Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez artek » 15 lis 2012, o 13:23

W związku z ogromnym zainteresowaniem fanów KULTu boxem „KULT XXX” wydawnictwo SP RECORDS postanowiło zwiększyć nakład do 1200 egzemplarzy.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez ron oczywistek » 15 lis 2012, o 13:29

Aż dziw bierze że SP prosi o przysyłanie sugestii... :D
Avatar użytkownika
 
Posty: 64
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:49
Lokalizacja: Opole

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez Jedras » 15 lis 2012, o 13:34

Muszę poszukać jakiegoś Mikołaja z luźną gotówką;)
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez holyfido » 15 lis 2012, o 14:22

W związku z ogromnym zainteresowaniem fanów KULTu boxem „KULT XXX” wydawnictwo SP RECORDS postanowiło zwiększyć nakład do 1200 egzemplarzy.

To sprawdzona informacja?

Jeśli tak, to ja dziękuję. Zastanawiałem się chwilę nad tym wydawnictwem, ale tego się właśnie obawiałem, że wydawca zmieni zdanie i zrobi dodruk. Zaraz się okaże, że może jednak 1400, a potem, że będzie drugie wydanie. Nie dziękuję.
Słowo Sprecords nie ma żadnej wartości więc i to wydanie nie ma wartości.
 
Posty: 71
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 10:08

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez wernyhora » 15 lis 2012, o 14:29

holyfido napisał(a):W związku z ogromnym zainteresowaniem fanów KULTu boxem „KULT XXX” wydawnictwo SP RECORDS postanowiło zwiększyć nakład do 1200 egzemplarzy.

To sprawdzona informacja?

Jeśli tak, to ja dziękuję. Zastanawiałem się chwilę nad tym wydawnictwem, ale tego się właśnie obawiałem, że wydawca zmieni zdanie i zrobi dodruk. Zaraz się okaże, że może jednak 1400, a potem, że będzie drugie wydanie. Nie dziękuję.
Słowo Sprecords nie ma żadnej wartości więc i to wydanie nie ma wartości.



sprawdzona, na oficjalnej jest napisane.
 
Posty: 106
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 11:19
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez Adam » 15 lis 2012, o 14:52

holyfido napisał(a):W związku z ogromnym zainteresowaniem fanów KULTu boxem „KULT XXX” wydawnictwo SP RECORDS postanowiło zwiększyć nakład do 1200 egzemplarzy.

To sprawdzona informacja?

Jeśli tak, to ja dziękuję. Zastanawiałem się chwilę nad tym wydawnictwem, ale tego się właśnie obawiałem, że wydawca zmieni zdanie i zrobi dodruk. Zaraz się okaże, że może jednak 1400, a potem, że będzie drugie wydanie. Nie dziękuję.
Słowo Sprecords nie ma żadnej wartości więc i to wydanie nie ma wartości.

Nie rozumiem - nie kupisz, bo wydanie nie będzie aż tak elitarne? Czy obawiasz się, że z czasem cena zmaleje?
 
Posty: 83
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:52

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez Łukasz_eM » 15 lis 2012, o 15:18

Ciekaw jestem jak szybko rozejdą się te boxy "W związku z ogromnym zainteresowaniem fanów..." - zainteresowanie na pewno jest ogromne, ale ciekaw jestem ile zostało złożonych zamówień, ile osób na to stać w tym okresie...
Coś mi się wydaje, że zwiększenie nakładu, a zwłaszcza to "ogromne zainteresowanie", to zwykły chwyt marketingowy.
Takie danie znaku, napędzanie - "Kupujcie jak najszybciej, bo za miesiąc już nie będzie !" i dupa ; )
 
Posty: 448
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:48

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez adikropkaer » 15 lis 2012, o 15:30

Teraz można kupić za 670, a za rok, dwa sprzedać za 2 razy tyle (jak się nie otworzy i nie naruszy żadnych folii).
Po za tym cena boxu wychodzi tyle samo co kupienie wszystkich płyt osobno.
Płyt KULTU jest 16 razy 30 zł = 480 zł
plus
12 singli razy 20 zł = 240 zł
Czyli razem 720 zł
Cena bez zniżki na empik.com 800 zł (670 ze zniżką)
Jedynie dochodzi do tego chujo... box plus parę "niepublikowanych" zdjęć. Więc rozważcie to sami. Ten box to dobra opcja dla kogoś bogatego, komu nie chce się zbierać płyt osobno. No i tego kto lubi cyferki numerowane na płytach.
 
Posty: 15
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:52

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez Adam » 15 lis 2012, o 15:39

adikropkaer napisał(a):Teraz można kupić za 670, a za rok, dwa sprzedać za 2 razy tyle (jak się nie otworzy i nie naruszy żadnych folii).
Po za tym cena boxu wychodzi tyle samo co kupienie wszystkich płyt osobno.
Płyt KULTU jest 16 razy 30 zł = 480 zł
plus
12 singli razy 20 zł = 240 zł
Czyli razem 720 zł
Cena bez zniżki na empik.com 800 zł (670 ze zniżką)
Jedynie dochodzi do tego chujo... box plus parę "niepublikowanych" zdjęć. Więc rozważcie to sami. Ten box to dobra opcja dla kogoś bogatego, komu nie chce się zbierać płyt osobno. No i tego kto lubi cyferki numerowane na płytach.

Tyle że niektórych singli nie kupisz już.
 
Posty: 83
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:52

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez redhead » 15 lis 2012, o 16:31

Łukasz_eM napisał(a):.... to zwykły chwyt marketingowy.

a nawet gdyby to co z tego - wytwórnia (tu espe) to nie działalność charytatywna i też musi zarabiać - normalna sprawa
poza tym każdy produkt na rynku ma mniejsze/większe wsparcie działu marketingu - takie czasy wiadomo
box XXX to rzecz ciekawa i warta tych 6-7 stówek i tyle - warta dla kogoś dla kogo Kult to coś więcej niż jakiś tam zespół (jeden z wielu) m.in. dlatego Adikropkaer swojego boxu nigdy nie będę odsprzedawał albo coś w tym stylu (pozostałych swoich płyt i kaset Kultowych takoż - nigdy)
a czy dla bogatych? 655 zł za 28 płyt (w tym podwójne + 2xdvd) to nie jest dużo - wychodzi cos koło 20 zł za sztukę
a czy to aż takie elitarne miałoby byc że tylko 1000-1200 i koniec? czy kwestia tych śmiesznych numerków jest aż taka elitarna? mi to akurat wisi ta liczba sztuk boxu i te numerki - jeśli będzie zaintersowanie to czemu SP ma nie dodrukować nakładu? wolny rynek w końcu
mam nadzieje właśnie akurat że nawet ci którzy do tej pory "jechali na piratach" opamiętaja się i kupią sobie box bo i cena i okazja jest wielce atrakcyjna
oczywiście SP ma kilka rzeczy za uszami ale akurat tutaj wielce mnie pozytywnie zaskoczyli - Box choć spóźniony o min. pół roku to jednak JEST :D i wreszcie będę miał single w komplecie (a nie będe musiał patrzeć na allegro i ceny kosmiczne singlowe z nadzieją że może uda się nabyć perełkę ciut taniej)
sumując - cena ok, pomysł ok, nic tylko kupić, mam nadzieję że wykonanie będzie niezgorsze

pozdr
"Taka jest moja koncepcja, tak ja to widzę"
 
Posty: 315
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:39

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez Łukasz_eM » 15 lis 2012, o 16:56

redhead napisał(a):a nawet gdyby to co z tego

Nic z tego, napisałem tylko jakie mogą być tego skutki, czyli wielka napinka, żeby jak najszybciej zakupić produkt ; )

redhead napisał(a):box XXX to rzecz ciekawa i warta tych 6-7 stówek i tyle


Nie wiem czy warta, ponieważ nie posiadam. Nikt chyba jeszcze nie posiada
Jak na razie dostaliśmy jakiś tam "projekt graficzny" zero dokładnych zdjęć, jak się to prezentuje i w ogóle.

No ale zamawiać już można !
A co !
 
Posty: 448
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:48

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez Buli » 15 lis 2012, o 17:08

Łukasz_eM napisał(a):No ale zamawiać już można !
A co !


Takoż uczyniłem.
ja naprawdę mam szacunek do siebie ...... Goomi _ Tomasz Gomółka, Kraków, Nowa Huta
 
Posty: 167
Dołączył(a): 9 wrz 2012, o 23:43
Lokalizacja: Miasto prywatne

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez adikropkaer » 15 lis 2012, o 18:00

A w ogóle, jak zamówiłem na empik.com to już mam pewność, że to otrzymam po premierze? Tzn, czy mam to już zaklepane, czy może zabraknąć ? Bo zastanawiam się nad sprzedażą dotychczasowych płyt Kultu, i zakupem tego boxa.
Redhead- może 655 zł to niedużo, i nie jest tylko dla bogatych, ale ile ludzi skombinuje tą kasę w ciągu 3 tygodni ?

Kurde kusi mnie ten box, ale nigdy nie wydałem na raz 7 stów na płyty ;d
 
Posty: 15
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:52

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez Adam » 15 lis 2012, o 18:07

Empik zastrzega, że może wycofać zamówienia, więc nigdy nic nie wiadomo. Ale jeśli wyczerpie się nakład, to produkt powinien stać się niedostępny, i tyle.
 
Posty: 83
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:52

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez taataah » 15 lis 2012, o 18:22

ufff zamowione
tylko nie mowcie zonie ile to niby kosztuje bo box pink floydow za 200 dolcow do dzis mi wypomina:)
pawarotaradio.pl
"Co ten dziadek właściwie pierdoli? Czy kpi? Czy pyta? Czy dupa go boli?
Pięćdziesiąt już prawie ma lat,Co to, za jaki on widzi świat?"
Avatar użytkownika
 
Posty: 236
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:37
Lokalizacja: Azeroth

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez redhead » 15 lis 2012, o 18:28

wyraźnie napisali
Uwaga: Ilość sztuk ograniczona. Zastrzegamy sobie możliwość anulacji zamówień wg kolejności, jeśli ilość zamówień przekroczy dostępny nakład.

pytanie po ilu godzinach/dniach nakład sie wyczepał/wyczerpie - decyduje pewnie kolejność (wbrew pozorom 1000-1200 sztuk w skali kraju/zagranicy to nie tak dużo znowu)
moje zamówienie poszło coś koło 9 rano dzisiaj więc raczej jestem pewny swego
"Taka jest moja koncepcja, tak ja to widzę"
 
Posty: 315
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:39

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez polake » 15 lis 2012, o 18:30

Już zniknął box ze strony empiku... LOL. Przegapiłem :o
polake.art.pl wywiady z Januszem Zdunkiem: nr1 nr2
Obrazek
Stoję goły pod prysznicem, wkoło wszędzie goło
pod prysznicem z kolegami i jest mi wesoło!
Avatar użytkownika
 
Posty: 137
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:37

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez adikropkaer » 15 lis 2012, o 20:05

Sprzedam ci za 2 tys. jak dostane ;d
 
Posty: 15
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:52

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez rychu » 15 lis 2012, o 20:30

Box jak dla mnie jest dobrą okazją uzupełnienia dyskografii i wyszedł w idealnym czasie. Płyty od Salonu do MTV posiadam na CD. Reszta (nie wszystkie) tylko MC w różnym stanie, pogubione okładki itp - z czasem chciałem sobie wymieniać je na wersję CD.

Na zakup singli w cenach ~200 zł nigdy bym sobie nie pozwolił.

Licząc na szybko 300 zł bym wydal na same brakujące płyty na CD'kach. Zakup więc wszystkich singli cenie 355zł jawi mi się teraz jako okazja (przy cenach 100-200 zł sztuka jakie padają na allegro).

Jednak sytuacja każdego jest inna.

Oby ząbki nie były wyjebane. 2 tygodnie temu będąc w sklepie miałem już łapach Mojego wydawce ale grzechotało aż miło wewnątrz opakowania to zrezygnowałem.
Ludzie nie wykształceni sa o wiele lepsi od ludzi wykształconych.
Człowiek wykształcony jest silnie spaczony swoją wiedzą. A. C
Avatar użytkownika
 
Posty: 84
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 21:59

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez redhead » 15 lis 2012, o 21:12

rychu napisał(a):Box jak dla mnie jest dobrą okazją uzupełnienia dyskografii i wyszedł w idealnym czasie.

niemal identycznie u mnie - doskonała okazja aby sobie uzupełnic kolekcje o te single nieszczęsne co to mi ich brakło - a i LP z nowym remasteringiem miło będzie posłuchać
=============================================
faktycznie na empik.com produkt niedostępny
wychodzi zatem na to że nakład sie sprzedał w niecałe 24h
wynik rewelacja zważywszy że to nie nowa rzecz (płyta) a i cena wysoka jak jednorazowo
tylko Kult jest chyba w stanie coś takiego w PL popełnić

pozostaje czekać do 4.12 (data odbioru) ;) :)
pozdr
"Taka jest moja koncepcja, tak ja to widzę"
 
Posty: 315
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:39

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez wernyhora » 15 lis 2012, o 21:20

redhead napisał(a):
rychu napisał(a):Box jak dla mnie jest dobrą okazją uzupełnienia dyskografii i wyszedł w idealnym czasie.

niemal identycznie u mnie - doskonała okazja aby sobie uzupełnic kolekcje o te single nieszczęsne co to mi ich brakło - a i LP z nowym remasteringiem miło będzie posłuchać
=============================================
faktycznie na empik.com produkt niedostępny
wychodzi zatem na to że nakład sie sprzedał w niecałe 24h
wynik rewelacja zważywszy że to nie nowa rzecz (płyta) a i cena wysoka jak jednorazowo
tylko Kult jest chyba w stanie coś takiego w PL popełnić

pozostaje czekać do 4.12 (data odbioru) ;) :)
pozdr


nie wydaje mi się żeby cały nakład poszedł do Empika, przeca Wydafca też musi na swojej stronie pare sprzedać :P
 
Posty: 106
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 11:19
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez bodzioooo » 15 lis 2012, o 21:25

ja zdążyłem jeszcze zabukować na empik.com,ale zrobiłem to rano,jak wróciłem z pracy.
Wtedy było jeszcze można bezproblemowo.
Ale znająć SP i zycie to na tym tysiącu zapewne sie sie skończy ten nakład.
Poczekajmy,zobaczymy :)
 
Posty: 110
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:39
Lokalizacja: Nowa Ruda/ J-L

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez k@zelot » 15 lis 2012, o 22:53

Data premiery grudzień 2012. Podana data 3.12.2012 jest datą prawdopodobną, ale jeszcze nie potwierdzoną.

Box jest wydawnictwem zawierającym absolutnie wszystkie dzieła zespołu KULT, w dodatku na nowo zremasterowane wraz ze wszystkimi legendarnymi singlami jakie się ukazały. Dodatkowo w boxie znajduje się album z unikalnymi, prywatnymi zdjęciami wszystkich grających muzyków.
Wydawnictwo ukazuje się w limitowanej edycji, gdzie każdy singiel, każda płyta ma indywidualny numer egzemplarza, wspólny z pozostałymi w boxie.

Płyty:

„Kult”
„Posłuchaj to do ciebie”
„Spokojnie”
„Kaseta”
„Tan”
„45/89”
„Your eyes”
“Tata Kazika”
„Muj wydafca”
„Tata 2”
„Ostateczny krach systemu korporacji”
„Salon Recreativo” 2CD
„Poligono Industrial” CD + DVD
“Hurra!”
“MTV Unplugged” 2CD + DVD

Single:

“Piloci/Do Ani”
„45/89”
„Panie Waldku, Pan się nie boi czyli lewy czerwcowy”
„Komu bije dzwon”
„Gdy nie ma dzieci”
„Dziewczyna bez zęba na przedzie”
„Brooklynska rada Żydów”
„Łączmy się w pary kochajmy się”
„Kazelot”
„Kocham cię a miłością swoją”
„Pan pancerny”
„Marysia”
„Karinga – hurra! Suplement”

Tytuł: XXX lat
Wykonawca: Kult
Dystrybutor: Firma Księgarska Jacek i Krzysztof Olesiejuk
Data premiery: 2012-12-03
Nośnik: CD
Ilość nośników: 28
Data nagrania: 2012
Oglądasz się na innych, o sobie nic nie wiesz
Ile dałeś światu, ile wziąłeś dla siebie?
Zadajesz pytania: po co, komu i dlaczego?
Co zrobiłeś dobrego dla człowieka drugiego?
BO JA MAM TO
CZEGO TY NIGDY NIE BĘDZIESZ MIEĆ
CHOCIAŻ BARDZO TEGO PRAGNIESZ
...
Avatar użytkownika
 
Posty: 293
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 08:43
Lokalizacja: 100LICA / LBN

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez Buli » 15 lis 2012, o 23:01

Też zdążyłem.Ładny prezent,choć kosztowny nieco się szykuje na urodziny.Ale mogło być gorzej.Będzie ciekawie.
ja naprawdę mam szacunek do siebie ...... Goomi _ Tomasz Gomółka, Kraków, Nowa Huta
 
Posty: 167
Dołączył(a): 9 wrz 2012, o 23:43
Lokalizacja: Miasto prywatne

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez k@zelot » 15 lis 2012, o 23:07

Buli napisał(a):Też zdążyłem.Ładny prezent,choć kosztowny nieco się szykuje na urodziny.Ale mogło być gorzej.Będzie ciekawie.

Fuck a ja nie:/ teraz muszę coś wykombinować:/
Jakieś pomysły?
Oglądasz się na innych, o sobie nic nie wiesz
Ile dałeś światu, ile wziąłeś dla siebie?
Zadajesz pytania: po co, komu i dlaczego?
Co zrobiłeś dobrego dla człowieka drugiego?
BO JA MAM TO
CZEGO TY NIGDY NIE BĘDZIESZ MIEĆ
CHOCIAŻ BARDZO TEGO PRAGNIESZ
...
Avatar użytkownika
 
Posty: 293
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 08:43
Lokalizacja: 100LICA / LBN

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 201 gości

cron