WYWIADY

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: WYWIADY

Postprzez wmig » 23 sie 2016, o 09:55

Onyx - dzięki :)
 
Posty: 54
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 10:58

Re: WYWIADY

Postprzez onyx » 20 wrz 2016, o 21:26

Od lat jest co czytać bezstronnie 8-)
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2508
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: WYWIADY

Postprzez onyx » 26 paź 2016, o 22:38

https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2508
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: WYWIADY

Postprzez donkey » 2 lis 2016, o 17:44

Wywiad we Wprost z Kazikiem o ostatniej płycie: http://www.zajefajna.com/czasopisma-i-g ... -a-354316/
Zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy z knajpy gondolą

http://www.youtube.com/watch?v=raZ-ltWuS9I
Avatar użytkownika
 
Posty: 937
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 08:59

Re: WYWIADY

Postprzez Łukasz_eM » 25 lis 2016, o 15:20

Kazik w Trójce - Lista osobista od godziny 19:05

http://www.polskieradio.pl/9/349/Artyku ... wej-plycie
 
Posty: 448
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:48

Re: WYWIADY

Postprzez babeo » 28 lis 2016, o 08:22

Można tego gdzieś posłuchać? bo jakoś nie widzę na www trójki...
Avatar użytkownika
 
Posty: 203
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 17:46

Re: WYWIADY

Postprzez Łukasz_eM » 28 lis 2016, o 13:16

 
Posty: 448
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:48

Re: WYWIADY

Postprzez jura64 » 10 cze 2017, o 10:24

Kilka świeżych wywiadów :)

Telewizja PUBliczna na YT:

Krzysztof Dr Yry Radzimski
Kazik Staszewski - cz. 1
Kazik Staszewski - cz. 2


Poranna rozmowa w RMF FM na YT

Kazik Staszewski - cz. 1
Kazik Staszewski - cz. 2
Już umiera ta kraina, tego nikt już nie powstrzyma
Avatar użytkownika
 
Posty: 47
Dołączył(a): 21 maja 2015, o 17:45
Lokalizacja: Syberka

Re: WYWIADY

Postprzez dwaeuro » 17 cze 2017, o 12:53

Dzisiaj w Trójce w Audycji Piotra Metza (od 19.05 do 22.00) gościem będzie Kazik. Rozmowa o najnowszej płycie.
 
Posty: 81
Dołączył(a): 14 wrz 2012, o 20:59

Re: WYWIADY

Postprzez djadijos » 20 cze 2017, o 02:05

http://m.onet.pl/rozrywka/muzyka/rock,hjqr32

Kazik sam przyznaje się że teksty już nie są takie dobre i że nie musi już utrzymywać się z muzyki.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: WYWIADY

Postprzez onyx » 20 cze 2017, o 08:57

Niezmienna szczerość,a koncerty i tak pozostają piorytetową sprawą.
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2508
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: WYWIADY

Postprzez marman » 3 lip 2017, o 09:55

Dziś od godziny 18.30 w Radio Gdańsk wywiad z Kazikiem
http://radiogdansk.pl/sluchaj-rg-kanaly
 
Posty: 145
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:54

Re: WYWIADY

Postprzez Marcowy » 2 sty 2018, o 14:04

Mazurek rozmawia z Kazikiem w RFM - http://www.rmf24.pl/filmy/news-kazik-st ... Id,2483993.

Tendencyjnie wybrane cytaty:

- Ja nie czuję teraz, żeby moja wolność była w jakiś sposób zagrożona.

- (...)może to dosyć egoistyczne i merkantylnie zabrzmi, nawet ostatnio się dowiedziałem, że podniesiono mi i innym artystom kwotę wolną od... (...) To jest mocno odczuwalne w kieszeni.

- (...) ostatnio przeczytałem w jeden dzień książkę, zresztą dziennikarki Gazety Wyborczej pt. "Polska odwraca oczy", gdzie jest jednoznaczne określenie, że te sądy były jednak nie za fajne za jeszcze niedawnych lat. Skąd nagle taki pęd i taka ogromna chęć bronienia tej zmurszałej struktury w ogóle i tak dalej. Ja tylko pytam.

Trochu przerażające... :shock:
Avatar użytkownika
 
Posty: 107
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:56

Re: WYWIADY

Postprzez donkey » 2 sty 2018, o 15:08

Marcowy napisał(a):Mazurek rozmawia z Kazikiem w RFM - http://www.rmf24.pl/filmy/news-kazik-st ... Id,2483993.

Tendencyjnie wybrane cytaty:

- Ja nie czuję teraz, żeby moja wolność była w jakiś sposób zagrożona.

- (...)może to dosyć egoistyczne i merkantylnie zabrzmi, nawet ostatnio się dowiedziałem, że podniesiono mi i innym artystom kwotę wolną od... (...) To jest mocno odczuwalne w kieszeni.

- (...) ostatnio przeczytałem w jeden dzień książkę, zresztą dziennikarki Gazety Wyborczej pt. "Polska odwraca oczy", gdzie jest jednoznaczne określenie, że te sądy były jednak nie za fajne za jeszcze niedawnych lat. Skąd nagle taki pęd i taka ogromna chęć bronienia tej zmurszałej struktury w ogóle i tak dalej. Ja tylko pytam.

Trochu przerażające... :shock:


Kurwski powinien swojego kolegę Kazika zatrudnić w TVP za 50 000 złotych na rękę miesięcznie.

P. S. Na razie też się nie czuję zagrożony. Tylko jak można być tak naiwnym by wierzyć, że ta reforma ma coś więcej na celu niż całkowita kontrola Wymiaru Sprawiedliwości przez socjopatów z PiSu (czytaj obsadzenie wszystkich najważniejszych stanowisk swoimi). Poza tym jak kiedyś PiS przegra, kolejna władza będzie miała te same narzędzia, a ta formacja która pokona kiedyś PiS będzie zapewne dość ekstremalna. Kaziku-- ...produkują wódkę abyś sam nie mógł myśleć...
Zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy z knajpy gondolą

http://www.youtube.com/watch?v=raZ-ltWuS9I
Avatar użytkownika
 
Posty: 937
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 08:59

Re: WYWIADY

Postprzez artek » 2 sty 2018, o 15:55

donkey napisał(a):
Marcowy napisał(a):Mazurek rozmawia z Kazikiem w RFM - http://www.rmf24.pl/filmy/news-kazik-st ... Id,2483993.

Tendencyjnie wybrane cytaty:

- Ja nie czuję teraz, żeby moja wolność była w jakiś sposób zagrożona.

- (...)może to dosyć egoistyczne i merkantylnie zabrzmi, nawet ostatnio się dowiedziałem, że podniesiono mi i innym artystom kwotę wolną od... (...) To jest mocno odczuwalne w kieszeni.

- (...) ostatnio przeczytałem w jeden dzień książkę, zresztą dziennikarki Gazety Wyborczej pt. "Polska odwraca oczy", gdzie jest jednoznaczne określenie, że te sądy były jednak nie za fajne za jeszcze niedawnych lat. Skąd nagle taki pęd i taka ogromna chęć bronienia tej zmurszałej struktury w ogóle i tak dalej. Ja tylko pytam.

Trochu przerażające... :shock:


Kurwski powinien swojego kolegę Kazika zatrudnić w TVP za 50 000 złotych na rękę miesięcznie.

P. S. Na razie też się nie czuję zagrożony. Tylko jak można być tak naiwnym by wierzyć, że ta reforma ma coś więcej na celu niż całkowita kontrola Wymiaru Sprawiedliwości przez socjopatów z PiSu (czytaj obsadzenie wszystkich najważniejszych stanowisk swoimi). Poza tym jak kiedyś PiS przegra, kolejna władza będzie miała te same narzędzia, a ta formacja która pokona kiedyś PiS będzie zapewne dość ekstremalna. Kaziku-- ...produkują wódkę abyś sam nie mógł myśleć...





Siły, nazwijmy je politycznymi, które tak narzekają na PiS, mają niezwykle proste zadanie.
Wystarczy wygrać wybory, objąć władzę i zmieniać ten pisowski bałagan.

Kasty, które protestują, mamią nieświadomych niczego obywateli i protestują przeciwko utracie swoich dotychczasowych przywilejów.
Ci nieświadomi, dają się wciągać w te gierki, brudzą chodniki woskiem, albo głodują (nie rotacyjnie) a i tak gówno z tego mieć będą. Natomiast są niezwykle potrzebni i użyteczni dla tych wszelakich rozgrywek.

Nie oceniajmy gościa, który ma 54 lata skończone, rodzinę, dobrze prosperującą firmę i kupę sukcesów w życiu.
Nie oceniajmy, bo nie mamy tych lat, tych możliwości, tych doświadczeń, itd.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: WYWIADY

Postprzez Krzysieq » 2 sty 2018, o 16:32

Marcowy napisał(a):Mazurek rozmawia z Kazikiem w RFM - http://www.rmf24.pl/filmy/news-kazik-st ... Id,2483993.

Tendencyjnie wybrane cytaty:

- Ja nie czuję teraz, żeby moja wolność była w jakiś sposób zagrożona.

- (...)może to dosyć egoistyczne i merkantylnie zabrzmi, nawet ostatnio się dowiedziałem, że podniesiono mi i innym artystom kwotę wolną od... (...) To jest mocno odczuwalne w kieszeni.

- (...) ostatnio przeczytałem w jeden dzień książkę, zresztą dziennikarki Gazety Wyborczej pt. "Polska odwraca oczy", gdzie jest jednoznaczne określenie, że te sądy były jednak nie za fajne za jeszcze niedawnych lat. Skąd nagle taki pęd i taka ogromna chęć bronienia tej zmurszałej struktury w ogóle i tak dalej. Ja tylko pytam.

Trochu przerażające... :shock:

Kolejny raz potwierdza się:

Hej, prorocy moi z gniewnych lat
obrastacie w tłuszcz.
Już was w swoje szpony dopadł szmal.
Zdrada płynie z ust.


Kazimierz Staszewski - Jan Pietrzak polskiego rocka. ;)
Kaliber 44 - Księga Tajemnicza. Prolog.
No way.
Avatar użytkownika
 
Posty: 128
Dołączył(a): 7 lip 2014, o 20:39
Lokalizacja: Brzeg/Toruń

Re: WYWIADY

Postprzez artek » 2 sty 2018, o 23:50

Krzysieq napisał(a):

Kazimierz Staszewski - Jan Pietrzak polskiego rocka. ;)




za młody na Pietrzaka
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: WYWIADY

Postprzez Kriz » 3 sty 2018, o 14:35

Wygląda to słabo.
Ale z drugiej strony, Kazik od dawna mówi, że wobec podziału światpoglądowego na proPiS i antyPiS nie chce stawać po żadnej ze stron - nie chce być kojarzony jako zwolennik PiS ani zwolennik PO, SLD etc (a byłby za takiego uznany gdyby wypowiedział się twardo przeciw kaczorom). Zreszta gdyby zostawić wywiady i inne wypowiedzi medialne a spojrzeć na to co chyba najważniejsze czyli teksty piosenek...
Dwururka - krytyka homofobii z zaznaczeniem, że od czasu wygranej PiS miała się ona nasilić
Cisza Nocna - jeśli wmówi się ludziom wspólnego wroga, łatwiej tymi ludźmi manipulować - taką właśnie strategię ma PiS
Odejdę - część poświęcona Kaczyńskiemu daleka jest od pochwały czy sympatii
Pęknięty dom - zawarte w utworze odniesienie do pisowskiego elektoratu można uznać wręcz za obraźliwe.
Czy faktycznie więc Kazik jest prorządowy?

Nie zmienia to faktu, że nie rozumiem dlaczego Kazik nie widzi, że to co się z Sądami teraz dzieje to niemal powrot do PRL. Fakt, sądy źle działały, ale wprowadzane zmiany (1) niczego nie ulepszą (2) uczynią je instytucjami slużalczymi wobec władzy.
 
Posty: 9
Dołączył(a): 21 lis 2013, o 12:53

Re: WYWIADY

Postprzez artek » 3 sty 2018, o 17:23

Kriz napisał(a):Fakt, sądy źle działały, ale wprowadzane zmiany (1) niczego nie ulepszą (2) uczynią je instytucjami slużalczymi wobec władzy.


Prorok jaki czy co?
Dlaczego Kazik ma się jednoznacznie opowiedzieć? Opowiedzieć przeciw pis?
Kolejna Janda, Cielecka, Stuhr, Maleńczuk?
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: WYWIADY

Postprzez Marcowy » 3 sty 2018, o 18:08

Dopowiadając: dwa pierwsze stwierdzenia mnie zdziwiły, ale ostatecznie jestem w stanie je zrozumieć, bo:

- "Ja nie czuję teraz, żeby moja wolność była w jakiś sposób zagrożona" - Jeśli Kazik nie czuje, to nie czuje. Co zrobisz?
Nic nie zrobisz :-)

- "Podniesiono mi i innym artystom kwotę wolną od [podatku] (...) To jest mocno odczuwalne w kieszeni". - Gdyby mojej grupie zawodowej obniżono w ten sposób podatki, to też bym się zwyczajnie, po ludzku ucieszył - niezależnie od tego, która formacja tego dokonała.

Najbardziej przerażający jest ten cytat:

- (...) Skąd nagle taki pęd i taka ogromna chęć bronienia tej zmurszałej struktury w ogóle i tak dalej. Ja tylko pytam.

Bo po pierwsze: Kazik zdaje się nie rozumieć, że ten cały "pęd" i "chęć" nie mają na celu bronienie jakiejkolwiek "zmurszałej struktury", ale podstaw trójpodziału władzy, który się zachwiał, a na nim opiera się każda demokracja.
A po drugie: ta ostatnia wypowiedź idealnie wpisuje się w PIS-owską narrację: skąd taki pęd? kto tym kieruje? komu na tym zależy? Mgiełka niedopowiedzenia, smrodek sugestii.
I jeszcze na koniec to oportunistyczne: "Ja tylko pytam", czyli że niby nic nie twierdzę, tylko tak sobie tylko gaworzę...
Tego nie rozumiem i to mnie przeraża.
Avatar użytkownika
 
Posty: 107
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:56

Re: WYWIADY

Postprzez amerykanin » 3 sty 2018, o 18:19

"Bo artysta syty nie ma nic do powiedzenia...."
 
Posty: 69
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 19:06

Re: WYWIADY

Postprzez sumkinda » 4 sty 2018, o 02:10

[quote="Marcowy"]Dopowiadając: dwa pierwsze stwierdzenia mnie zdziwiły, ale ostatecznie jestem w stanie je zrozumieć, bo:

- "Ja nie czuję teraz, żeby moja wolność była w jakiś sposób zagrożona" - Jeśli Kazik nie czuje, to nie czuje. Co zrobisz?
Nic nie zrobisz :-)

- "Podniesiono mi i innym artystom kwotę wolną od [podatku] (...) To jest mocno odczuwalne w kieszeni". - Gdyby mojej grupie zawodowej obniżono w ten sposób podatki, to też bym się zwyczajnie, po ludzku ucieszył - niezależnie od tego, która formacja tego dokonała.

Najbardziej przerażający jest ten cytat:

- (...) Skąd nagle taki pęd i taka ogromna chęć bronienia tej zmurszałej struktury w ogóle i tak dalej. Ja tylko pytam.

Bo po pierwsze: Kazik zdaje się nie rozumieć, że ten cały "pęd" i "chęć" nie mają na celu bronienie jakiejkolwiek "zmurszałej struktury", ale podstaw trójpodziału władzy, który się zachwiał, a na nim opiera się każda demokracja.
A po drugie: ta ostatnia wypowiedź idealnie wpisuje się w PIS-owską narrację: skąd taki pęd? kto tym kieruje? komu na tym zależy? Mgiełka niedopowiedzenia, smrodek sugestii.
I jeszcze na koniec to oportunistyczne: "Ja tylko pytam", czyli że niby nic nie twierdzę, tylko tak sobie tylko gaworzę...
Tego nie rozumiem i to mnie przeraża.

To jest bardzo proste - tylko trzeba czytać od końca:
Interludium. Przerażanie - bo nie rozumiesz (mnie też zawsze przeraża czego nie rozumiem)
2. Kto pyta nie błądzi - stare ale jare (nie ma głupich pytań - są tylko głupie odpowiedzi)
3.Ad. po drugie: pęd - faktycznie jest, ale czy sądy działały i działają dobrze?, reszta 4/5 to perfidna erystyka - odsyłam do literatury
5. Ad. po pierwsze: tzw. trójpodział nie jest i nigdy nie był wyznacznikiem demokracji - powrót do szkoły (WOS)


Jak dla mnie Kazo dał rade (w naszych okolicznościach - hehe)
Pamiętam powstanie warszawskie, bo powstałem po imprezie we Warszawie właśnie...
Avatar użytkownika
 
Posty: 123
Dołączył(a): 19 kwi 2013, o 15:08
Lokalizacja: Piła, Warszawa, Ełk

Re: WYWIADY

Postprzez Artek Miszcz » 5 sty 2018, o 21:03

I znów cisną biednego Kazelota, tym razem sam pan były wicepremier i minister finansów, że aż musieli o tym wspomnieć w "Wiadomościach" :p
 
Posty: 106
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 18:51
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: WYWIADY

Postprzez Grzesiek » 5 sty 2018, o 22:42

To dla kontekstu wywiad z Kazikiem dla rp:
http://www.rp.pl/RZECZoPOLITYCE/1801096 ... yczne.html
Avatar użytkownika
 
Posty: 199
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:23

Re: WYWIADY

Postprzez artek » 6 sty 2018, o 11:31

Artek Miszcz napisał(a):I znów cisną biednego Kazelota, tym razem sam pan były wicepremier i minister finansów, że aż musieli o tym wspomnieć w "Wiadomościach" :p




https://wiadomosci.tvp.pl/35231985/05012018-1930



11 minuta
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości

cron