Filmy

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: Filmy

Postprzez artek » 16 paź 2012, o 12:25

kroy napisał(a):Mam pytanko: czy ktoś mógłby polecić mi film - nie romansidło, coś dobrego co teraz leci w kinie?

myslalem o savages, ale sam nie wiem. Chce kupić znajomej parce bilety z okazji urodzin i nie wiem na co :)



lada dzień wchodzi do kin "Obława"
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Filmy

Postprzez uve » 16 paź 2012, o 12:35

artek napisał(a):
kroy napisał(a):Mam pytanko: czy ktoś mógłby polecić mi film - nie romansidło, coś dobrego co teraz leci w kinie?

myslalem o savages, ale sam nie wiem. Chce kupić znajomej parce bilety z okazji urodzin i nie wiem na co :)



lada dzień wchodzi do kin "Obława"


Poczekać jeszcze tydzień i będzie nowy Bond
 
Posty: 542
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:29
Lokalizacja: Tarnów

Re: Filmy

Postprzez marman » 16 paź 2012, o 18:32

czy oglądał już ktoś "Niewierni" ??
 
Posty: 145
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:54

Re: Filmy

Postprzez ido » 16 paź 2012, o 19:08

marman napisał(a):czy oglądał już ktoś "Niewierni" ??



Jak dla mnie za słaba skala oceny, ale zwiastun mnie rozśmieszył, więc może obejrzę :)
I tylko chcę Ci powiedzieć
Ten pociąg nie pojedzie jeśli Ty w nim nie będziesz
Avatar użytkownika
 
Posty: 39
Dołączył(a): 10 paź 2012, o 19:38

Re: Filmy

Postprzez Ender » 16 paź 2012, o 21:31

Jeśli chodzi o wybór filmów kinowych, to mi zawsze mocno pomaga ten blog:
http://www.killallmovies.blogspot.com/
 
Posty: 10
Dołączył(a): 8 wrz 2012, o 19:56

Re: Filmy

Postprzez Jedras » 24 paź 2012, o 13:13

Zebrałem się w sobie i wreszcie obejrzałem "Jesteś bogiem". Film generalnie zrobił na mnie średnie wrażenie(może za dużo po nim się spodziewałem..). Zaznaczam, że praktycznie nie słuchałem hiphopu, w życiu świadomie nie słyszałem żadnego kawałka Paktofoniki. Jak dla mnie, film był momentami nudny i naiwny (np. pierwszy koncert, gdzie publika początkowo wyśmiewa zespół a po jednym kawałku wszystkim się podoba; no i zaraz później "pseudo" kontrakt; albo jak, któremuś ziomeczkowi babcia zmarła i mówi o tym Magikowi - czemu służyła ta scena?; albo jak kolesie chcieli sprać jednego z głównych bohaterów ale odpuścili bo "znają Magika"). Z filmu nie wynika też jasno dlaczego Magik popełnił samobójstwo - problemy z kasą, rodzinne? No sorry ale co drugi człowiek ma takie problemy... Parę lat temu był w necie jakiś artykuł o Magiku - z tego co mi się kojarzy koleś był nieźle pokręcony i miał jakieś problemy ze sobą a w filmie wygląda na całkiem normalnego człowieka. Myślę, że powinni bardziej pociągnąć ten temat i byłoby okej.
No i przede wszystkim w filmie o jakimkolwiek zespole czy muzyku powinno być duuuużo muzyki. A tu było jej niewiele.
Moje zastrzeżenia dotyczą głównie samej historii i sposobu jej opowiedzenia w filmie, natomiast jak najbardziej na plus oceniam grę aktorską. Reasumując - fanom pewnie się podoba. Mnie hiphopowemu laikowi średnio;)
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Filmy

Postprzez uve » 24 paź 2012, o 16:52

Jedras napisał(a):Z filmu nie wynika też jasno dlaczego Magik popełnił samobójstwo - problemy z kasą, rodzinne? No sorry ale co drugi człowiek ma takie problemy...

Jak ma być wiadome jak on to zabrał ze sobą do grobu?
 
Posty: 542
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:29
Lokalizacja: Tarnów

Re: Filmy

Postprzez Cieniek » 25 paź 2012, o 21:32

marman napisał(a):czy oglądał już ktoś "Niewierni" ??

Oglądał. Odczucia mieszano-kiepskie. Przede wszystkim nie trzyma się kupy jako całość - jest to zbiór mniej lub bardziej krótkich scenek z motywem zdrady. A wspólny motyw to trochę mało by nazywać to filmem. Niektóre scenki są zwyczajnie męczące (ta z gościem w hotelu - rzyg). Trzy z czterech w miarę śmiesznych scenek pochodziły od jednego reżysera (ta z psem, starszą panią na huśtawce i grupą terapeutyczną), niestety nie zapamiętałem nazwiska.
"fani Kazika może i dają mu jeszcze zarobić, za to na pewno przestali od niego wymagać"
Avatar użytkownika
 
Posty: 8
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 17:16

Re: Filmy

Postprzez Cieniek » 25 paź 2012, o 21:42

--edit--
znalazłem na fr wiki nazwisko: Alexandre Courtes
"fani Kazika może i dają mu jeszcze zarobić, za to na pewno przestali od niego wymagać"
Avatar użytkownika
 
Posty: 8
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 17:16

Re: Filmy

Postprzez Buli » 25 paź 2012, o 21:58

Magneto napisał(a):To filmowy Stefan: rola A.Andrzejewskiego.
http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/1127474

Dziękuję.O tego aktora mi chodziło.
ja naprawdę mam szacunek do siebie ...... Goomi _ Tomasz Gomółka, Kraków, Nowa Huta
 
Posty: 167
Dołączył(a): 9 wrz 2012, o 23:43
Lokalizacja: Miasto prywatne

Re: Filmy

Postprzez LUCAS » 26 paź 2012, o 11:26

uve napisał(a):
Jedras napisał(a):Z filmu nie wynika też jasno dlaczego Magik popełnił samobójstwo - problemy z kasą, rodzinne? No sorry ale co drugi człowiek ma takie problemy...

Jak ma być wiadome jak on to zabrał ze sobą do grobu?


http://www.youtube.com/watch?v=xABgtO0NMw8
DLACZEGO SA TAKIE PIEKNE,
DLACZEGO TAK ZLE DLA LUDZI,
DLACZEGO MOJE BIESZCZADY,
TAK KOCHAM I NIENAWIDZE.
Avatar użytkownika
 
Posty: 229
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:12
Lokalizacja: KROLEWSKIE WOLNE MIASTO SANOK

Re: Filmy

Postprzez uve » 26 paź 2012, o 13:06

LUCAS napisał(a):
uve napisał(a):
Jedras napisał(a):Z filmu nie wynika też jasno dlaczego Magik popełnił samobójstwo - problemy z kasą, rodzinne? No sorry ale co drugi człowiek ma takie problemy...

Jak ma być wiadome jak on to zabrał ze sobą do grobu?


http://www.youtube.com/watch?v=xABgtO0NMw8

Też miałem do tego nawiązać ;)
 
Posty: 542
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:29
Lokalizacja: Tarnów

Re: Filmy

Postprzez Jedras » 8 lis 2012, o 23:14

Właśnie jestem po seansie Evil Dead 1 i 2 - dawno się tak nie uśmiałem:) Fajne, lekkie i przyjemne (bo nie wymagające zaangażowania od widza) filmy. Jeżeli ktoś jeszcze nie widział to szczerze polecam;)
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Filmy

Postprzez Jaaasiek » 8 lis 2012, o 23:19

To obejrzyj jeszcze "Armię Ciemności" pośmiejesz się bardziej :)

Albo "Martwicę Mózgu" klasyka gatunku
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Filmy

Postprzez Nikos » 9 lis 2012, o 09:17

Armia Ciemności jest mistrzostwem samym w sobie ale zdecydowanie lżejsza od 1 i 2.
Avatar użytkownika
 
Posty: 184
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:43

Re: Filmy

Postprzez radush » 9 lis 2012, o 12:24

Ze swojej strony polecam obejrzaną wczoraj nową adaptację filmu pt. "Ben Hur" z 2010r.. Jest to rzekomo mini serial, ale spokojnie można obejrzeć za jednym razem.
Avatar użytkownika
 
Posty: 494
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 17:54

Re: Filmy

Postprzez Jedras » 9 lis 2012, o 18:45

Jaaasiek napisał(a):To obejrzyj jeszcze "Armię Ciemności" pośmiejesz się bardziej :)

Albo "Martwicę Mózgu" klasyka gatunku


"Braindead" i "Bad Taste" to moje ulubione filmy Petera Jacksona:)
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Filmy

Postprzez Jedras » 10 lis 2012, o 18:15

Widział już ktoś z forumowiczów "Pokłosie"? Warto obejrzeć?
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Filmy

Postprzez Bulizzor » 13 lis 2012, o 23:25

Jedras napisał(a):Widział już ktoś z forumowiczów "Pokłosie"? Warto obejrzeć?


Mój ojciec już oglądał. Podobno warto. Ja się wybieram w najbliższych dniach.
Avatar użytkownika
 
Posty: 86
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:21
Lokalizacja: Żory

Re: Filmy

Postprzez Jaaasiek » 15 lis 2012, o 10:33

No co Wy, chcecie na antypolski film iść? :D Jacy z Was patrioci? :P
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Filmy

Postprzez Bulizzor » 15 lis 2012, o 10:41

Byłem wczoraj. W mojej ocenie 10/10. Naprawdę warto. Świetny Ireneusz Czop!Bardzo dobre budowanie napięcia, świetne zdjęcia!
Avatar użytkownika
 
Posty: 86
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:21
Lokalizacja: Żory

Re: Filmy

Postprzez uve » 15 lis 2012, o 21:33

Bulizzor napisał(a):Byłem wczoraj. W mojej ocenie 10/10. Naprawdę warto. Świetny Ireneusz Czop!Bardzo dobre budowanie napięcia, świetne zdjęcia!

Potwierdzam, jestem praktycznie świeżo po seansie i trzeba przyznać że bardzo dobry film popełnił Pasikowski. Brakowało takiego filmu wśród chłamu, który ostatnio był podawany polskiemu społeczeństwu
 
Posty: 542
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:29
Lokalizacja: Tarnów

Re: Filmy

Postprzez Bulizzor » 15 lis 2012, o 23:01

Obejrzałbym jeszcze Obławę. Podobno także b.dobry film.
Pokłosie na filmwebie 7,0... wtf?
Avatar użytkownika
 
Posty: 86
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:21
Lokalizacja: Żory

Re: Filmy

Postprzez zgrzyt » 16 lis 2012, o 11:26

Bulizzor napisał(a):Obejrzałbym jeszcze Obławę. Podobno także b.dobry film.

Obławę polecam, mocny film, niesamowity klimat, zrobił na mnie duże wrażenie.
Do tego bardzo dobra rola Dorocińskiego no i Stuhr też dał radę.
A po seansie w kinie, ostatnia scena, zaczynają lecieć napisy, światła się zapalają a wszyscy siedzą i cisza... dopiero po dłuższej chwili ludzie zaczęli wstawać i wychodzić.

A na Pokłosie się dopiero wybieram.
"Poproszę dwa piwa. Albo nawet trzy."
Avatar użytkownika
 
Posty: 46
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:56
Lokalizacja: z małej wsi

Re: Filmy

Postprzez onyx » 16 lis 2012, o 13:49

https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2509
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 206 gości

cron