Trasa okołopaździernikowa Kult

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Trasa okołopaździernikowa Kult

Postprzez daria » 10 wrz 2013, o 07:11

Witam wszystkich,

Napisałam mailem prośbę o dodatkowy koncert Kultu na Dolnym Śląsku ale jest bez odpowiedzi... Oto moja sugestia dotycząca trasy około październikowej :

W dniu 11.11.13 Kult ma koncert we Wrocławiu, potem kilka dni pustych i Kielce 14-go... Moja sugestia do managementu jest następująca : Kochani wpadnijcie do Lubina lub Legnicy - koniecznie w tych dniach ( po Wrocławiu), z dwóch powodów :

1. Kult ma tu potężną rzeszę fanów głównie z rocznika 68-76 - czyli 40- latki plus ich dorastające pociechy :) z okręgu Lubin, Legnica, Polkowice, Głogów - są to jedne z bogatszych miast na terenie Dolnego Śląska ( najwyższa średnia krajowa w Polsce:) - głownie górnicy z KGHM Polska Miedź - większość ludzi to fani Kultu od lat 80-tych. Teraz już pracują zawodowo , mają dzieci ( nowi odbiorcy) chcą się wyluzować po pracy..:)
2. Nie wiem, jak finansowana jest trasa - czy jest sponsor , czy też jak to już bywało - kapela sama finansuje i czerpie zysk z biletów, ale jeżeli liczycie na kasę z biletów - to jest to bardzo dobry moment na duży koncert w tym miejscu , otóż : w listopadzie górnicy mają swoje święto ( prawidłowo 4 grudnia ale kasa spływa już w listopadzie :) więc jest duża szansa na godziwy zarobek dla zespołu. Polecam szczególnie połowę listopada i początek grudnia - wtedy górnicy mają sporo "wolnej" kasy... Myślę, że management ma tu swoje miejsca koncertowe takie jak LCK w Legnicy bądź kogoś z Lubina ( sama swego czasu organizowałam Wam koncerty w Lubinie , więc mam lekkie rozeznanie na tym terenie).
Taka moja sugestia ... nic na siłę ... ale myślę, że warto byłoby ... opłaciło by się wszystkim :) Pozdrawiam Daria.
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 wrz 2013, o 19:03

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości