Filmy

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: Filmy

Postprzez zgrzyt » 27 gru 2012, o 10:56

Chyba nikt nie pisał o Taken 2 (lub jak kto woli Uprowadzona 2).
Obrazek
Jak dla mnie esencja filmów akcji, wiadomo że można się do kilku rzeczy przyczepić, ale ogólnie film trzyma cały czas w napięciu, akcja nie zwalnia i ogólnie rozpierducha :)
Zresztą pierwsza część Taken równie dobra, jeśli ktoś nie oglądał - polecam obydwa filmy!
"Poproszę dwa piwa. Albo nawet trzy."
Avatar użytkownika
 
Posty: 46
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:56
Lokalizacja: z małej wsi

Re: Filmy

Postprzez Nikos » 27 gru 2012, o 11:08

Lockout
http://www.filmweb.pl/film/Lockout-2012-559816

Nie wiedziałem że jeszcze ktoś robi filmy w stylu starego dobrego Die Hard.
Fabuła - kopia Escape from New York.
Jak ktoś te dwa filmy pamięta bez zgrzytu zębami będzie bawił się świetnie jak ja się bawiłem :-))
Czarny charakter, Laska i Pyskaty Twardziel :-) Cudo :-P
Avatar użytkownika
 
Posty: 184
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:43

Re: Filmy

Postprzez taataah » 27 gru 2012, o 11:45

z 2011 bodajże ale teraz dopiero obejrzałem i jestem po wrażeniem - Rzeź - Roman dobra robota:)
J.Foster i K. Winslet Ch.Waltz ( Landa z Bękartów) i pocieszny sprzedawca spłuczek John.C Reilly ("Musimy porozmawiac o Kevinie" - juz mam , czekam na czas do obejrzenia) w filmie rozgrywającym się w mieszkaniu ale trzymajacym przez 120 minut w napięciu .
pawarotaradio.pl
"Co ten dziadek właściwie pierdoli? Czy kpi? Czy pyta? Czy dupa go boli?
Pięćdziesiąt już prawie ma lat,Co to, za jaki on widzi świat?"
Avatar użytkownika
 
Posty: 238
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:37
Lokalizacja: Azeroth

Re: Filmy

Postprzez Nikos » 27 gru 2012, o 13:47

taataah napisał(a):z 2011 bodajże ale teraz dopiero obejrzałem i jestem po wrażeniem - Rzeź - Roman dobra robota:)
J.Foster i K. Winslet Ch.Waltz ( Landa z Bękartów) i pocieszny sprzedawca spłuczek John.C Reilly ("Musimy porozmawiac o Kevinie" - juz mam , czekam na czas do obejrzenia) w filmie rozgrywającym się w mieszkaniu ale trzymajacym przez 120 minut w napięciu .

Oglądałem Rzeź w kinie rzeczywiście dobry film, tylko ten który oglądałem trwał 1h 20m nie 2h.
Wersja reżyserska? ;P
Avatar użytkownika
 
Posty: 184
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:43

Re: Filmy

Postprzez Holba » 28 gru 2012, o 20:29

Rock of ages, historia banalna jak to w musicalach ale muzaaaa :D miodzio, chociazby dla samej muzyki warto obejrzec. No i rola Toma Cruisa, bedzieta zaskoczeni bardzo pozytywnie.
Po nowym roku biore kobite i smigam na west end, wersja teatralna rozni sie muzycznie od filmowej wiec podwojna motywacja.
Jeżdżę bo chcę
Jeżdżę bo życie jest złe
Czy są pieniądze czy nie
Jeżdżę bo bawić się chcę
Jeżdżę bo wciąż kocham cie
Widzewie
 
Posty: 590
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 00:25

Re: Filmy

Postprzez Jedras » 28 gru 2012, o 22:41

Był ktoś na "Hobbicie"? Ja wersja 3D i ogólne wrażenia?
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Postprzez oksymoron » 29 gru 2012, o 11:00

Jedras napisał(a):Był ktoś na "Hobbicie"? Ja wersja 3D i ogólne wrażenia?

W chwili kiedy dowiedziałem się, że zrobią 3 filmy, postanowiłem tego nie oglądać - nie lubię jak się mnie ciula na kasę :-P
Nature has a way sometimes of reminding Man of just how small he is. She occasionally throws up terrible offspring of our pride and carelessness, to remind us of how puny we really are in the face of a tornado, an earthquake, or Godzilla.
Avatar użytkownika
 
Posty: 297
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 18:25
Lokalizacja: chujowe miasto

Re:

Postprzez Bulizzor » 29 gru 2012, o 13:02

oksymoron napisał(a):
Jedras napisał(a):Był ktoś na "Hobbicie"? Ja wersja 3D i ogólne wrażenia?

W chwili kiedy dowiedziałem się, że zrobią 3 filmy, postanowiłem tego nie oglądać - nie lubię jak się mnie ciula na kasę :-P


No właśnie książka taka cieniuśka a oni to pokroili na trzy części? Paranoja...
Avatar użytkownika
 
Posty: 86
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:21
Lokalizacja: Żory

Re: Filmy

Postprzez holyfido » 29 gru 2012, o 13:37

Był ktoś na "Hobbicie"? Ja wersja 3D i ogólne wrażenia?

Ja byłem i bardzo polecam. Obejrzałem wersję 3D 48klatek. Książkę przeczytałem już dawno więc akcja mnie nie zaskoczyła. Do kina poszedłem aby to wszystko zobaczyć. Nie zawiodłem się. Obrazy jeszcze ładniejsze niż we Władcy.

No właśnie książka taka cieniuśka a oni to pokroili na trzy części? Paranoja...

Myślałem podobnie, ale po obejrzeniu pierwszej części zdecydowanie popieram ruch Jacksona. To byłaby zbrodnia tak piękny film zrobić w dwie godziny. Teraz czekam na wersję rozszerzoną na BR :-)
 
Posty: 71
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 10:08

Re: Filmy

Postprzez Bulizzor » 29 gru 2012, o 15:58

Hobbita też nie odpuszczę :)
Widział ktoś z Was film Amour w reżyserii Michaela Haneke? Warto się wybrać?
Avatar użytkownika
 
Posty: 86
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:21
Lokalizacja: Żory

Re: Filmy

Postprzez vonfloyd » 29 gru 2012, o 16:06

Ja zaś Hobbita omijam szerokim łukiem, niechby był ładny jak tylko się da... Nie moje klimaty.

Czekam natomiast bardzo 'Django' Tarantino - po ocenie i opiniach na imdb jest moc :)
Avatar użytkownika
 
Posty: 121
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:28

Re: Filmy

Postprzez oksymoron » 29 gru 2012, o 19:19

vonfloyd napisał(a):(...)
Czekam natomiast bardzo 'Django' Tarantino - po ocenie i opiniach na imdb jest moc :)

A czy którykolwiek film Tarantino zebrał słabe recenzje po premierze? Zawsze jest tylko aplauz i zaakceptowanie ;-). Też na pewno pójdę na to do kina, 90% szans na fajny film.


Parę dni temu obejrzałem Ściśle tajne - jak ja mogłem tego wcześniej nie widzieć?! 90 minut kompletnego idiotyzmu, turlałem się ze śmiechu :-D
Wczoraj natomiast przyszła pora na Złote czasy radia. Tutaj nieco się rozczarowałem, Allen lepsze rzeczy robił. Parę dobrych kawałków, ale jako całość średnio to wypada.
Nature has a way sometimes of reminding Man of just how small he is. She occasionally throws up terrible offspring of our pride and carelessness, to remind us of how puny we really are in the face of a tornado, an earthquake, or Godzilla.
Avatar użytkownika
 
Posty: 297
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 18:25
Lokalizacja: chujowe miasto

Re:

Postprzez CZŁOWIEK - ŁOŚ » 30 gru 2012, o 10:41

oksymoron napisał(a):W chwili kiedy dowiedziałem się, że zrobią 3 filmy, postanowiłem tego nie oglądać - nie lubię jak się mnie ciula na kasę :-P


Jeśli ktoś Ci proponuje udany film, fajne postaci, masę dobrej zabawy (zresztą czym jest oryginał, jeśli nie rozrywką właśnie?) i trochę ładnych krajobrazów - to co w tym jest z ciulania na kasę? Robieniem z ludzi idiotów to jest saga "Zmierzch" albo Spajdermeny Sama Raimi. Ale "Hobbit", tak jak i "Władca Pierścieni", to jest świetne kino po prostu.

Też sądzę, że z "Hobbita" można byłoby zrobić 2 godziny zamiast 2,5 - ale mnie te retardacje nie przeszkadzają. "Władcę" uważałem za zbyt skróconego wobec oryginału, nawet w reżyserskiej wersji. Dla mnie można było 9 filmów z tego zrobić, więc 3 z "Hobbita" mi nie przeszkadzają ;-)
_______________________________________________________________________
Ludzie żądają wolności słowa, by wyrażać swą wolność myśli, której unikają jak ognia.
Avatar użytkownika
 
Posty: 343
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:19

Re: Filmy

Postprzez vonfloyd » 30 gru 2012, o 14:21

oksymoron napisał(a):
vonfloyd napisał(a):(...)
Czekam natomiast bardzo 'Django' Tarantino - po ocenie i opiniach na imdb jest moc :)

A czy którykolwiek film Tarantino zebrał słabe recenzje po premierze? Zawsze jest tylko aplauz i zaakceptowanie ;-). Też na pewno pójdę na to do kina, 90% szans na fajny film.
(...) .


Jest tak bo jak na razie to tylko 'Jackie Brown' dupy nie urywa :p
Avatar użytkownika
 
Posty: 121
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:28

Re: Filmy

Postprzez uve » 30 gru 2012, o 14:45

vonfloyd napisał(a):
oksymoron napisał(a):
vonfloyd napisał(a):(...)
Czekam natomiast bardzo 'Django' Tarantino - po ocenie i opiniach na imdb jest moc :)

A czy którykolwiek film Tarantino zebrał słabe recenzje po premierze? Zawsze jest tylko aplauz i zaakceptowanie ;-). Też na pewno pójdę na to do kina, 90% szans na fajny film.
(...) .


Jest tak bo jak na razie to tylko 'Jackie Brown' dupy nie urywa :p


Jeszcze bym dodał 'Od zmierzchu do świtu' - reszta to klasa sama w sobie
 
Posty: 544
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:29
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez oksymoron » 30 gru 2012, o 18:05

CZŁOWIEK - ŁOŚ napisał(a):
oksymoron napisał(a):W chwili kiedy dowiedziałem się, że zrobią 3 filmy, postanowiłem tego nie oglądać - nie lubię jak się mnie ciula na kasę :-P

Jeśli ktoś Ci proponuje udany film, fajne postaci, masę dobrej zabawy (zresztą czym jest oryginał, jeśli nie rozrywką właśnie?) i trochę ładnych krajobrazów - to co w tym jest z ciulania na kasę? (...)

Można i tak na to spojrzeć. Pewnie jestem przewrażliwiony, przez ten zalew prequeli, sequeli, rimejków itp.
Prawdę powiedziawszy, jak zobaczyłem u siebie plakat "Hobbita" to zaczęło mnie kusić trochę. Byłaby okazja zobaczyć, jak moje kino wygląda po kilkumiesięcznym remoncie.

uve napisał(a):(...)
Jeszcze bym dodał 'Od zmierzchu do świtu' - reszta to klasa sama w sobie

"Od zmierzchu do świtu" to film Rodrigueza, Tarantino tam tylko wystąpił, i chyba wyreżyserował jakiś mały kawałek. Zresztą mnie się ten film podobał. Oglądając go po raz pierwszy nie miałem zielonego pojęcia co to jest i o czym to będzie. Zaskoczenie w połowie seansu - bezcenne :-)
Nature has a way sometimes of reminding Man of just how small he is. She occasionally throws up terrible offspring of our pride and carelessness, to remind us of how puny we really are in the face of a tornado, an earthquake, or Godzilla.
Avatar użytkownika
 
Posty: 297
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 18:25
Lokalizacja: chujowe miasto

Re: Filmy

Postprzez kolend » 30 gru 2012, o 18:24

Zobaczyłem w końcu 'jesteś bogiem', pełne rozczarowanie. Niektóre sceny to jakby z klanu, w stylu nie pobijemy Cię, bo znasz Magika (a wnioskujemy z tego, że przez domofon słyszeli jego matkę?), 1szy koncert... parę scen fajnych - jak sie wpieprzają z uwalonymi butami itp do pokoju

Historia wykrojona pod budowanie legendy paktofoniki, przecież on 2x dłużej chyba grał z Kalibrem. Do tego znali się wcześniej, do tego reszta K44 przyznawała, że kłopotów z kasą (takich jak w filmie pokazano) to nie było, do tego nie powinni mieć problemów z wydawcą, a problemy z żoną - no cóż, te sobie sam zgotował

Na duży plus aktorzy i to jak nauczyli się rapować.
Avatar użytkownika
 
Posty: 314
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:42

Re:

Postprzez vonfloyd » 30 gru 2012, o 19:09

oksymoron napisał(a):
uve napisał(a):(...)
Jeszcze bym dodał 'Od zmierzchu do świtu' - reszta to klasa sama w sobie

"Od zmierzchu do świtu" to film Rodrigueza, Tarantino tam tylko wystąpił, i chyba wyreżyserował jakiś mały kawałek. Zresztą mnie się ten film podobał. Oglądając go po raz pierwszy nie miałem zielonego pojęcia co to jest i o czym to będzie. Zaskoczenie w połowie seansu - bezcenne :-)


To samo miałem z zaskoczeniem;) Istotnie, bardziej to film Rodrigueza, jednak pierwsza część 'trąci' Tarantinem mocno. Ogólnie też zaliczyłbym ten film do udanych produkcji.
Avatar użytkownika
 
Posty: 121
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:28

Re: Filmy

Postprzez holyfido » 31 gru 2012, o 01:55

Włączyłem sobie takie coś co się nazywa Idealny facet dla mojej dziewczyny. Boże mój jaka żenua. Nie minęło 10 min ut jak wyłączyłem i zaczałem przeglądać ten mój rozpasany dysk. Znalazłem film o wdzięcznym tytule "sponsoring". Bardzo dobre kino! Może trochę za dosadne, ale stawia więcej pytań niż na nie odpowiada. Warto obejrzeć chociaż niektóre pytania mogą być trudne.
 
Posty: 71
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 10:08

Re: Filmy

Postprzez sem » 31 gru 2012, o 15:21

holyfido napisał(a):Włączyłem sobie takie coś co się nazywa Idealny facet dla mojej dziewczyny. Boże mój jaka żenua. Nie minęło 10 min ut jak wyłączyłem i zaczałem przeglądać ten mój rozpasany dysk. Znalazłem film o wdzięcznym tytule "sponsoring". Bardzo dobre kino! Może trochę za dosadne, ale stawia więcej pytań niż na nie odpowiada. Warto obejrzeć chociaż niektóre pytania mogą być trudne.


To jest francuski film z polskimi aktorami? Kojarzę zwiastun, jak miało to wejść do kina, zwiastun był bardzo konkretny.
 
Posty: 292
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:58

Re: Filmy

Postprzez holyfido » 31 gru 2012, o 22:11

To jest francuski film z polskimi aktorami? Kojarzę zwiastun, jak miało to wejść do kina, zwiastun był bardzo konkretny.

Tak, to ten. Aktorów polskich jest kilka i francuskich też kilka.
 
Posty: 71
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 10:08

Re: Filmy

Postprzez somekind » 6 sty 2013, o 02:03

"Hobbit" jest długi, właściwie jakby się zastanowić, to niektóre sceny mogłyby być krótsze bez większej straty dla całości, ale z drugiej strony podczas sensu nie odczuwałem żadnego znużenia. Sam fanem serii, autora czy gatunku nie jestem, więc myślę, że jeśli ktoś narzeka na długość czy też krojenie go przez twórców, to zwyczajnie marudzi. ;P
Lista sklepów wielkopowierzchniowych w Wałbrzychu:
Agata Meble
Galeria Handlowa „Victoria”
Galeria Handlowa „Auchan”
Centrum Handlowe „Centrum OK”
Centrum Handlowe „Real”
Centrum Handlowe „Kaufland”
„OBI”
„Castorama”
„Makro”
„Tesco”
Avatar użytkownika
 
Posty: 209
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 22:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Filmy

Postprzez Jaaasiek » 6 sty 2013, o 02:17

http://www.filmweb.pl/film/Raid-2011-629688

Polecam każdemu, kto lubi kino kopane i na dodatek dużo akcji. Dawno nie widziałem równie dobrego filmu.
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Filmy

Postprzez uve » 8 sty 2013, o 22:38

Sobowtór Diabła

Właśnie skończyłem oglądać. Bardzo ciekawy i dobry film o sobowtórze syna Saddama Huseina. Sam tytuł już wiele mówi. Polecam
 
Posty: 544
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:29
Lokalizacja: Tarnów

Re: Filmy

Postprzez kolodent » 9 sty 2013, o 10:27

uve napisał(a):Sobowtór Diabła

Właśnie skończyłem oglądać. Bardzo ciekawy i dobry film o sobowtórze syna Saddama Huseina. Sam tytuł już wiele mówi. Polecam


Też oglądałem, mocne.

A przy okazji "Hobbit" to siara, nie dotwałem nawet do końca :D
im lepiej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta
Avatar użytkownika
 
Posty: 395
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:18
Lokalizacja: hujcietoobchodzi

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 210 gości