Łódź – ODWOŁANY – zmiana terminu

16/06/2021
19:00 - 21:30

Miejsce:
Wytwórnia

Drodzy… bardzo nie lubimy przekazywać takich informacji… jednak niestety, z powodu nagłej niedyspozycji wokalnej Kazika , jesteśmy zmuszeni przełożyć jutrzejszy (16 czerwca) koncert Kult Akustik w łódzkim Klubie Wytwórnia, a także zaplanowany na dzień później koncert w CKK Jordanki w Toruniu.
Bardzo przepraszamy za zaistniałe niedogodności, jednak w tej sytuacji zdrowie Kazika jest dla nas najważniejsze.
Wkrótce poinformujemy o nowych terminach tych wydarzeń. Wszystkie dotychczas zakupione bilety automatycznie zachowają swoją ważność dla nowych dat.
Koncert KULT AKUSTIK
18:00 – otwarcie drzwi
19:00 – początek koncertu
Trasa KULT Akustik 2021
🎟 Bilety – 159 zł → bit.ly/KA2021_Lodz
Dostępne w sprzedaży internetowej na www.stodola.pl oraz www.ticketclub.pl.
Koncert Kult Akustik 2021 odbędzie się z zachowaniem aktualnych obostrzeń reżimu sanitarnego.
Liczba dostępnych miejsc siedzących jest limitowana, a między krzesłami zachowane zostaną odstępy.
Udział w wydarzeniach będą mogły wziąć wyłącznie osoby zaopatrzone w środki ochrony osobistej, które przekażą Organizatorowi podpisane Oświadczenie Uczestnika Wydarzenia. Posiadacze biletów zostaną również poproszeni o korzystanie z płynów dezynfekujących, a także o zachowywanie dystansu.
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl