Wielka wojna na kwasiarskie dowcipy

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: Wielka wojna na kwasiarskie dowcipy

Postprzez Jaaasiek » 4 lis 2015, o 12:04

Idealny świat jest jak paczka Tic-Taców.

Nie ma czarnych.
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Wielka wojna na kwasiarskie dowcipy

Postprzez ewkakot11 » 4 lis 2015, o 16:15

Żona mówi do męża: Coś mnie j**ie w stawie
Mąż: to pewnie rak!
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 lis 2015, o 18:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wielka wojna na kwasiarskie dowcipy

Postprzez Jaaasiek » 6 lis 2015, o 15:37

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Wielka wojna na kwasiarskie dowcipy

Postprzez Jedras » 11 lis 2015, o 10:29

Janusz miał grubego i starego jamnika. Pewnego dnia ten jamnik przychodzi do niego i mówi:
- Słuchaj, Janusz, weź mnie wystaw na wyścigi chartów.
Zdziwiony patrzy na jamnika...
- No, stary, weź mnie wystaw, wygram.
Gościu myśli, kurde zwariowałem jamnik do mnie gada...
- No weź mi zaufaj, mówię ci, wygram na bank. No, uwierz we mnie.
W końcu po paru przemyśleniach doszedł do wniosku, że skoro jamnik do niego gada to musi być wyjątkowy, więc postawił na niego wszystkie oszczędności i dom w hipotekę. Przyszedł dzień wyścigu.
Charty popędziły do przodu, zostawiając skundlonego jamnika w tyle.
Kiedy charty dobiegły do mety, jamnik po przeczłapaniu kilku metrów rozpłaszczył się zasapany na ziemi.
Facet wkurwiony na maksa p
odbiega do swojego jamnika i pyta:
- Jamnik!? Co się do chuja jasnego stało?
- Nie wiem, Janusz, naprawdę nie wiem...
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Wielka wojna na kwasiarskie dowcipy

Postprzez Jaaasiek » 12 lis 2015, o 23:37

Przepis na koktajl z kota:

Bierzemy jednego dorodnego kota. Głaszczemy go z włosem. Łapiemy za ogon. Robimy cztery pełne obroty jak przy rzucie młotem i łbem kota walimy o pień najbliższego drzewa. Lekko oszołomionego kota zabieramy do najbliższej piaskownicy. Kopiemy pokaźny dołek na długość kota, spuszczamy go głową w dół i przysypujemy tak, aby zetknięcie ogona z tylną częścią kota była przykryta lekko piaskiem. Ziemię wokół ogona mocno przyklepujemy stopami, aby kot się przypadkiem nie odkopał. Tak przyrządzony koktajl pozostawiamy na dwa tygodnie. Po dwóch tygodniach, jeżeli kotu nie udało się odkopać i spieprzyć podchodzimy do ogona i lekko go szarpiemy. Jeżeli trzyma się sztywno musimy odczekać jeszcze kilka dni. Jeżeli wychodzi lekko, to ogon wyciągamy, a w powstały otwór wkładamy słomkę i parasolkę. Koktajl jest gotowy.
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Wielka wojna na kwasiarskie dowcipy

Postprzez bigdil » 13 lis 2015, o 01:06

Jedras napisał(a):- Nie wiem, Janusz, naprawdę nie wiem...


Ta historia jest chyba najlepszą historią jaką słyszałam:-) cudowne :)
 
Posty: 61
Dołączył(a): 23 lis 2014, o 23:27

Re: Wielka wojna na kwasiarskie dowcipy

Postprzez Jaaasiek » 13 lis 2015, o 10:42

oficjalna wersja była z Andrzejem :)
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Wielka wojna na kwasiarskie dowcipy

Postprzez darts » 14 lis 2015, o 03:12

Jaaasiek napisał(a):Przepis na koktajl z kota:

Bierzemy jednego dorodnego kota. Głaszczemy go z włosem. Łapiemy za ogon. Robimy cztery pełne obroty jak przy rzucie młotem i łbem kota walimy o pień najbliższego drzewa. Lekko oszołomionego kota zabieramy do najbliższej piaskownicy. Kopiemy pokaźny dołek na długość kota, spuszczamy go głową w dół i przysypujemy tak, aby zetknięcie ogona z tylną częścią kota była przykryta lekko piaskiem. Ziemię wokół ogona mocno przyklepujemy stopami, aby kot się przypadkiem nie odkopał. Tak przyrządzony koktajl pozostawiamy na dwa tygodnie. Po dwóch tygodniach, jeżeli kotu nie udało się odkopać i spieprzyć podchodzimy do ogona i lekko go szarpiemy. Jeżeli trzyma się sztywno musimy odczekać jeszcze kilka dni. Jeżeli wychodzi lekko, to ogon wyciągamy, a w powstały otwór wkładamy słomkę i parasolkę. Koktajl jest gotowy.


Niestety to nawet kwaśne nie jest.

Za podobną historię mój znajomy sam prawie takim koktajlem nie został.

Otóż pewnego razu przyszedł do mnie zgrać zdjęcia z aparatu cyfrowego i tam były zdjęcia jak z kolegami kota zawinęli po szyję w worek, obkleili taśmą, a na następnych zdjęciach zakopali. Kolega (były już) śmiał się do rozpuku jak to kot piszczał i łkał, aż dostał ode mnie 4 fangi w ryj i sam piszczał i łkał. Za chwilę się tłumaczył że to było dla żartu i tego kota potem uuwolnili - po tych słowach że dla żartu dostał kolejne 4 fangi w ryj, po czym przyjechała po niego karetka. Nawet nie jęknął że go ktoś uderzył bo wiedział że mam zdjęcia jako dowód na jego "wczasy" na 2 lata.

Nie skojarzył borok, że jestem wielbicielem kotów i wielu innych zwierzątek.


Radzę uważać (nie tylko) na mnie.
 
Posty: 14
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 09:48

Re: Wielka wojna na kwasiarskie dowcipy

Postprzez Darek Szerszeń » 14 lis 2015, o 14:45

Mam nadzieje że nie jest juz Twoim znajomym. Takiemu je.banemu ku.tasowi każdemu z osobna należy wsadzić rozgrzaną lutownice w dupe i zobaczyć jak będzie stękał a potem jego dziecko tak owinąć i się popastwić a następnie pokazać filmik i zdjecia. Będę dziś w spodku i chętnie zajebie w ryj z całej siły takiemu delikwentowi dla przykładu.
 
Posty: 120
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 18:36
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Wielka wojna na kwasiarskie dowcipy

Postprzez darts » 14 lis 2015, o 16:57

Napisałem że nie jest już moim kolegą. Takie ku..sy pokazują swoim dzieciom takie zdjęcia i filmiki, a potem się dziwią, że młody zaje..ł matkę młotkiem bo to takie fajne. Ja nie jestem jakimś napakowanym bydlakiem, ale jak by stanął taki "Pudzian" przedemną i coś takiego robił to i tak bym starał mu się wy..ć w ryj choćby za cenę życia.
 
Posty: 14
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 09:48

Re: Wielka wojna na kwasiarskie dowcipy

Postprzez Jedras » 14 lis 2015, o 22:07

No to tak w kocim klimacie:P
- Dostaniesz, jak będziesz grzeczny - mówi chirurg przed operacją.
- Do kogo pan to mówi, doktorze? - pyta pacjent.
- Do tego kota, który siedzi pod krzesłem.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Wielka wojna na kwasiarskie dowcipy

Postprzez bigdil » 15 lis 2015, o 01:38

Jedras napisał(a):- Dostaniesz, jak będziesz grzeczny - mówi chirurg przed operacją.


Wyobraźnia podpowiada mi, że chodzi o wątróbkę :)
 
Posty: 61
Dołączył(a): 23 lis 2014, o 23:27

Re: Wielka wojna na kwasiarskie dowcipy

Postprzez donkey » 15 lis 2015, o 02:10

bigdil napisał(a):
Jedras napisał(a):- Dostaniesz, jak będziesz grzeczny - mówi chirurg przed operacją.


Wyobraźnia podpowiada mi, że chodzi o wątróbkę :)


Na pewno, bo to była operacja wyjęcia mózgu o godzinie 45. Nie wyczytałaś tego między wierszami?
Zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy z knajpy gondolą

http://www.youtube.com/watch?v=raZ-ltWuS9I
Avatar użytkownika
 
Posty: 937
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 08:59

Re: Wielka wojna na kwasiarskie dowcipy

Postprzez Jaaasiek » 15 lis 2015, o 12:27

darts napisał(a):
Jaaasiek napisał(a):Przepis na koktajl z kota:

Bierzemy jednego dorodnego kota. Głaszczemy go z włosem. Łapiemy za ogon. Robimy cztery pełne obroty jak przy rzucie młotem i łbem kota walimy o pień najbliższego drzewa. Lekko oszołomionego kota zabieramy do najbliższej piaskownicy. Kopiemy pokaźny dołek na długość kota, spuszczamy go głową w dół i przysypujemy tak, aby zetknięcie ogona z tylną częścią kota była przykryta lekko piaskiem. Ziemię wokół ogona mocno przyklepujemy stopami, aby kot się przypadkiem nie odkopał. Tak przyrządzony koktajl pozostawiamy na dwa tygodnie. Po dwóch tygodniach, jeżeli kotu nie udało się odkopać i spieprzyć podchodzimy do ogona i lekko go szarpiemy. Jeżeli trzyma się sztywno musimy odczekać jeszcze kilka dni. Jeżeli wychodzi lekko, to ogon wyciągamy, a w powstały otwór wkładamy słomkę i parasolkę. Koktajl jest gotowy.


Niestety to nawet kwaśne nie jest.

Za podobną historię mój znajomy sam prawie takim koktajlem nie został.

Otóż pewnego razu przyszedł do mnie zgrać zdjęcia z aparatu cyfrowego i tam były zdjęcia jak z kolegami kota zawinęli po szyję w worek, obkleili taśmą, a na następnych zdjęciach zakopali. Kolega (były już) śmiał się do rozpuku jak to kot piszczał i łkał, aż dostał ode mnie 4 fangi w ryj i sam piszczał i łkał. Za chwilę się tłumaczył że to było dla żartu i tego kota potem uuwolnili - po tych słowach że dla żartu dostał kolejne 4 fangi w ryj, po czym przyjechała po niego karetka. Nawet nie jęknął że go ktoś uderzył bo wiedział że mam zdjęcia jako dowód na jego "wczasy" na 2 lata.

Nie skojarzył borok, że jestem wielbicielem kotów i wielu innych zwierzątek.


Radzę uważać (nie tylko) na mnie.

Sam mam 4 koty w domu i jestem przeciwnikiem jakiejkolwiek przemocy. Powyższy tekst wpisany potraktowałem jako żart.
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Wielka wojna na kwasiarskie dowcipy

Postprzez Jedras » 16 lis 2015, o 21:44

Slash - gitarzysta tak zajebisty, że dostał własny klawisz na klawiaturze.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Wielka wojna na kwasiarskie dowcipy

Postprzez wójek » 18 lis 2015, o 10:28

Zawarliśmy z żoną umowę - jednego dnia ja robię zakupy, drugiego ona. I tak żyjemy: jeden dzień jemy a w drugi pijemy.
 
Posty: 252
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 19:35

Re: Wielka wojna na kwasiarskie dowcipy

Postprzez Jaaasiek » 18 lis 2015, o 11:19

Najkrótszy dowcip roku:
Antoni Macierewicz został przewodniczącym PO.
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Wielka wojna na kwasiarskie dowcipy

Postprzez Jedras » 18 lis 2015, o 23:06

Umiera mąż. Parę miesięcy później umiera żona. Trafia do raju. Kiedy tylko zobaczyła męża, od razu pobiegła do niego, wołając:
- Kochanie, jak się cieszę, że cię znowu widzę!
- O nie, ni chuja! Było jasno powiedziane: ''Dopóki śmierć was nie rozłączy''!
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Wielka wojna na kwasiarskie dowcipy

Postprzez Jaaasiek » 20 lis 2015, o 12:27

Taki duży, taki mały, może w Isis być...
Taki gruby, taki chudy, może w Isis być...
Taki ja i taki ty może w Isis być...
Taki ja i taki ty może w Isis być...

Isis kocha Boga, życia mu nie szkoda,
Kocha swojego, jak siebie samego...
Isis kocha Boga, życia mu nie szkoda,
Kocha swojego, jak siebie samego...

Taki duży, taki mały . . .

Kto się nawróci, ten się nie smuci:
Każdy jebnięty chodzi uśmiechnięty.
Tylko zgwałcona jest zadowolona:
Każda jebnięta chodzi uśmiechnięta...

Taki duży, taki mały . . .

Nic nie potrzebuje, zawsze detonuje,
Bo święta załoga kocha tylko Boga...
Nic nie potrzebuje, zawsze detonuje,
Bo święta załoga kocha tylko Boga...

Taki duży, taki mały . . .

Gdzie można dzisiaj świętych zobaczyć?
Są między nami na ścianie rodacy!
Gdzie można dzisiaj świętych zobaczyć?
Są między nami na ścianie rodacy!

Taki duży, taki mały . . .
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Wielka wojna na kwasiarskie dowcipy

Postprzez Jedras » 21 lis 2015, o 23:55

Piątek wieczorem. Mąż mówi do żony:
- Kochanie, co o tym sądzisz, żeby sobie zrobić całodzienny odpoczynek - nie wychodzić z łóżka, oglądać filmy, zajadać słodycze?
- Wspaniały pomysł!
- Świetnie. To ty tak zrób, a ja pojadę z kumplami na ryby.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Wielka wojna na kwasiarskie dowcipy

Postprzez Granik » 23 lis 2015, o 19:16

A czy TY modliłeś się już dziś za swojego ulubionego ministra? -> http://zapolske.pl/ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Posty: 185
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:29

Re: Wielka wojna na kwasiarskie dowcipy

Postprzez Jedras » 23 lis 2015, o 22:59

Przychodzi facet do lekarza i mówi:
- Panie doktorze, codziennie rano o 6ej robię kupę.
- No to chyba dobrze - jest pan zdrowy, odpowiednia przemiana materii i w ogóle..
- Problem polega na tym, że budzę się o 7ej.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Wielka wojna na kwasiarskie dowcipy

Postprzez slaw » 24 lis 2015, o 00:09

Granik napisał(a):A czy TY modliłeś się już dziś za swojego ulubionego ministra? -> http://zapolske.pl/ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Chciałem się pomodlić za Tuska, ale nie dane mi było :(

Z innych kwiatków:

Z listu Dudy do społeczności akademickiej WSKSiM:

"Magnificencjo, Ojcze Rektorze Założycielu, Magnificencji Ojcze Rektorze, Eminencjo, Najprzewielebniejszy Księże Kardynale, Ekscelencje Księża Biskupi, Czcigodni Kapłani i Osoby Życia Konsekrowanego, Szanowni Wykładowcy, Drodzy Studenci, Panie i Panowie."


http://www.radiomaryja.pl/informacje/li ... ej-wsksim/



to stare, pewno już było:

https://www.youtube.com/watch?v=gBOHytGi6-M
Avatar użytkownika
 
Posty: 405
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:33

Re: Wielka wojna na kwasiarskie dowcipy

Postprzez Jaaasiek » 25 lis 2015, o 10:22

Granik napisał(a):A czy TY modliłeś się już dziś za swojego ulubionego ministra? -> http://zapolske.pl/ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Okurwa internet wygrany :D :D :D

"Magnificencja" i "Najprzewielebniejszy" tez czad :D
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Wielka wojna na kwasiarskie dowcipy

Postprzez Jaaasiek » 25 lis 2015, o 13:06

Obrazek

Padłem i nie mogę wstać :D
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 262 gości