Linux

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Linux

Postprzez cytrynowy » 31 mar 2013, o 20:12

Na starym forumie chyba też nie było takiego tematu, a do komputerowego nie warto wciskać spamu, tak więc pytanie brzmi: ktoś z użytkowników foruma korzysta z linuxa? A jeśli tak, to z jakiego? Są jakieś ciekawe dystrybucje, skrypty, programy, które polecacie?

Ja na linuxa przesiadłem się przypadkiem, po tym, jak któryś raz z rzędu VLC na win7 wykrzaczył mi się z kodowaniem napisów do filmów, poza tym nie gram w gry na jakąś wielka skalę, a do starych windowsowych przygodówek wystarczy mi emulacja przez wine.

Przez rok ponad korzystałem z Ubuntu, ale po aktualizacji do 12.10 przesiadłem się na xubuntu, bo Unity zamiast być coraz bardziej zoptymalizowane, coraz bardziej ścierwi i jest przeładowane, za to xfce jest o wiele bardziej intuicyjne i mniej ramożerne :)

Zapraszam do dzielenia się doświadczeniami (o ile tutaj w ogóle ktoś z takiego czegoś jak linux korzysta :P )

Pozdr :)
"To tylko jest naszą trwałą własnością, cośmy sami przeżyli"
Leopold Ungeheuer
Avatar użytkownika
 
Posty: 59
Dołączył(a): 7 wrz 2012, o 00:06
Lokalizacja: NH

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości