jeśli wydasz tylko na DVD to liczy się źródło. A z kamer HD masz zdecydowanie lepsze DVD niż z kamer SD.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Kult - Pol'and'Rock Festival oficjalne wydawnictwo

Postprzez djadijos » 8 lut 2021, o 11:07

Dzięki AI i kilku programom udało mi się dokonać profesjonalnego upscallingu do 1080p z wersji DVD. Jak to wygląda obłędnie. A co dopiero na Blu-ray z oryginalnego źródła w HD...
Oczywiście czas renderu 20h przy NVIDIA GeForce GT 1060 6GB podkręconej, że aż mogłem chatę nią dogrzewać, ale warto.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Kult - Pol'and'Rock Festival oficjalne wydawnictwo

Postprzez djadijos » 8 lut 2021, o 11:15

Dlatego trzeba naciskać na SP Records w celu wydania Blu-ray.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Kult - Pol'and'Rock Festival oficjalne wydawnictwo

Postprzez Pleban » 13 lut 2021, o 05:41

djadijos napisał(a):Dzięki AI i kilku programom udało mi się dokonać profesjonalnego upscallingu do 1080p z wersji DVD. Jak to wygląda obłędnie. A co dopiero na Blu-ray z oryginalnego źródła w HD...
Oczywiście czas renderu 20h przy NVIDIA GeForce GT 1060 6GB podkręconej, że aż mogłem chatę nią dogrzewać, ale warto.

djadijos napisał(a):Dlatego trzeba naciskać na SP Records w celu wydania Blu-ray.

Jako meloman, w obawie przed niebezpieczeństwem przewyższenia walorów dźwiękowych przez wizualne - dziękuję, postoję. Poza tym nie znam.angielskiego i chatę bym musiał od pożaru ubezpieczyć.
Avatar użytkownika
 
Posty: 30
Dołączył(a): 13 paź 2014, o 11:15

Re: Kult - Pol'and'Rock Festival oficjalne wydawnictwo

Postprzez djadijos » 14 lut 2021, o 14:23

Pleban napisał(a):
djadijos napisał(a):Dzięki AI i kilku programom udało mi się dokonać profesjonalnego upscallingu do 1080p z wersji DVD. Jak to wygląda obłędnie. A co dopiero na Blu-ray z oryginalnego źródła w HD...
Oczywiście czas renderu 20h przy NVIDIA GeForce GT 1060 6GB podkręconej, że aż mogłem chatę nią dogrzewać, ale warto.

djadijos napisał(a):Dlatego trzeba naciskać na SP Records w celu wydania Blu-ray.

Jako meloman, w obawie przed niebezpieczeństwem przewyższenia walorów dźwiękowych przez wizualne - dziękuję, postoję. Poza tym nie znam.angielskiego i chatę bym musiał od pożaru ubezpieczyć.

Blu-ray to także możliwy zdecydowanie lepszy obraz i dźwięk.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Kult - Pol'and'Rock Festival oficjalne wydawnictwo

Postprzez onyx » 18 mar 2021, o 12:38

marman napisał(a):
Marcowy napisał(a):
marman napisał(a):Dla mnie numer jeden jeśli chodzi o koncerty to "25 lecie Kultu w Trójce", bardzo często do niego wracam


Pełna zgoda :) A można to gdzieś zobaczyć / odsłuchać? Numerem dwa był według mnie pierwszy koncert "Unplugged".

Wideo z tego co pamiętam nie było lub też nie ujrzała światła dziennego. Ja mam tylko wersję audio. Daj znać, to Ci "pożyczę" ;)

To był bardzo dobry koncert, cały dzień i radiowy wieczór wspomnień 8-)
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2508
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Poprzednia strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości

cron