WOŚP 2013

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

WOŚP 2013

Postprzez Jaaasiek » 30 gru 2012, o 13:18

Trochę mylący może być tytuł, ale jeszcze się nowy rok nie rozpoczął a już się włączyły katolskie szczekacze i jadą po WOŚP:

http://www.wprost.pl/ar/382169/Terlikow ... 1323216474
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: WOŚP 2013

Postprzez kolodent » 30 gru 2012, o 14:38

Terlikowski znany jest ze skrajnych poglądów i postawy oszołoma więc mnie to nie dziwi to raz, dwa że zastanawia mnie czy aby nie jest to dla niego po prostu forma autopromocji i chęci zaistnienia - i dlatego robi szum :)
im lepiej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta
Avatar użytkownika
 
Posty: 395
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:18
Lokalizacja: hujcietoobchodzi

Re: WOŚP 2013

Postprzez Granik » 30 gru 2012, o 17:02

Na cokolwiek by WOŚP nie zbierała i tak zawsze będzie źle. Można tu kolejny raz przytoczyć zdanie "NIE CHCESZ, NIE DAWAJ" i kolejny raz kłócić się o wyższości Caritasu/WOŚPu i tak w kółko. Ale po co? lepiej to zlać i nie przejmować się :)
 
Posty: 185
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:29

Re: WOŚP 2013

Postprzez Jaaasiek » 30 gru 2012, o 17:17

Bo ten imbecyl sugeruje już, że WOSP może zacząć zbierać na rzekome mordowanie ludzi. To się do prokuratury nadaje. Za takie kurestwo "dziennikarskie" powinni sądzić i zamykać.

Jakie by nie miał J. Owsiak poglądy, to nie On decyduje na co zbiera WOŚP, od dawien dawna ma od tego sztab ludzi. On jest twarzą, agitatorem i promotorem tego przedsięwzięcia, a tu jeden debil opierając się na jego prywatnych poglądach przykleja łatkę całej pięknej idei. Ja nie przejdę wobec tego obojętnie, skurwysyństwo należy piętnować.
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: WOŚP 2013

Postprzez efiut » 30 gru 2012, o 17:49

A mi się nie podoba kampania reklamowa Play'a ostatnia.
Avatar użytkownika
 
Posty: 152
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 22:00
Lokalizacja: u nas, w Budziejowicach...

Re: WOŚP 2013

Postprzez sem » 31 gru 2012, o 15:47

efiut napisał(a):A mi się nie podoba kampania reklamowa Play'a ostatnia.


A co tam w niej jest?
 
Posty: 292
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:58

Re: WOŚP 2013

Postprzez efiut » 31 gru 2012, o 15:59

Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 152
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 22:00
Lokalizacja: u nas, w Budziejowicach...

Re: WOŚP 2013

Postprzez k@zelot » 31 gru 2012, o 19:14

Jak powyżej, mnie osobiście się to już tez nie podoba:/
Już wszędzie ta komercja:/
Woodstock-owa mnie zadziwiła ale WOŚP-owa to już całkiem-żenua.
Powiedzcie mi jeszcze tylko że to za free, że nie ma z tego teraz profitów pan ze spotu powyżej...
Oglądasz się na innych, o sobie nic nie wiesz
Ile dałeś światu, ile wziąłeś dla siebie?
Zadajesz pytania: po co, komu i dlaczego?
Co zrobiłeś dobrego dla człowieka drugiego?
BO JA MAM TO
CZEGO TY NIGDY NIE BĘDZIESZ MIEĆ
CHOCIAŻ BARDZO TEGO PRAGNIESZ
...
Avatar użytkownika
 
Posty: 293
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 08:43
Lokalizacja: 100LICA / LBN

Re: WOŚP 2013

Postprzez Jaaasiek » 1 sty 2013, o 21:06

Pan powyżej nie ma profitów, profity idą na konto fundacji... Ludzie to się już potrafią do wszystkiego bezmyślnie przyczepić... Komercja? I chuj? Ważne, że idzie kasa na dzieciaki i nie tylko, tak ciężko to ogarnąć?
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: WOŚP 2013

Postprzez kroy » 1 sty 2013, o 23:53

W tym roku Naprzód Janów - Ruch Chorzów na lodowisku Jantor :) niezdecydowanym polecam się wybrać bo jak zawsze fajna impreza będzie. szczególnie w tym miejscu zapraszam wr :D
A ja widzę, że świat już prawie runął...
i co? i mam, kurwa, dobry humor
Avatar użytkownika
 
Posty: 352
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:25

Re: WOŚP 2013

Postprzez k@zelot » 2 sty 2013, o 15:29

Jaaasiek napisał(a):Pan powyżej nie ma profitów, profity idą na konto fundacji... Ludzie to się już potrafią do wszystkiego bezmyślnie przyczepić... Komercja? I chuj? Ważne, że idzie kasa na dzieciaki i nie tylko, tak ciężko to ogarnąć?


Wiesz Jaaasiek powiem tak:

Fakt że kasa na dzieciaki idzie jest bezapelacyjny, i to widać ewidentnie.
Chyba jako jedyna fundacja po której działalności są efekty-za co ogromny szacunek cześć i chwała!

Natomiast już po kilku latach zauważyłem ze już ta najlepsza forma jaka prezentowali przeminęła:/
a chodzi mi o to ze przed laty sztandarowym, hasłem było , nie ważne ile pomagasz ważne byśmy wspomogli-za co symbolicznie serduszko dostaje człowiek.

A dziś to wygląda tak, człowiek daje 10||PLN bo go akurat na tyle stać, to już nie jest się tak samo dobrym darczyńcą jak wcześniej, bo dziś trzeba DAWAĆ JAK NAJWIĘCEJ!!!
A najlepiej swoim dzieciom od talerza odjąć i dać na WOŚP.
już nie chodzi o dar serca tylko o jak największe wyciągnięcie z portfela, niemal jak z kościołem.
Co mi się osobiście bardzo nie podoba.

A za urzeczenie wizerunku i loga fundacji oraz własnej facjaty, to nie uwierzę ze robi to za free i tylko fundacja na tym zyskuje.
Oglądasz się na innych, o sobie nic nie wiesz
Ile dałeś światu, ile wziąłeś dla siebie?
Zadajesz pytania: po co, komu i dlaczego?
Co zrobiłeś dobrego dla człowieka drugiego?
BO JA MAM TO
CZEGO TY NIGDY NIE BĘDZIESZ MIEĆ
CHOCIAŻ BARDZO TEGO PRAGNIESZ
...
Avatar użytkownika
 
Posty: 293
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 08:43
Lokalizacja: 100LICA / LBN

Re: WOŚP 2013

Postprzez Jaaasiek » 2 sty 2013, o 18:01

Ok, k@zelot, tylko nawet jeśli ma z tego profity to dzięki temu idzie kasa też na te dzieciaki, więc jestem w stanie się z tym pogodzić... Co do tego, żeby więcej i więcej to różnie to wygląda. Owsiak ma coraz mniejszą charyzmę, z tym muszę się niestety zgodzić, natomiast jakiegoś ogromnego skomercjalizowania się WOŚP nie dostrzegam.
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: WOŚP 2013

Postprzez Maro » 2 sty 2013, o 18:52

k@zelot napisał(a):Chyba jako jedyna fundacja po której działalności są efekty-za co ogromny szacunek cześć i chwała!

Chyba nie bardzo potrafisz odróżnić szum medialny od faktów albo po prostu nie chciało Ci się rozejrzeć dookoła i, mówiąc najdelikatniej, bredzisz. Jest cała masa fundacji, które mają bardzo wymierne efekty swojej działalności. A do tego dochodzi mnóstwo takich, które z założenia koncentrują się na mniej spektakularnej działalności. Taka jest po prostu idea OPP.
L: Tak samo źle byłoby mi w towarzystwie kogoś kto jest zoofilem, pedofilem, albo fetyszystą takim co lubi być poniżanym podczas hmm "seksu".
CZ-Ł: Zapomniałeś jeszcze wymienić morderców, gwałcicieli i Arabów, bo porwali Stasia i Nel.
 
Posty: 213
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:43

Re: WOŚP 2013

Postprzez Bullet » 3 sty 2013, o 02:28

Mam dosyć podobny punkt widzenia co k@zelot. Zajebiście, że jest ktoś taki kto to robi, tyle lat się to kręci, są widoczne efekty... Ale ta kampania też mnie za specjalnie nie przekonuje, taka trochę już naciągana na siłę. W myśl zasady "nadgorliwość jest gorsza niż faszyzm" nie chciałbym, ażeby WOŚP się kiedyś przejechał...

Pozdr.
2003-10-17/2004-05-02/2004|KULT:142|03/2018-11-04/2018-11-16
2004-01-15/2009-02-14/2009-| KNŻ:25 |15/2015-02-22/2015-02-26
2008-02-02/2008-04-19/2008|L DÓPA:11 |/2013-04-20/2014-05-11
2007-05-18/2007-|KAZIK & BULDOG/BULDOG:23 |-03/2014-03-30
 
Posty: 734
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 19:07
Lokalizacja: Bliżej/dalej nieokreślona

Re: WOŚP 2013

Postprzez Jedras » 5 sty 2013, o 21:43

Tegoroczne hasło WOŚP - po bandzie;)
Wrzuć do puszki, uśpij staruszki!
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: WOŚP 2013

Postprzez somekind » 6 sty 2013, o 00:53

Ten Terlikowski to jakiś członek z PiS? Bo wszystkie niezbędne kwalifikacje jak widać ma.
Lista sklepów wielkopowierzchniowych w Wałbrzychu:
Agata Meble
Galeria Handlowa „Victoria”
Galeria Handlowa „Auchan”
Centrum Handlowe „Centrum OK”
Centrum Handlowe „Real”
Centrum Handlowe „Kaufland”
„OBI”
„Castorama”
„Makro”
„Tesco”
Avatar użytkownika
 
Posty: 209
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 22:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: WOŚP 2013

Postprzez holyfido » 6 sty 2013, o 13:29

A dziś to wygląda tak, człowiek daje 10||PLN bo go akurat na tyle stać, to już nie jest się tak samo dobrym darczyńcą jak wcześniej, bo dziś trzeba DAWAĆ JAK NAJWIĘCEJ!!!
A najlepiej swoim dzieciom od talerza odjąć i dać na WOŚP.


Jak doszedłeś do takiej konkluzji?
 
Posty: 71
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 10:08

Re: WOŚP 2013

Postprzez Holba » 6 sty 2013, o 14:35

Jedras napisał(a):Tegoroczne hasło WOŚP - po bandzie;)
Wrzuć do puszki, uśpij staruszki!


z dowodami nie wyszlo :D

nie widzialem ze sa 2 takie same tematy, na co zbieraja w tym roku ?

Jasiek nie wiedzialem, ze w Polsce takie wielkie pieniadze ida od ateistow rok w rok (to do Twojej pierwszej wypowiedzi). Gratuluje ziomkow od taniego wina.
Jeżdżę bo chcę
Jeżdżę bo życie jest złe
Czy są pieniądze czy nie
Jeżdżę bo bawić się chcę
Jeżdżę bo wciąż kocham cie
Widzewie
 
Posty: 590
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 00:25

Re: WOŚP 2013

Postprzez Jaaasiek » 6 sty 2013, o 15:37

Holba napisał(a):Jasiek nie wiedzialem, ze w Polsce takie wielkie pieniadze ida od ateistow rok w rok (to do Twojej pierwszej wypowiedzi). Gratuluje ziomkow od taniego wina.

Tobie się chyba coraz bardziej czerep ryje? Rozumiem, że ćpasz opłatki? Pewnie z braćmi stadionowymi spod wspólnego prysznica?

Pogubiłem się zaiste w inteligencji i kwiecistości Twej wypowiedzi i wizji, w której nie odnalazłby się sam Hunter Thompson.

Co zaś tyczy się mojej wypowiedzi to za tzw. katoli uważam takie tępe jednostki jak właśnie autor wypowiedzi w pierwszym temacie wątku. Szczekających, szerzących propagandę błaznów, negujących wszystko co im nie pasuje do światopoglądu i przerabiających cudze wypowiedzi. Nie mylić z katolikami.

Niestety w tym kraju jest tak, że osoba publiczna nie ma prawa wyrażać swoich poglądów publicznie, bo są inne od przyjętych "wartości moralnych".

A tutaj jeszcze mądra odpowiedź Jurka odnosząca się do tej całej idiotycznej nagonki

http://www.wosp.org.pl/fundacja/aktualn ... ntarzystow
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: WOŚP 2013

Postprzez Holba » 6 sty 2013, o 16:37

Jaaasiek napisał(a):
Holba napisał(a):Jasiek nie wiedzialem, ze w Polsce takie wielkie pieniadze ida od ateistow rok w rok (to do Twojej pierwszej wypowiedzi). Gratuluje ziomkow od taniego wina.

Tobie się chyba coraz bardziej czerep ryje? Rozumiem, że ćpasz opłatki? Pewnie z braćmi stadionowymi spod wspólnego prysznica?

Pogubiłem się zaiste w inteligencji i kwiecistości Twej wypowiedzi i wizji, w której nie odnalazłby się sam Hunter Thompson.

Co zaś tyczy się mojej wypowiedzi to za tzw. katoli uważam takie tępe jednostki jak właśnie autor wypowiedzi w pierwszym temacie wątku. Szczekających, szerzących propagandę błaznów, negujących wszystko co im nie pasuje do światopoglądu i przerabiających cudze wypowiedzi. Nie mylić z katolikami.

Niestety w tym kraju jest tak, że osoba publiczna nie ma prawa wyrażać swoich poglądów publicznie, bo są inne od przyjętych "wartości moralnych".

A tutaj jeszcze mądra odpowiedź Jurka odnosząca się do tej całej idiotycznej nagonki

http://www.wosp.org.pl/fundacja/aktualn ... ntarzystow


nie cpam, nie pale, alkohol bardzo rzadko. cpanie zawsze kojarzylo mi sie z brudnymi punkami, ewentualnie lewactwem.


katole, kibole... eh :) w temacie o ekstraklasie wrzuce fajny artykul.

kazdy ma prawo do wlasnego zdania, nawet osoba publiczna. tylko jedno ale. niech kazdy pomysli jak odcina respirator od swojego ciezko chorego malego dziecka, jakim wtedy jest kozakiem. Jezeli ktos w takiej sytuacji potrafi sie postawic, i powiedziec zrobilbym to! to ok, jestem to w stanie zrozumiec, ale nie jakichs cierpiacych, blizej niezidentyfikowanych ludzi ktorym ulzymy w cierpieniu.

dla jasnosci. ja bym nikogo nie odcial od maszyny podtrzymujacej zycie! Ty tak ? moze Owsaiak osobiscie? Nie! to jest jak z katem... smierc, smierc... takie to proste. byle nie naszymi rekami.
Jeżdżę bo chcę
Jeżdżę bo życie jest złe
Czy są pieniądze czy nie
Jeżdżę bo bawić się chcę
Jeżdżę bo wciąż kocham cie
Widzewie
 
Posty: 590
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 00:25

Re: WOŚP 2013

Postprzez Jaaasiek » 6 sty 2013, o 17:16

Nawet jak ktoś jest w takim bólu, że żadne środki mu nie pomagają i świadomie prosi o odłączenie go od maszyny, albo zastrzyk? Lepiej skazywać człowieka na cierpienie bo banda czarnych głosi z ołtarza, że to zgodne z ich nauką?

Przykład z dzieckiem, który podałeś jest czymś zupełnie innym, bo takie dziecko nie zdecyduje za siebie.

W tym momencie to tacy jak Ty odbierają możliwość decydowania o własnym życiu. Poza tym jak zwykle odwracasz kota ogonem, co jest typowe dla takich jak Ty. Gdybyś umiał czytać i interesowałbyś się tematem to zauważyłbyś, że Owsiak powiedział, że "dopuszcza myśl i jest gotowy podjąć dyskusję" ale banda palantów, których tak gorliwie cenisz, zrobiła z niego mordercę staruszków.
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: WOŚP 2013

Postprzez Holba » 6 sty 2013, o 18:51

Przyklad z dzieckiem jest wlasnie dobry, jak napisales dziecko nie decyduje, decydujesz Ty, osoba dorosla, prawny opiekun... To jest wlasnie ta decyzja dotykajacaq Cie bezposrednio, ze wszelkimi skutkami psychicznymi. Jasiek czy odcialbys swoja siostre czy brata gdyby Cie o to prosili ? Czy chcialbys aby robil blizej nieznany "ON" ?

Z czym odwracam ? Wyraznie napisalem ze kazdy ma prawo do wlasnego zdania, pozniej napisalem co o tym mysle. Ja nikomu nie odbieram mozliwosci decydowania o wlasnym zyciu. Napisalem przeciez, jezeli jestes wstanie odciac wlasne dziecko to ok, rozumiem i "dopuszczam myśl i jestem gotowy podjąć dyskusję".

moje rozumowanie sprowadza sie do jednego. latwo jest nam powiedziec o odcinaniu zycia innych, nieznanych nam osob, wtedy problem nie dotyka nas bezposrednio, a nawet jestesmy w stanie wspolczuc i zrozumiec... gdy przyjdzie do naszych bliskich wlacza sie instynkt przetrwania, walki i nie poddawania sie cierpieniu, bo moze bedzie lekarstwo. latwo wcisnac guziczek z napisem eutanazja choremu, ktorego nie znamy.

Jasiek podjalbys sie takiej pracy?

Ktorzy to sa ci co ich tak gorliwie cenie ? Cos mi umknelo.
Jeżdżę bo chcę
Jeżdżę bo życie jest złe
Czy są pieniądze czy nie
Jeżdżę bo bawić się chcę
Jeżdżę bo wciąż kocham cie
Widzewie
 
Posty: 590
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 00:25

Re: WOŚP 2013

Postprzez kolodent » 13 sty 2013, o 21:15

im lepiej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta
Avatar użytkownika
 
Posty: 395
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:18
Lokalizacja: hujcietoobchodzi

Re: WOŚP 2013

Postprzez Bartek_PLRZ » 13 sty 2013, o 23:48

Mimo wszystko to WOŚP jest chyba najbardziej wiarygodną fundacją, przynajmniej dla mnie. Efekty ich działalności przynajmniej widać w szpitalach. Nie obchodzi mnie ile idzie dla ludzi pracujących przy WOŚP, ważne że kasa wędruje też dla potrzebujących i to widać.
Minusem jest fakt, że niestety ale wspierając Owsiakową inicjatywę dublujemy pewną sprawę, mianowicie dotujemy NFZ czy ogólnie rzecz biorąc całą chorą służbę zdrowia. Niewytłumaczalne jest to, że ludzie płacący miesiąc w miesiąc składki zdrowotne, wrzucają do skarbonek kolejne pieniądze, jakby nie było na to samo. To uwidacznia, jak jesteśmy robieni w chuja, bo to co kupuje Orkiestra powinno już dawno być zakupione przez NFZ. Ot tak chorą mamy tę służbę zdrowia.
Mierzi mnie jeszcze niemiłosiernie fakt, że w ostatnich latach, przynajmniej w mediach nie pompuje się balonu, w którym najważniejsze było to, aby wrzucić do puszki chociażby ten symboliczny grosz - bo każdy datek się liczy. Teraz to zeszło na drugi plan, a gdzie bym nie popatrzył to w nagłówkach wiadomości napisane jest: Padnie rekord?. Jaki kurwa rekord? Liczy się dobra wola ludzi i chęć pomocy, nieważne powinny być coraz to większe sumy, bo w końcu dojdzie do sytuacji, że za ileś tam lat nie przebijemy kwoty z ostatniego roku. I co sprowadzi się to do tego, że uzna się kwestę za porażkę? Nie tędy droga - ważne, że są ludzie, którym się chce i efekty tego widać. Dziękuję.
Avatar użytkownika
 
Posty: 42
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 18:55

Re: WOŚP 2013

Postprzez pavulon » 14 sty 2013, o 00:05

Śmieszy mnie to całe szczekanie i przeistaczanie faktów, prawiczków z bożej łaski ;)
Owsiak powiedział dość głośno i wyraźnie że sam nie jest do tego przekonany, ale warto jest dyskutować. DYSKUTOWAĆ, a nie odcinać respiratory. Mnie to przeraża że banda kościelna i posłowie jako ich pachołkowie, nie pozwalają mi samemu decydować o moim własnym życiu. Osobiście nie chciałbym w skutek choroby, wypadku cierpieć przez kilkadziesiąt lat sparaliżowany od głowy do stóp bez szans na wyzdrowienie, do tego być ogromnym ciężarem dla bliskich. I nawet gdyby rodzina protestowała, to powinno to być wykonane jeśli taka była moja wola. Ale co tam, przecież klecha wraz posłem w sejmie wie lepiej co będzie dla mnie lepsze.

Co do WOŚP to wspierałem, wspieram i będę wspierał. Nawet zbierałem pieniądze i chciałbym to jeszcze raz kiedyś zrobić. Nie porównujmy WOŚPu do Caritasu czy innej tego typu organizacji, bo one działają przez cały rok i trochę inne mają cele. Orkiestra nie tylko wspiera szpitale, oddziały zbiórką pieniędzy, ale także nagłaśnia medialnie pewne problemy. Jak to że w starzejącym się społeczeństwie nie mamy oddziałów geriatrycznych, co już jest problemem, a za kilka lat możemy się obudzić z ręką w nocniku. Do tego dochodzą np na szeroką skalę kursy pierwszej pomocy.

Co do reklam, to z tego co wiem Play wspiera, ale organizację Orkiestry. Właśnie po to, żeby zaraz nie było larum że '"ile to pieniędzy fundacja przeznacza na organizację tych wszystkich koncertów itd.". A niestety Play czy inna firma wyłoży jakąś sumę na to, ale w zamian też czegoś chce.

Niech mohery lepiej się zastanowią co się dzieje z tymi wszystkimi datkami na oligarchę Rydzyka.
Eeee kaseta, kaseta, kaseta,kaseta ha ha TDK!
Avatar użytkownika
 
Posty: 127
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:10

Następna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], gregoryiks i 513 gości