Woodstock 2013

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: Woodstock 2013

Postprzez Grzesiek » 6 sie 2013, o 14:05

Dwa wywiady z kolesiem, który zaatakował Miecugowa w ASP:
http://www.czasbialegostoku.pl/artykul/ ... zaatakowal
http://tomaszgolonko.natemat.pl/70781,a ... serwatysci
Mi ręce opadają czytając takie rzeczy.
Avatar użytkownika
 
Posty: 199
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:23

Re: Woodstock 2013

Postprzez pavulon » 6 sie 2013, o 14:18

Już napisałem na forum Woodstockowym i tu powtórzę. Niech nakręcanie nienawiści przez polityków trwa dalej w najlepsze. Dopiero jak na prawdę skończy się to jakąś tragedią, to może ktoś się opamięta.

Na szczęście tutaj prawdziwi Woodstockowicze uratowali sytuacje.
Eeee kaseta, kaseta, kaseta,kaseta ha ha TDK!
Avatar użytkownika
 
Posty: 127
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:10

Re: Woodstock 2013

Postprzez Holba » 6 sie 2013, o 14:31

ale przeciez to juz sie raz skonczylo tragedia w Lodzi. nie pamietasz czy nie chcesz pamietac?
Jeżdżę bo chcę
Jeżdżę bo życie jest złe
Czy są pieniądze czy nie
Jeżdżę bo bawić się chcę
Jeżdżę bo wciąż kocham cie
Widzewie
 
Posty: 590
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 00:25

Re: Woodstock 2013

Postprzez Jedras » 6 sie 2013, o 20:11

A co sądzicie o piwku w tym roku? Bo jak dla mnie puszka to syf nie z tej ziemi, lane (bo zimne) dało się wypić...Tyskie wróć;)
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Woodstock 2013

Postprzez redhead » 7 sie 2013, o 16:01

cała historia troszke zabawna dla kogoś kto patrzy na to z boku...ów oskar w wziąl sobie do serca i realizował tylko hasło "róbta co chceta" - a że jest jeszcze młody więc chłonął przez kilkanaście lat ideologie owsiaka jak widać skutecznie - czy nie oto chodziło owsiakowi?
zrobił co chciał - ot co - w czym problem (to tak jakby mieć pretensje do garbatego że ma dzieci proste)
"Taka jest moja koncepcja, tak ja to widzę"
 
Posty: 315
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:39

Re: Woodstock 2013

Postprzez CZŁOWIEK - ŁOŚ » 7 sie 2013, o 17:38

To jest dla ciebie zabawne, gościu?

Może odpuść sobie pisanie na forum podczas upałów?
_______________________________________________________________________
Ludzie żądają wolności słowa, by wyrażać swą wolność myśli, której unikają jak ognia.
Avatar użytkownika
 
Posty: 343
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:19

Re: Woodstock 2013

Postprzez kroy » 7 sie 2013, o 19:22

tyś je serio czerwonogłowy
A ja widzę, że świat już prawie runął...
i co? i mam, kurwa, dobry humor
Avatar użytkownika
 
Posty: 352
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:25

Re: Woodstock 2013

Postprzez Jaaasiek » 8 sie 2013, o 09:22

redhead napisał(a):cała historia troszke zabawna dla kogoś kto patrzy na to z boku...ów oskar w wziąl sobie do serca i realizował tylko hasło "róbta co chceta" - a że jest jeszcze młody więc chłonął przez kilkanaście lat ideologie owsiaka jak widać skutecznie - czy nie oto chodziło owsiakowi?
zrobił co chciał - ot co - w czym problem (to tak jakby mieć pretensje do garbatego że ma dzieci proste)

Produkujesz się a nie masz bladego pojęcia o czym. Nigdy nie było hasła "Róbta co chceta", nigdy nie wołano tego ze sceny, nigdy sam Owsiak nie zachęcał do stosowania się do takiej idei. To była tylko nazwa programu dla radiowej dwójki, konkretnie "Róbta, co chceta, czyli rockandrollowa jazda bez trzymanki". Ale oczywiście prawicowi idioci, od samego początku istnienia Przystanku Woodstock, przypięli festiwalowi łatkę o takiej a nie innej nazwie.

Zanim coś palniesz to się doinformuj chociaż.
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Woodstock 2013

Postprzez pavulon » 8 sie 2013, o 13:05

Holba napisał(a):ale przeciez to juz sie raz skonczylo tragedia w Lodzi. nie pamietasz czy nie chcesz pamietac?


Pamiętam. Ale raczej to na nikim nie zrobiło wrażenia, więc podejrzewam że musi dojść do większej tragedii.


Wczoraj oglądałem program publicystyczny w Polsacie News gdzie gościem był Korwin. Potępił to co się stało na przystanku Woodstock, jednocześnie potwierdzając swoje słowa że socjalistów powinno się znaczyć i zamykać w psychiatryku, oraz że można komuś dać po mordzie dla wyższej idei. I on się dziwi że go nie zapraszają do żadnej telewizji? Tylko nie wiem czy ten człowiek zdaje sobie sprawę z tego, że ktoś jego wypowiedzi może brać dosłownie. A to już nie jest nic innego jak nawoływanie do przemocy.
Eeee kaseta, kaseta, kaseta,kaseta ha ha TDK!
Avatar użytkownika
 
Posty: 127
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:10

Re: Woodstock 2013

Postprzez radush » 8 sie 2013, o 13:22

Co do tego Pana to już dłuższy wątek trzeba by poświęcić. To co na woodstocku się stało to myślę wina nikogo innego, aniżeli tego biedaka który podjął kroki co by zwrócić na siebie uwagę. Co innego gdyby zaatakował go argumentem.
Avatar użytkownika
 
Posty: 494
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 17:54

Re: Woodstock 2013

Postprzez Jaaasiek » 8 sie 2013, o 15:10

Swoje pajac osiągnął, teraz trwa wyścig o wywiady z nim.
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Woodstock 2013

Postprzez pokemon_mateusz » 8 sie 2013, o 18:08

On po prostu zapomniał, że nie jest w Internecie.
 
Posty: 30
Dołączył(a): 8 wrz 2012, o 19:50

Re: Woodstock 2013

Postprzez Damazy » 8 sie 2013, o 20:17

I znowu media trąbią o jednym kretynie, a nic o całej reszcie festiwalu. Nie dajmy się zwariować. Parę uwag na + i - z mojej strony. Subiektywnie więc wstrzymać konie komentatorzy.
Raggafaya na scenie Harrego Kryszny - coś pięknego. Kto słucha rege ten rucha kolege bla bla bla, nie lubie gatunku. Ale na ragafaji zawsze poskacze, chłopaki grają świetnie. Że tak użyję oksymoronu - reggae progresywne
Limo bardzo fajne, kabarety to świetny pomysł.
Gooral z Mazowszem. Dalej nie cierpię dubstepu. Nie cierrpię i chuj! Ale po tym co zobaczyłem na tym koncercie muszę przyznać że coś w tym było magicznego. Tak wielu tańczących osób dawno nie widziałem. No i + za koszulkę Goorala oraz końcówkę Hajduka wplecioną. Wracaj do Psio Crew chłopie.
Ugly Kid Joe, The Toobes, Jamm Chyba Ściebie też bardzo fajne koncerty, to zagraniczne czekoladowe coś po nich też spoko. Andrus genialny, Anthrax mocny, a Kusturica dał świetne widowisko. Chciałem Peszkową zobaczyć, Emir zbytnio wykończył, z namiotu już słuchałem. Kabanos, klasa sama w sobie. Hunter jak zawsze pokazał pazur - z małymi pomyłkami ale świetnie zagrał (wokaliście Mecha nie wybaczę tak kosmicznego spierdolenia paranoida, dobrze że reszta gości trzymała bardzo wysoki poziom). No i najważniejsze - Leningrad. Cud, miód, orzeszki i złoty bączek za rok i chuj. Genialny koncert, absolutnie najlepszy, kto nie był niech żałuje. Kaiserów też się fajnie z daleka słuchało, ale managera powinni wypierdolić na bruk. Pomimo nieprzebranego tłumu prawie nie ma kolejek, nawet do polowego lidla tylko w godzinach szczytu trzeba było postać parę minut, tylko kranów mało, ale organizacja nie z tej ziemi. Na prawdę coś wyjątkowego.
No i teraz trochę narzekania - To był mój 3 brudstok - po 2010 i 2011. Na 2 poprzednich praktycznie nie słyszało się o kradzieżach raz nam tylko 8pak piwa zginął. Ale w tym roku co krok się słyszało że ktoś komuś coś zajebał. Szczyt szczytów - kolegę z obozu najpierw okradł złodziej zabierając nawet aparat analogowy (sic!), a potem pkp lichwiarskim biletem płatnym po powrocie. Nawet nie kwapili się żeby poinformować że kosztuje 100 zł drożej! Wydaje mi się że rekordy frekwencji nie służą festiwalowi, a za rok pewnie zostaną pobite. W nocy z wioski playa (nie jestem pewien czy tylko stamtąd) napierdalał dubstep - no kurwa litości. Słabe pasaże z koszulkami w porównaniu z zeszłymi latami, niewiele oryginalnych. Coraz więcej rzeczy na dużej scenie po prostu chujowych. Ja rozumiem że jeden koncert elektroniczny bo ktoś takiej khe khe muzyki jednak słucha. Ale ale. Enter shikari było po prostu tak chujowe że aż boli. Dobrze że na woodzie jest dużo scen i jest gdzie uciec. Kiril Dżajkowski mocno rozczarował. Liczyłem na trochę więcej niż prymitywne umcy umcy ubarwione bałkańskimi dęciakami. Wytnij dęciaki zostanie mocno przeciętny dj w hamerykańskim stylu. Woodstocku nie idź w tę stronę. To nie jest pierdolony sunrise. Gooral z Mazowszem był projektem w miarę oryginalnym, coś prezentował, pasował do festiwalu, taką elektronikę popieram. Atari, Enter sikali i Dżajkowski byli po prostu chujowi. Strasznie.


No ale niech minusy nie przysłonią nam plusów, zacnie było. Tylko to wszędobylskie umcy umcy i coraz większe chamstwo i złodziejstwo... Odczułem niestety że pomimo przytłaczającej większości świetnych ludzi jest coraz więcej debili i buraków(pozdrowienia do pana który w pociągu powrotnym "będzie siedział, on zapłacił za bilet i ma wyjebane. Bo jest z wrocławia!"). No ale cóż to jest festiwal na 500k+ ludzi, nie sądzę żeby w tym kraju do kupy było 500k ludzi inteligentnych, trzeba przyjąć przekrój społeczeństwa również tam. Widzimy się za rok mam nadzieję.
 
Posty: 65
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 17:16

Re: Woodstock 2013

Postprzez Jaaasiek » 8 sie 2013, o 23:46

A jak dla mnie Enter Shikari zagrało najlepszy koncert obok Anthraxu i Leningradu. Jeśli komuś nie pasuje taka muza to niech nie idzie pod scenę i proste. Byli mega żywiołowi i publika się przy nich świetnie bawiła.

Stwierdzę nawet, że te trzy koncerty były najlepszymi moimi od 2010 roku.
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Woodstock 2013

Postprzez czadzik » 26 sie 2013, o 00:44

Teraz juz po ogarnieciu kilku festów w pl stwierdzam ze Wood jest jak na swój sposób wyjątkowy i kazda za scen ma co innego do zaprezentowania jak kupa na duzej to ciach na mała albo na kryszną koncertowo na 5 to co chciałem zobaczyc moskwa 1 klasa jest moc dalej leningrad poskładał mi konstrukcje a co do złodziejstwa to tępić gnoi sam jednemu naszczelałem po pysku no niby najebany a przykleił mu sie dołapy plecak najlepiej nic niemiec albo wszystko pochowac do auta
 
Posty: 12
Dołączył(a): 27 gru 2012, o 19:07
Lokalizacja: Wołczyn

Re: Woodstock 2013

Postprzez Thorgal » 26 sie 2013, o 12:32

Mariusz Max Kolonko o incydencie na Woodstocku. Bardzo fajnie przedstawia szerszy obraz tej imprezy.

http://www.youtube.com/watch?v=Gmo9PDXwXzE
mój blog: pbartosik.pl
Avatar użytkownika
 
Posty: 366
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 11:05
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Woodstock 2013

Postprzez Jaaasiek » 26 sie 2013, o 14:23

Mhm. Z pewnością. Tak. Gratuluję. Typowe dla Kolonko pierdolenie i manipulacja.

Pajac narzuca tezę z góry, dorabia sobie fakty. Pierwszym przykładem operowanie hasłem "Róbta co chceta", które nigdy nie było niczym więcej tylko nazwą programu, czyli totalna nieznajomość tematu. Człowiek nigdy w życiu na tym festiwalu nie był a wypowiada się o nim jako autorytet. "Pacyfikacja nastrojów"? Takiego shitu jeszcze o PW nie słyszałem. Od lat jest tak, że ludzie jadą się tutaj zabawić z dala od problemów i wszechobecnego syfu w mediach.

No ale dla konserwatystów zawsze było to bólem w dupie, że 400 000 woli pojechać się pobawić niż wyjść na ulice i zaprotestować przeciwko gejom, lesbijkom itp. A w niedziele "do kościoła nie ido, tylko wracajo tymi zapchanymi pociągami"...

Mariusz Max Kolonko mówi, jak jest w jego Imaginationlandzie.
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Woodstock 2013

Postprzez redhead » 26 sie 2013, o 20:54

Jaaasiek napisał(a):Mhm. Z pewnością. Tak. Gratuluję. Typowe dla Kolonko pierdolenie i manipulacja.
Pajac narzuca tezę z góry, dorabia sobie fakty. Pierwszym przykładem operowanie hasłem "Róbta co chceta", które nigdy nie było niczym więcej tylko nazwą programu, czyli totalna nieznajomość tematu. Człowiek nigdy w życiu na tym festiwalu nie był a wypowiada się o nim jako autorytet. "Pacyfikacja nastrojów"? Takiego shitu jeszcze o PW nie słyszałem. Od lat jest tak, że ludzie jadą się tutaj zabawić z dala od problemów i wszechobecnego syfu w mediach.
No ale dla konserwatystów zawsze było to bólem w dupie, że 400 000 woli pojechać się pobawić niż wyjść na ulice i zaprotestować przeciwko gejom, lesbijkom itp. A w niedziele "do kościoła nie ido, tylko wracajo tymi zapchanymi pociągami"...
Mariusz Max Kolonko mówi, jak jest w jego Imaginationlandzie.


totally bullshit
"imaginationland"? słowotwórstwo "zacne" doprawdy
"ludzie jadą się zabawić" i kraść na potęgę przy okazji
http://www.youtube.com/watch?v=CmJkrfA6crE

złapmy się za ręce (choćmy okraść co się da - lidla, biedronkę i co tam jeszcze będzie), poobrażajmy i bluzgajmy innych (pracowników okolicznych sklepów) niż my....pokój bracia/siostry i miłość, wolność i błoto i wolność i miłość i bla bla bla .....Kumbaya Kumabaya :lol:
ale tutaj tylko tutaj potaplajmy sie w błotku - może tym razem i sam premier przyjedzie z mądrymi słowami, prezydent już był - mądrze gaworzył i autorytety dziennikarskie też tam bywają i wszystko jest takie piękne - żyć nie umierać na polu kostrzyńskim ....popchajmy sobie wóz jagannathy będzie super oryginalnie i egzotycznie :lol:
bunt kontrolowany nie jest zły - każdy premier wam to powie

give me a break ;)

p.s. Mariusz szacuneczek - 100% racji jak zawsze zresztą
"Taka jest moja koncepcja, tak ja to widzę"
 
Posty: 315
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:39

Re: Woodstock 2013

Postprzez CZŁOWIEK - ŁOŚ » 26 sie 2013, o 21:26

Redhead, miałem dotąd pewne optymistyczne złudzenie, że w sprawach innych niż muzyka Kultu nie masz poglądów skonstruowanych z betonu.
Z żalem stwierdzam, że to jednak było złudzenie. Obiecuję zatem, że będę traktować Twoje posty publikowane tutaj z powagą proporcjonalną do ich zawartości i wartości.
_______________________________________________________________________
Ludzie żądają wolności słowa, by wyrażać swą wolność myśli, której unikają jak ognia.
Avatar użytkownika
 
Posty: 343
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:19

Re: Woodstock 2013

Postprzez Thorgal » 26 sie 2013, o 22:43

Redhead, fajne :) Kumbaya, kumbaya...
mój blog: pbartosik.pl
Avatar użytkownika
 
Posty: 366
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 11:05
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Woodstock 2013

Postprzez Jaaasiek » 27 sie 2013, o 00:03

Oj redhead, człowieku, ale Ty pieprzysz głupoty, podobnie jak Twój idol Maksiu.

Tak, niektórzy jadą tam kraść, inni zadymę robić. Jak w każdym mieście co weekend tam też takie rzeczy się dzieją. Kolejny idiotyczny tok myślenia wrzucający do jednego wora wszystkich. Dla Twojej wiadomości, w tym roku w Lidlu nie stwierdzono kradzieży, podobnie jak w Lewiatanie, nie wiem jak w Biedronce. Po prostu znaleźli system. Okazja zawsze czyni złodzieja.

"Imaginationland" - nie mój wymysł, tytuł trzech odcinków South Parka, gdzie wszystko działo się w wyobraźni, dlatego się do tego odniosłem, gdybyś chciał to z pewnością byś znalazł, ale po co się wysilać, nie? Maksiu stajl.

"Bunt"? O czym Ty człowieku w ogóle gadasz? Kto Ci powiedział, że Woodstock ma być od buntowania się? To Wacken musiałoby w takim razie być obozem szkoleniowym dla satanistów. Spytaj się pierwszego lepszego człowieka tam na polu po co przyjechał, to usłyszysz, że "odpocząć od tej jebanej pogoni za pieniądzem, od tego całego zgiełku w polityce i TV, od tych wszystkich skwaszonych i smutnych ludzi na ulicach" itp. itd. Tak, ja też po to tam jadę, żeby mieć wyjebane przez te parę dni na ten świat z którego w to miejsce trafiam.

Błotko Ci przeszkadza? Ciekawe czy będzie Ci przeszkadzać jak Twoja partnerka/partner sobie z podobnego maseczkę upiększającą zrobi. Nikt nikogo do niczego nie zmusza, do popychania tez nie, większość traktuje to jako możliwość zrobienia przez dwa, trzy dni w roku takich rzeczy właśnie jak potaplanie się w błocie, popchanie sobie wozu, bo wiedza, że tam nie będą stały nad nimi betony typu Ciebie i Thorgala, które będą ich krytykować i wyzywać od "brudasów". Po błotku każdy idzie się umyć, zjeść, napić się, ew. kupę. Wbrew temu, co prawią z ambon panowie w czarnych sukienkach, jest tam gdzie się umyć i załatwić, nie sra się między namiotami, chyba że jednostki wyjątkowo debilne, jakie zdarzają się nawet w największych i najbardziej wyniosłych miastach.

Spotkania z dziennikarzami? Są, z publicystami są, dlaczego z takimi a nie owymi? Bo nie są, w przeciwieństwie do innych, pierdolonymi tchórzami i nie boją się konfrontacji. Bo w przeciwieństwie do takich zasranych cweli z "niezależnej" choćby czy "Maksia" podejmują z tymi ludźmi dyskusję, przyjechali zobaczyć jak się bawią i o co chcą spytać. Ale oczywiście takie trąby jerychońskie dalej trąbić będą, że robią ludziom wodę z mózgu. Tam w przeciwieństwie do słuchaczy RM czy czytelników ND każdy ma swój mózg i myśli za siebie. Spotkania traktuje się jako ciekawostkę i chodzi na nie dla zabicia czasu. Oklaski? Owszem, są dla wszystkich, bo to oznacza wyraz szacunku, za to, że ktoś raczył im poświęcić ten kawałek czasu czy to będzie Bronek Myśliwy czy pani Zenia ze Statoil. W teatrze też się klaszcze po przedstawieniu czy się podobało, czy nie, takie są ogólnie przyjęte normy kultury.

Mariusz 100% racji? To Ty "give me a break". Fajnie się mu pierdoli zza oceanu, posiadającemu piękny dom, nie mając pojęcia o naszej rzeczywistości.

A jeśli Ty redhead chcesz mieć jakiekolwiek pojęcie to zabierz dupę sprzed YT, wyłącz internet (bo Ci szkodzi), rusz się za rok do Kostrzyna i przekonaj się na własne oczy jak jest w miejscu gdzie człowiek pomaga obcemu człowiekowi za darmochę, czasem pomimo podziałów.
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Woodstock 2013

Postprzez bracie » 27 sie 2013, o 10:57

@Jaaaasiek
Czytam te Twoje posty i mam wrażenie, że jesteś bardzo inteligentnym człowiekiem. Ale, chyba jestem już stary bo bardzo przeszkadzają mi Twoje bluzgi. Jesteś z gimnazjum?
zdolności regeneracyjne bezinteresownego skurwysyństwa są nieograniczone
 
Posty: 70
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 17:44

Re: Woodstock 2013

Postprzez Jaaasiek » 27 sie 2013, o 11:17

Nie, czasem mnie ponosi. Bluzg ma większą siłę ekspresji ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Woodstock 2013

Postprzez bracie » 27 sie 2013, o 11:26

Jaaasiek napisał(a):Nie, czasem mnie ponosi. Bluzg ma większą siłę ekspresji ;)


Ok, uspokoiłeś mnie :) Po prostu moja córka idzie do liceum i nadal wierzę, że dzieci w gim sągrzeczne :mrgreen:
Taki żarcik.
Pozdrawiam
zdolności regeneracyjne bezinteresownego skurwysyństwa są nieograniczone
 
Posty: 70
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 17:44

Re: Woodstock 2013

Postprzez pavulon » 27 sie 2013, o 12:32

@Jaaasiek
Ciasnych mózgów nie przekonasz, szkoda czasu. Dla nich zawsze osoby bawiące się na Woodstocku w błocie to będzie zdziczała młodzież, zaś osoby podpalające wóz transmisyjny TVNu to będą patrioci walczący o wolność.
Eeee kaseta, kaseta, kaseta,kaseta ha ha TDK!
Avatar użytkownika
 
Posty: 127
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:10

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 134 gości