2013-05-24 Olsztyn - Górka Kortowska

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

2013-05-24 Olsztyn - Górka Kortowska

Postprzez Lucky_Luke » 25 maja 2013, o 12:11

Cała impreza olsztyńskiej Kortowiady na plus i to duży, samo miejsce pomieściło kilka tysięcy ludzi przed dużą sceną i to wszelakiej maści osobników nie tylko studentów. Przybyłem po 18ej i akurat na małej scenie Blade Loki grały i przekonały mnie do swej muzy granej na żywo. Tuż po 20ej na dużej scenie bodajże po disco polo kapeli Akcent, wystąpili Acid Drinkers - klasycznie ciężko i z przytupem jak należy, czyli klasyka sama w sobie plus jeden utwór zaśpiewany przez Ślimaka z zabawnym tańcem. Osobiście odczułem że następna kapela tego dnia czyli bośniacka Dubioza Kolektiv była perełka tego wieczoru i rozruszała największego ponuraka w rytmie hip-hopu, reggae, dub, rocka i elementami folkloru 9tak mi się jakoś skojarzyło), no zespół godny uwagi i poświęcenia czasu by poznać jego muzykę :) Ok 23-ej zagrał Happysad swe największe hiciory i było już mega tłocznie na górce ale publika nadal się świetnie bawiła mimo późnej pory. Kult wyszedł na scenę ok 0:47 i rozczarował setlistą, nie ma co ukrywać :/ Rozumiem że późna pora i czas gani ale żeby zagrać tylko same hiciory i to przez 96 min pozostawia spory niedosyt - mimo że technicznie wyśmienicie i energicznie zagrane kawałki z mocnym wokalem Kazika. I tu pochwała za nagłośnienie imprezy bo było w pytkę i nic nie buczało i nie trzeszczało z głośników :) Po bokach sceny dodam że stały dwa duże telebimy co puszczały obraz z 3-ech kamer. No i super hymn Kortowiada ma tego roku , taki skoczny :)

Setlista poniżej:
- Baranek
- BRŻ
- Marysia
- Pasażer
- Prosto
- Berlin
- Arahja
- Twoje słowo jest prawdą
- Do Ani
- O Ani
- Gdy nie ma dzieci
- Dobrze być dziadkiem
- Lewe lewe loff
- Hej czy nie wiecie
- Dlaczego tak tu jest
- Idiota stąd
- Układ zamknięty
- Chodź z nami
- Poznaj swój raj
- Mój mąż
- Amnezja
- Wódka
bisy:
- Polska

Do zobaczenia mam nadzieje w Szczecinku i Myślęcinku, zobaczymy :) ...
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
 
Posty: 227
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:58

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 31 gości

cron