Kult - Made In Poland

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: Kult - Made In Poland

Postprzez djadijos » 14 sty 2018, o 21:19

Brzmieniowo naprawdę fajna ta część II. Jednak nadal brakuje TDK Kaseta i kilku innych utworów.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Kult - Made In Poland

Postprzez Thorgal » 15 sty 2018, o 00:55

TDK Kasetę powinni wydac jako singiel z 12 roznymi wersjami. To epicki utwor.
mój blog: pbartosik.pl
Avatar użytkownika
 
Posty: 366
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 11:05
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kult - Made In Poland

Postprzez somekind » 19 sty 2018, o 02:56

Thorgal napisał(a):TDK Kasetę powinni wydac jako singiel z 12 roznymi wersjami. To epicki utwor.

Tak, kuźwa, epopeja co najmniej.
Lista sklepów wielkopowierzchniowych w Wałbrzychu:
Agata Meble
Galeria Handlowa „Victoria”
Galeria Handlowa „Auchan”
Centrum Handlowe „Centrum OK”
Centrum Handlowe „Real”
Centrum Handlowe „Kaufland”
„OBI”
„Castorama”
„Makro”
„Tesco”
Avatar użytkownika
 
Posty: 209
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 22:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kult - Made In Poland

Postprzez Jedras » 19 sty 2018, o 17:19

djadijos napisał(a):Brzmieniowo naprawdę fajna ta część II. Jednak nadal brakuje TDK Kaseta i kilku innych utworów.


Nic się nie bój, pewnie doczekamy się jeszcze 3 i 4 części;)
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Kult - Made In Poland

Postprzez djadijos » 20 sty 2018, o 02:00

Właśnie że nie.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Kult - Made In Poland

Postprzez donkey » 20 sty 2018, o 13:29

To najgorzej sprzedająca się płyta Kultu w historii.
Zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy z knajpy gondolą

http://www.youtube.com/watch?v=raZ-ltWuS9I
Avatar użytkownika
 
Posty: 937
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 08:59

Re: Kult - Made In Poland

Postprzez artek » 20 sty 2018, o 15:57

Jedras napisał(a):
djadijos napisał(a):Brzmieniowo naprawdę fajna ta część II. Jednak nadal brakuje TDK Kaseta i kilku innych utworów.


Nic się nie bój, pewnie doczekamy się jeszcze 3 i 4 części;)




starczy tego dobrego
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Kult - Made In Poland

Postprzez djadijos » 20 sty 2018, o 22:05

donkey napisał(a):To najgorzej sprzedająca się płyta Kultu w historii.

A ty skąd to wiesz ;) ??
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Kult - Made In Poland

Postprzez sevs » 21 sty 2018, o 11:52

dobre utwory na białej płycie, wykonanie może przeszkadzać i za duży chaos z tymi płytami
dlatego tak słabo
ale utwory dobre
Avatar użytkownika
 
Posty: 180
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:27

Re: Kult - Made In Poland

Postprzez uve » 21 sty 2018, o 16:38

djadijos napisał(a):
donkey napisał(a):To najgorzej sprzedająca się płyta Kultu w historii.

A ty skąd to wiesz ;) ??


Pewnie ma znajomego, który ma innego znajomego, który zaś ma innych znajomych, ale kodeks Bushido mu zabrania zdradzić kto to
 
Posty: 542
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:29
Lokalizacja: Tarnów

Re: Kult - Made In Poland

Postprzez djadijos » 22 sty 2018, o 00:03

Chyba Ci się jednak nie udało być smieszkiem ;)

Jednocześnie sprawdziłem olis i jest słabo, nie wiem jednak ile realnie sztuk poszło.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Kult - Made In Poland

Postprzez djadijos » 30 sty 2018, o 11:31

S.P. Records ma zamiar wrzucić drugą część Made in Poland na serwisy streamingowe w marcu ;)
Nadal nic się nie nauczyli.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Kult - Made In Poland

Postprzez uve » 30 sty 2018, o 22:53

A czego się mieli nauczyć?
Ta sama historia co z singlami?
 
Posty: 542
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:29
Lokalizacja: Tarnów

Re: Kult - Made In Poland

Postprzez djadijos » 30 sty 2018, o 23:43

Powiem wprost, z tego co widziałem nie ma w sieci tej płyty jako "pirat"

Odsłuch mógłby przekonać tych którzy jeszcze nie kupili. Czekanie tak długo by móc odsłuchać po prostu może zniechęcić wielu i zapomną o tej płycie. Albumy powinny być na spotify itp w miarę szybko, na nich tak naprawdę powinni zarabiać. A trzeba poprzez streaming walczyć z piractwem albumów czy EP będących w sprzedaży. Niech nie dają zarobić piratom, naprawdę z piractwa są duże zyski. Nie można oddawać im ten kawałek tortu. To naprawdę nie są małe pieniądze.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Kult - Made In Poland

Postprzez efiut » 31 sty 2018, o 16:37

djadijos napisał(a):S.P. Records ma zamiar wrzucić drugą część Made in Poland na serwisy streamingowe w marcu ;)
Nadal nic się nie nauczyli.

Jesteś pierdolnięty.


PS Krzysieq, podpierdol mnie.
Avatar użytkownika
 
Posty: 152
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 22:00
Lokalizacja: u nas, w Budziejowicach...

Re: Kult - Made In Poland

Postprzez Łukasz_eM » 31 sty 2018, o 18:09

efiut, zachowuj się ! :P
 
Posty: 448
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:48

Re: Kult - Made In Poland

Postprzez djadijos » 31 sty 2018, o 21:18

Tak, jestem bo krytykuje jaśnie panującego wydafce jak robi chałture??

Tam gdzie może zarobić i powinien nie potrafi działać tak jak robi to teraz cały cywilizowany świat...

Brak odsłuchu spowoduje jedynie ruch na chomikchujach itp. A tam naprawdę potrafią konkretną kasę zbić na piractwie.

Odsłuch pomógł by im w sprzedaży, na sprzedaży albumów itp głównie powinni zarabiać. Plus oczywiście jakieś dodatki typu książki, koszulki, gacie itp.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Kult - Made In Poland

Postprzez efiut » 1 lut 2018, o 04:37

Czekaj, bo źle zrozumiałem chyba. Jeśli tak, to przepraszam. Doprecyzuj - uważasz, że powinni udostępniać albumy do odsłuchu od razu po premierze, a singli nie wrzucać wcale?
Avatar użytkownika
 
Posty: 152
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 22:00
Lokalizacja: u nas, w Budziejowicach...

Re: Kult - Made In Poland

Postprzez wb83 » 1 lut 2018, o 08:16

Zostawcie chłopaka. Martwi się o zyski Pietrzaka i Kazika, dobry chłop. Pisz djadijos do s.p. może Cie zatrudnią :lol:
Avatar użytkownika
 
Posty: 274
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 18:08
Lokalizacja: Łódź

Re: Kult - Made In Poland

Postprzez artek » 1 lut 2018, o 10:08

efiut napisał(a):Czekaj, bo źle zrozumiałem chyba. Jeśli tak, to przepraszam. Doprecyzuj - uważasz, że powinni udostępniać albumy do odsłuchu od razu po premierze, a singli nie wrzucać wcale?




odpuść mu, bo jak się czyta jego wpisy, to można się co najwyżej pogubić;
winyle - źle, że wznowili, choć on ich nie kupuje
z jakimiś limitami to straciłem orientację, czy mają być edycje limitowane czy nie
ceny na allegro - jak nie znajduje, tego co chce za darmo - janusz sprzedaje
itd.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Kult - Made In Poland

Postprzez djadijos » 1 lut 2018, o 19:42

A ty artek jak możesz to zawsze szukasz okazji by komuś dopieprzyc ;)

Co do winyli:

Masz rację, nie kupiłem żadnego. Nie wykluczam jednak w przyszłości kupna, jednak na gramofon dobry trzeba dużo wydać a muszę w inne rzeczy zainwestować. Jednak krytykuje to że wydawca zamiast być chociaż fair i przestać pierdzielic głupoty że to numerowany limit a za chwilę nowa znowu numerowana limitowana edycja, tylko powinien dac jasną informacje: nakład ograniczony ale nie numerowany, jednak w przyszłości jeśli będzie zainteresowanie nie wykluczamy dotłoku. Wtedy było by naprawdę ok.

A z Januszy się masz rację śmieje. Bo trochę wkurza to że są tacy co wykupują na początku część limitowanego numerowanego nakładu by później sprzedawać. Ale to niestety dotyczy wszystkich nie tylko s.p. Records. Patrz wydania limitowane np. w rapie gdzie było tak z BonSoul.

A co do spotify to uważam że albumy czy to studyjne czy też koncertowe powinni wrzucać w miarę szybko na spotify i mp3. Nie mówię że w dniu premiery ale około max 2-3 tygodnie po.
Single to jednak coś innego, zawsze były wydawnictwem kolekcjonerskim i powinno tak pozostać.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Kult - Made In Poland

Postprzez Winylbox » 23 lut 2018, o 15:17

Odbiegając trochę od waszej dyskusji, to kupiłem tę płytę i jestem średnio zadowolony. Z wosku dochodzą szumy i trzaski, nie wiem czy tylko ja tak mam, ale jest to niepokojące. Dlatego też chciałem się zorientować, czy u was też to nie występuje. Sklep z winylami jaki mi go sprzedał to ten, nigdy nie było z nim żadnych problemów, zawsze produkty przychodziły szybko, odpowiednio zabezpieczone i o dobrej jakości, więc wykluczam problem ze strony sklepu. Dlatego też pytanie czy wasze płyty też tak mają, czy to może jakaś fabryczna usterka?
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 lut 2018, o 10:20

Re: Kult - Made In Poland

Postprzez wb83 » 23 lut 2018, o 18:59

Winylbox napisał(a):Odbiegając trochę od waszej dyskusji, to kupiłem tę płytę i jestem średnio zadowolony. Z wosku dochodzą szumy i trzaski, nie wiem czy tylko ja tak mam, ale jest to niepokojące. Dlatego też chciałem się zorientować, czy u was też to nie występuje. Sklep z winylami jaki mi go sprzedał to ten, nigdy nie było z nim żadnych problemów, zawsze produkty przychodziły szybko, odpowiednio zabezpieczone i o dobrej jakości, więc wykluczam problem ze strony sklepu. Dlatego też pytanie czy wasze płyty też tak mają, czy to może jakaś fabryczna usterka?


Jak frajerska reklama. Mogłeś chociaż inny nick sobie wymyśleć :?
Avatar użytkownika
 
Posty: 274
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 18:08
Lokalizacja: Łódź

Re: Kult - Made In Poland

Postprzez djadijos » 5 mar 2018, o 15:14

Odsłuch i mp3 gdyby jeszcze ktoś nie miał ;) :

Kod: Zaznacz cały
http://www.soundline.biz/KultMadeInPolandII/
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Kult - Made In Poland

Postprzez uve » 5 mar 2018, o 21:29

A to tak można?
 
Posty: 542
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:29
Lokalizacja: Tarnów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 195 gości