Kazik na Białorusi

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Kazik na Białorusi

Postprzez Marcowy » 22 mar 2014, o 16:01

Takie story z życia wzięte:

Znajoma uczy języka polskiego na Białorusi. Ostatnio podwoziłem ją i w samochodzie włączyłem "Silnego Kazika". Bardzo się jej spodobało, bo "przyjemna muzyka, ładny tekst i artysta wyraźnie śpiewa" 8-) Zapytała, czy mam więcej płyt rzeczonego, bo chętnie by przywiozła coś świeżego swoim uczniom do posłuchania i osłuchania się z językiem. Akurat miałem "Występ" i "Prosto", ale pobieżnie przesłuchaliśmy i... czemuś nie skorzystała.

Ale "Silny Kazik" trafił do Mińska i Białorusini, którzy przygotowują się do egzaminu na Kartę Polaka, uczą się teraz polszczyzny na podstawie tekstów Grześkowiaka :)
Avatar użytkownika
 
Posty: 105
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:56

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości